Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Tarnowskie góry

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 59
GTVBUS POLSKA

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2021-08-02 do 2022-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Istniejący obecnie Zespół Szkół nr 1 imienia Adama Mickiewicza w Lublińcu - zajmujący okazały gmach przy ulicy Sobieskiego 22, powstał w 1977 roku z połączenia Liceum Ogólnokształcącego imienia Adama Mickiewicza i Liceum Ekonomicznego.

Park zlokalizowany jest w  północnej części miejscowości. Pałac stanowi zamknięcie osi widokowej drogi prowadzącej do Woźnik. Całość składa się z dwóch części: zachodniej i wschodniej, pomiędzy którymi znajdują się stawy. Bezpośrednio wokół pałacu znajduje się wyraźnie starsza część parku.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 59 (Lubliniec » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15Dmz7:25Dmz8:45Dmz12:05Dmz13:20Dmz14:35Dmz15:35Dmz
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16Dmz7:26Dmz8:46Dmz12:06Dmz13:21Dmz14:36Dmz15:36Dmz
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:17Dmz7:27Dmz8:47Dmz12:07Dmz13:22Dmz14:37Dmz15:37Dmz
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:18Dmz7:28Dmz8:48Dmz12:08Dmz13:23Dmz14:38Dmz15:38Dmz
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:19Dmz7:29Dmz8:49Dmz12:09Dmz13:24Dmz14:39Dmz15:39Dmz
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:21Dmz7:31Dmz8:51Dmz12:11Dmz13:26Dmz14:41Dmz15:41Dmz
7. Lubliniec - Powstańców 15:23Dmz7:33Dmz8:53Dmz12:13Dmz13:28Dmz14:43Dmz15:43Dmz
8. Lubliniec - Powstańców 25:25Dmz7:35Dmz8:55Dmz12:15Dmz13:30Dmz14:45Dmz15:45Dmz
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:27Dmz7:37Dmz8:57Dmz12:17Dmz13:32Dmz14:47Dmz15:47Dmz
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)5:28Dmz7:38Dmz8:58Dmz12:18Dmz13:33Dmz14:48Dmz15:48Dmz
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)5:29Dmz7:39Dmz8:59Dmz12:19Dmz13:34Dmz14:49Dmz15:49Dmz
12. Wierzbie - ul. Główna5:31Dmz7:41Dmz9:01Dmz12:21Dmz13:36Dmz14:51Dmz15:51Dmz
13. Irki5:33Dmz7:43Dmz9:03Dmz12:23Dmz13:38Dmz14:53Dmz15:53Dmz
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka5:35Dmz7:45Dmz9:05Dmz12:25Dmz13:40Dmz14:55Dmz15:55Dmz
15. Koszęcin - Rynek5:37Dmz6:42Dmz7:47Dmz9:07Dmz12:27Dmz13:42Dmz14:57Dmz15:57Dmz19:04Dmz
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:38Dmz6:43Dmz7:48Dmz9:08Dmz12:28Dmz13:43Dmz14:58Dmz15:58Dmz19:05Dmz
17. Strzebiń - Prądy5:40Dmz6:45Dmz7:50Dmz9:10Dmz12:30Dmz13:45Dmz15:00Dmz16:00Dmz19:07Dmz
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia5:42Dmz6:47Dmz7:52Dmz9:12Dmz12:32Dmz13:47Dmz15:02Dmz16:02Dmz19:09Dmz
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)5:43Dmz6:48Dmz7:53Dmz9:13Dmz12:33Dmz13:48Dmz15:03Dmz16:03Dmz19:10Dmz
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka5:45Dmz6:50Dmz7:55Dmz9:15Dmz12:35Dmz13:50Dmz15:05Dmz16:05Dmz19:12Dmz
21. Bukowiec - (na żądanie)5:47Dmz6:52Dmz7:57Dmz9:17Dmz12:37Dmz13:52Dmz15:07Dmz16:07Dmz19:14Dmz
22. Bukowiec5:48Dmz6:53Dmz7:58Dmz9:18Dmz12:38Dmz13:53Dmz15:08Dmz16:08Dmz19:15Dmz
23. Psary - Skrzyżowanie5:50Dmz6:55Dmz8:00Dmz9:20Dmz12:40Dmz13:55Dmz15:10Dmz16:10Dmz19:17Dmz
24. Piasek - pl. Powstańców5:52Dmz6:57Dmz8:02Dmz9:22Dmz12:42Dmz13:57Dmz15:12Dmz16:12Dmz17:00Dmz19:19Dmz
25. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)5:55Dmz7:00Dmz8:10Dmz9:25Dmz12:45Dmz14:00Dmz15:15Dmz17:03Dmz19:21Dmz
26. Kalety - Mokrus5:57Dmz7:02Dmz8:12Dmz9:27Dmz12:47Dmz14:02Dmz15:17Dmz17:05Dmz19:24Dmz
27. Kalety - Miotek kościół5:58Dmz7:03Dmz8:13Dmz9:28Dmz12:48Dmz14:03Dmz15:18Dmz17:06Dmz19:25Dmz
28. Kalety - Miotek, Zarach6:00Dmz7:05Dmz8:15Dmz9:30Dmz12:50Dmz14:05Dmz15:20Dmz17:08Dmz19:27Dmz
29. Miasteczko śląskie - Rynek6:06Dmz7:11Dmz8:21Dmz9:36Dmz12:56Dmz14:11Dmz15:26Dmz17:14Dmz19:34Dmz
30. Tarnowskie góry - Lasowice i6:12Dmz7:17Dmz8:27Dmz9:42Dmz13:02Dmz14:17Dmz15:32Dmz17:20Dmz19:40Dmz
31. Tarnowskie góry - Dworzec6:14Dmz7:19Dmz8:29Dmz9:44Dmz13:04Dmz14:19Dmz15:34Dmz17:22Dmz19:42Dmz
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 59 (Tarnowskie góry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10
1. Tarnowskie góry - Dworzec6:25Dmz7:40Dmz10:00Dmz12:20Dmz13:25Dmz14:30Dmz15:40Dmz17:30Dmz18:25Dmz22:30Dmz
2. Tarnowskie góry - Lasowice II6:27Dmz7:42Dmz10:02Dmz12:22Dmz13:27Dmz14:32Dmz15:42Dmz17:32Dmz18:27Dmz22:32Dmz
3. Miasteczko śląskie - Rynek6:33Dmz7:48Dmz10:08Dmz12:28Dmz13:33Dmz14:38Dmz15:48Dmz17:38Dmz18:33Dmz22:38Dmz
4. Kalety - Miotek, Zarach6:39Dmz7:54Dmz10:14Dmz12:34Dmz13:39Dmz14:44Dmz15:54Dmz17:44Dmz18:40Dmz22:44Dmz
5. Kalety - Miotek kościół6:41Dmz7:56Dmz10:16Dmz12:36Dmz13:41Dmz14:46Dmz15:56Dmz17:46Dmz18:42Dmz22:46Dmz
6. Kalety - Mokrus6:42Dmz7:57Dmz10:17Dmz12:37Dmz13:42Dmz14:47Dmz15:57Dmz17:47Dmz18:43Dmz22:47Dmz
7. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:44Dmz7:59Dmz10:19Dmz12:39Dmz13:44Dmz14:49Dmz15:59Dmz17:49Dmz18:46Dmz22:49Dmz
8. Piasek - pl. Powstańców6:47Dmz8:03Dmz10:22Dmz12:42Dmz13:47Dmz14:52Dmz16:07Dmz17:52Dmz18:49Dmz
9. Psary - Skrzyżowanie6:49Dmz8:05Dmz10:24Dmz12:44Dmz13:49Dmz14:54Dmz16:09Dmz18:51Dmz
10. Bukowiec6:51Dmz8:07Dmz10:26Dmz12:46Dmz13:51Dmz14:56Dmz16:11Dmz18:53Dmz
11. Bukowiec - (na żądanie)6:52Dmz8:08Dmz10:27Dmz12:47Dmz13:52Dmz14:57Dmz16:12Dmz18:54Dmz
12. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka6:54Dmz8:10Dmz10:29Dmz12:49Dmz13:54Dmz14:59Dmz16:14Dmz18:56Dmz
13. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)6:56Dmz8:12Dmz10:31Dmz12:51Dmz13:56Dmz15:01Dmz16:16Dmz18:58Dmz
14. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia6:57Dmz8:13Dmz10:32Dmz12:52Dmz13:57Dmz15:02Dmz16:17Dmz18:59Dmz
15. Strzebiń - Prądy6:59Dmz8:15Dmz10:34Dmz12:54Dmz13:59Dmz15:04Dmz16:19Dmz19:01Dmz
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)7:01Dmz8:17Dmz10:36Dmz12:56Dmz14:01Dmz15:06Dmz16:21Dmz19:03Dmz
17. Koszęcin - Rynek7:02Dmz8:18Dmz10:37Dmz12:57Dmz14:02Dmz15:07Dmz16:28Dmz19:04Dmz
18. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:04Dmz8:20Dmz10:39Dmz12:59Dmz14:04Dmz15:09Dmz16:30Dmz
19. Irki7:06Dmz8:22Dmz10:41Dmz13:01Dmz14:06Dmz15:11Dmz16:32Dmz
20. Wierzbie - ul. Główna7:08Dmz8:24Dmz10:43Dmz13:03Dmz14:08Dmz15:13Dmz16:34Dmz
21. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:10Dmz8:26Dmz10:45Dmz13:05Dmz14:10Dmz15:15Dmz16:36Dmz
22. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:11Dmz8:27Dmz10:46Dmz13:06Dmz14:11Dmz15:16Dmz16:37Dmz
23. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:12Dmz8:28Dmz10:47Dmz13:07Dmz14:12Dmz15:17Dmz16:38Dmz
24. Lubliniec - Powstańców 27:14Dmz8:30Dmz10:49Dmz13:09Dmz14:14Dmz15:19Dmz16:40Dmz
25. Lubliniec - Powstańców 17:16Dmz8:32Dmz10:51Dmz13:11Dmz14:16Dmz15:21Dmz16:42Dmz
26. Lubliniec - Plebiscytowa7:18Dmz8:34Dmz10:53Dmz13:13Dmz14:18Dmz15:23Dmz16:44Dmz
27. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)X8:36Dmz10:55DmzX14:20Dmz15:25Dmz16:46Dmz
28. Lubliniec - GrunwaldzkaX8:37Dmz10:56DmzX14:21Dmz15:26Dmz16:47Dmz
29. Lubliniec - al. Solidarności 2X8:38Dmz10:57DmzX14:22Dmz15:27Dmz16:48Dmz
30. Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaX8:39Dmz10:58DmzX14:23Dmz15:28Dmz16:49Dmz
31. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:21Dmz8:40Dmz10:59Dmz13:16Dmz14:24Dmz15:29Dmz16:50Dmz

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)