Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Tarnowskie góry

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 59
GTVBUS POLSKA

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2021-08-02 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Polowy schron piechoty do ognia bocznego. Jego uzbrojenie miały stanowić dwa ckm-y na podstawie polowej. Schron zachowany w stosunkowo dobrym stanie, gdyż znajduje się na terenie posesji. Jedna ze strzelnic jest zamurowana, ściany pobielone. Obiekt do niedawna służył jako składzik, teraz zarośnięty pajęczynami. Schronu przed wojną najprawdopodobniej nie zdążono obsypać ziemią. Nosi ślady ostrzału.

Ośrodek położony jest wśród Lasów Lublinieckich, nad 120 hektarowym zbiornikiem wodnym Posmyk z własnym molem.

Lasy Lublinieckie słyną z mikroklimatu, malowniczych ścieżek spacerowych i niekończących się tras rowerowych oraz dzikiej zwierzyny.
To doskonałe miejsce do wypoczynku w ciszy i spokoju, aktywnej rekreacji i organizacji imprez okolicznościowych.

Istnieją pewne niezgodności co do czasu powstania obiektu. Katalog zabytków sztuki w Polsce z 1961 roku podaje 1696 rok jako datę budowy kościoła . Według Bernarda Szczecha, badacza historii ziemi woźnickiej który przeanalizował dokumenty źródłowe, jest to jedynie data remontu kościoła, zaś najstarsza wzmianka pochodzi już z 1497 roku, kiedy to pan dziedziczny na Woźnikach podarował kościołowi św. Katarzyny niwy i łąkę na Staromieściu "za kaplicą". Ten sam historyk odwołuje się do zapisów księdza Zgorkowica z 1664 roku, który zakładając swoja księgę na wstępie podał informacje, że wiara katolicka wszczepiona na ziemi woźnickiej od wieków najpierw przez kościół św. Walentego, a potem przez kościół św. Katarzyny.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 59 (Lubliniec » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15Dm7:35Dm8:45Dm12:05Dm13:20Dm14:35Dm15:35Dm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16Dm7:36Dm8:46Dm12:06Dm13:21Dm14:36Dm15:36Dm
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:17Dm7:37Dm8:47Dm12:07Dm13:22Dm14:37Dm15:37Dm
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:18Dm7:38Dm8:48Dm12:08Dm13:23Dm14:38Dm15:38Dm
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:19Dm7:39Dm8:49Dm12:09Dm13:24Dm14:39Dm15:39Dm
6. Lubliniec - Plebiscytowa5:21Dm7:41Dm8:51Dm12:11Dm13:26Dm14:41Dm15:41Dm
7. Lubliniec - Powstańców 15:23Dm7:43Dm8:53Dm12:13Dm13:28Dm14:43Dm15:43Dm
8. Lubliniec - Powstańców 25:25Dm7:45Dm8:55Dm12:15Dm13:30Dm14:45Dm15:45Dm
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:27Dm7:47Dm8:57Dm12:17Dm13:32Dm14:47Dm15:47Dm
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)5:28Dm7:48Dm8:58Dm12:18Dm13:33Dm14:48Dm15:48Dm
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)5:29Dm7:49Dm8:59Dm12:19Dm13:34Dm14:49Dm15:49Dm
12. Wierzbie - ul. Główna5:31Dm7:51Dm9:01Dm12:21Dm13:36Dm14:51Dm15:51Dm
13. Irki5:33Dm7:53Dm9:03Dm12:23Dm13:38Dm14:53Dm15:53Dm
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka5:35Dm7:55Dm9:05Dm12:25Dm13:40Dm14:55Dm15:55Dm
15. Koszęcin - Rynek5:37Dm6:42Dm7:57Dm9:07Dm12:27Dm13:42Dm14:57Dm15:57Dm19:04Dm
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:38Dm6:43Dm7:58Dm9:08Dm12:28Dm13:43Dm14:58Dm15:58Dm19:05Dm
17. Strzebiń - Prądy5:40Dm6:45Dm8:00Dm9:10Dm12:30Dm13:45Dm15:00Dm16:00Dm19:07Dm
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia5:42Dm6:47Dm8:02Dm9:12Dm12:32Dm13:47Dm15:02Dm16:02Dm19:09Dm
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)5:43Dm6:48Dm8:03Dm9:13Dm12:33Dm13:48Dm15:03Dm16:03Dm19:10Dm
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka5:45Dm6:50Dm8:05Dm9:15Dm12:35Dm13:50Dm15:05Dm16:05Dm19:12Dm
21. Bukowiec - (na żądanie)5:47Dm6:52Dm8:07Dm9:17Dm12:37Dm13:52Dm15:07Dm16:07Dm19:14Dm
22. Bukowiec5:48Dm6:53Dm8:08Dm9:18Dm12:38Dm13:53Dm15:08Dm16:08Dm19:15Dm
23. Psary - Skrzyżowanie5:50Dm6:55Dm8:10Dm9:20Dm12:40Dm13:55Dm15:10Dm16:10Dm19:17Dm
24. Piasek - pl. Powstańców5:52Dm6:57Dm8:12Dm9:22Dm12:42Dm13:57Dm15:12Dm16:12Dm17:00Dm19:19Dm
25. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)5:55Dm7:00Dm8:15Dm9:25Dm12:45Dm14:00Dm15:15Dm17:03Dm19:21Dm
26. Kalety - Mokrus5:57Dm7:02Dm8:17Dm9:27Dm12:47Dm14:02Dm15:17Dm17:05Dm19:24Dm
27. Kalety - Miotek kościół5:58Dm7:03Dm8:18Dm9:28Dm12:48Dm14:03Dm15:18Dm17:06Dm19:25Dm
28. Kalety - Miotek, Zarach6:00Dm7:05Dm8:20Dm9:30Dm12:50Dm14:05Dm15:20Dm17:08Dm19:27Dm
29. Miasteczko śląskie - Rynek6:06Dm7:11Dm8:26Dm9:36Dm12:56Dm14:11Dm15:26Dm17:14Dm19:34Dm
30. Tarnowskie góry - Lasowice i6:12Dm7:17Dm8:32Dm9:42Dm13:02Dm14:17Dm15:32Dm17:20Dm19:40Dm
31. Tarnowskie góry - Dworzec6:14Dm7:19Dm8:34Dm9:44Dm13:04Dm14:19Dm15:34Dm17:22Dm19:42Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 59 (Tarnowskie góry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10
1. Tarnowskie góry - Dworzec6:35Dm7:40Dm10:00Dm12:20Dm13:25Dm14:30Dm15:40Dm17:30Dm18:25Dm22:30Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II6:37Dm7:42Dm10:02Dm12:22Dm13:27Dm14:32Dm15:42Dm17:32Dm18:27Dm22:32Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek6:43Dm7:48Dm10:08Dm12:28Dm13:33Dm14:38Dm15:48Dm17:38Dm18:33Dm22:38Dm
4. Kalety - Miotek, Zarach6:49Dm7:54Dm10:14Dm12:34Dm13:39Dm14:44Dm15:54Dm17:44Dm18:40Dm22:44Dm
5. Kalety - Miotek kościół6:51Dm7:56Dm10:16Dm12:36Dm13:41Dm14:46Dm15:56Dm17:46Dm18:42Dm22:46Dm
6. Kalety - Mokrus6:52Dm7:57Dm10:17Dm12:37Dm13:42Dm14:47Dm15:57Dm17:47Dm18:43Dm22:47Dm
7. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:54Dm7:59Dm10:19Dm12:39Dm13:44Dm14:49Dm15:59Dm17:49Dm18:46Dm22:49Dm
8. Piasek - pl. Powstańców6:58Dm8:03Dm10:22Dm12:42Dm13:47Dm14:52Dm16:07Dm17:52Dm18:49Dm
9. Psary - Skrzyżowanie7:00Dm8:05Dm10:24Dm12:44Dm13:49Dm14:54Dm16:09Dm18:51Dm
10. Bukowiec7:02Dm8:07Dm10:26Dm12:46Dm13:51Dm14:56Dm16:11Dm18:53Dm
11. Bukowiec - (na żądanie)7:03Dm8:08Dm10:27Dm12:47Dm13:52Dm14:57Dm16:12Dm18:54Dm
12. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka7:05Dm8:10Dm10:29Dm12:49Dm13:54Dm14:59Dm16:14Dm18:56Dm
13. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)7:07Dm8:12Dm10:31Dm12:51Dm13:56Dm15:01Dm16:16Dm18:58Dm
14. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia7:08Dm8:13Dm10:32Dm12:52Dm13:57Dm15:02Dm16:17Dm18:59Dm
15. Strzebiń - Prądy7:10Dm8:15Dm10:34Dm12:54Dm13:59Dm15:04Dm16:19Dm19:01Dm
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)7:12Dm8:17Dm10:36Dm12:56Dm14:01Dm15:06Dm16:21Dm19:03Dm
17. Koszęcin - Rynek7:13Dm8:18Dm10:37Dm12:57Dm14:02Dm15:07Dm16:28Dm19:04Dm
18. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:15Dm8:20Dm10:39Dm12:59Dm14:04Dm15:09Dm16:30Dm
19. Irki7:17Dm8:22Dm10:41Dm13:01Dm14:06Dm15:11Dm16:32Dm
20. Wierzbie - ul. Główna7:19Dm8:24Dm10:43Dm13:03Dm14:08Dm15:13Dm16:34Dm
21. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:21Dm8:26Dm10:45Dm13:05Dm14:10Dm15:15Dm16:36Dm
22. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:22Dm8:27Dm10:46Dm13:06Dm14:11Dm15:16Dm16:37Dm
23. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:23Dm8:28Dm10:47Dm13:07Dm14:12Dm15:17Dm16:38Dm
24. Lubliniec - Powstańców 27:25Dm8:30Dm10:49Dm13:09Dm14:14Dm15:19Dm16:40Dm
25. Lubliniec - Powstańców 17:27Dm8:32Dm10:51Dm13:11Dm14:16Dm15:21Dm16:42Dm
26. Lubliniec - Plebiscytowa7:29Dm8:34Dm10:53Dm13:13Dm14:18Dm15:23Dm16:44Dm
27. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:31Dm8:36Dm10:55Dm13:15Dm14:20Dm15:25Dm16:46Dm
28. Lubliniec - Grunwaldzka7:32Dm8:37Dm10:56Dm13:16Dm14:21Dm15:26Dm16:47Dm
29. Lubliniec - al. Solidarności 27:33Dm8:38Dm10:57Dm13:17Dm14:22Dm15:27Dm16:48Dm
30. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:34Dm8:39Dm10:58Dm13:18Dm14:23Dm15:28Dm16:49Dm
31. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:35Dm8:40Dm10:59Dm13:19Dm14:24Dm15:29Dm16:50Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)