Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Tarnowskie góry

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 59
GTVBUS POLSKA

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Tarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
V - kurs przyspieszony
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2022-06-07 do 2023-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Czas powstania: ok. XX wieku.

Budynek szpitala jest murowany, podpiwniczony, czterokondygnacyjny usytuowany kalenicowo w ciągu zabudowy ulicy. Elewacja frontowa otynkowana pięcioosiową. W środkowej osi znajdują się współczesne drzwi wejściowe oraz klatka schodowa. Stolarka okienna współczesna. W budynku mieści się odział szpitalny.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 59 (Lubliniec » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15DV7:25DV8:55DV12:05DV13:20DV14:25DV15:35DV
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16DV7:26DV8:56DV12:06DV13:21DV14:26DV15:36DV
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:17DV7:27DV8:57DV12:07DV13:22DV14:27DV15:37DV
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:18DV7:28DV8:58DV12:08DV13:23DV14:28DV15:38DV
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:19DV7:29DV8:59DV12:09DV13:24DV14:29DV15:39DV
6. Lubliniec - Plebiscytowa5:21DV7:31DV9:01DV12:11DV13:26DV14:31DV15:41DV
7. Lubliniec - Powstańców 15:23DV7:33DV9:03DV12:13DV13:28DV14:33DV15:43DV
8. Lubliniec - Powstańców 25:25DV7:35DV9:05DV12:15DV13:30DV14:35DV15:45DV
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:27DV7:37DV9:07DV12:17DV13:32DV14:37DV15:47DV
10. Bukowiec5:48DV6:53DV7:58DV9:28DV12:38DV13:53DV14:58DV16:08DV19:15DmV
11. Psary - Skrzyżowanie5:50DV6:55DV8:00DV9:30DV12:40DV13:55DV15:00DV16:10DV19:17DmV
12. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)5:55DV7:00DV8:10DV9:35DV12:45DV14:00DV15:05DV17:03DmV19:21DmV
13. Kalety - Mokrus5:57DV7:02DV8:12DV9:37DV12:47DV14:02DV15:07DV17:05DmV19:24DmV
14. Kalety - Miotek kościół5:58DV7:03DV8:13DV9:38DV12:48DV14:03DV15:08DV17:06DmV19:25DmV
15. Kalety - Miotek, Zarach6:00DV7:05DV8:15DV9:40DV12:50DV14:05DV15:10DV17:08DmV19:27DmV
16. Miasteczko śląskie - Bibiela6:03DV7:08DV8:18DV9:43DV12:53DV14:08DV15:13DV17:11DmV19:30DmV
17. Miasteczko śląskie - Huta6:05DV7:10DV8:20DV9:45DV12:55DV14:10DV15:15DV17:13DmV19:32DmV
18. Miasteczko śląskie - Rynek6:06DV7:11DV8:21DV9:46DV12:56DV14:11DV15:16DV17:14DmV19:34DmV
19. Tarnowskie góry - Lasowice i6:12DV7:17DV8:27DV9:52DV13:02DV14:17DV15:22DV17:20DmV19:40DmV
20. Tarnowskie góry - Dworzec6:14DV7:19DV8:29DV9:54DV13:04DV14:19DV15:24DV17:22DmV19:42DmV
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 59 (Tarnowskie góry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10
1. Tarnowskie góry - Dworzec6:25DV7:40DV10:00DV12:20DV13:25DV14:30DV15:40DmV17:30DmV18:25DmV22:20DmV
2. Tarnowskie góry - Lasowice II6:27DV7:42DV10:02DV12:22DV13:27DV14:32DV15:42DmV17:32DmV18:27DmV22:22DmV
3. Miasteczko śląskie - Rynek6:33DV7:48DV10:08DV12:28DV13:33DV14:38DV15:48DmV17:38DmV18:33DmV22:28DmV
5. Kalety - Miotek, Zarach6:39DV7:54DV10:14DV12:34DV13:39DV14:44DV15:54DmV17:44DmV18:40DmV22:34DmV
6. Kalety - Miotek kościół6:41DV7:56DV10:16DV12:36DV13:41DV14:46DV15:56DmV17:46DmV18:42DmV22:36DmV
7. Kalety - Mokrus6:42DV7:57DV10:17DV12:37DV13:42DV14:47DV15:57DmV17:47DmV18:43DmV22:37DmV
8. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)6:44DV7:59DV10:19DV12:39DV13:44DV14:49DV15:59DmV17:49DmV18:46DmV22:39DmV
9. Psary - Skrzyżowanie6:49DV8:05DV10:24DV12:44DV13:49DV14:54DV16:09DmV18:51DmV
10. Bukowiec6:51DV8:07DV10:26DV12:46DV13:51DV14:56DV16:11DmV18:53DmV
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:12DV8:28DV10:47DV13:07DV14:12DV15:17DV16:38DmV
12. Lubliniec - Powstańców 27:14DV8:30DV10:49DV13:09DV14:14DV15:19DV16:40DmV
13. Lubliniec - Powstańców 17:16DV8:32DV10:51DV13:11DV14:16DV15:21DV16:42DmV
14. Lubliniec - Plebiscytowa7:18DV8:34DV10:53DV13:13DV14:18DV15:23DV16:44DmV
15. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)X8:36DV10:55DVXX15:25DV16:46DmV
16. Lubliniec - GrunwaldzkaX8:37DV10:56DVXX15:26DV16:47DmV
17. Lubliniec - al. Solidarności 2X8:38DV10:57DVXX15:27DV16:48DmV
18. Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaX8:39DV10:58DVXX15:28DV16:49DmV
19. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:21DV8:40DV10:59DV13:16DV14:21DV15:29DV16:50DmV

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)