Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Częstochowa

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 63
TRANS GREGOR

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Częstochowa - Dworzec a.

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
W - nie kursuje 24,31.XII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2022-06-26 do 2022-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Swoistym przedłużeniem rynku jest tzw. Mały Rynek. W przeszłości handlowano tutaj solą z podlublinieckiej Solarni, dlatego plac nazywano dawniej Solnym. Obecnie urządzono tu miejski skwer, w centrum którego postawiono pomnik patronki miasta – Edyty Stein. Twórcą pomnika, powstałego w 2005 roku z inicjatywy Towarzystwa im. Edyty Stein, jest Stanisław Kowalczyk, rzeźbiarz z Lublińca.

Ośrodek położony jest wśród Lasów Lublinieckich, nad 120 hektarowym zbiornikiem wodnym Posmyk z własnym molem.

Lasy Lublinieckie słyną z mikroklimatu, malowniczych ścieżek spacerowych i niekończących się tras rowerowych oraz dzikiej zwierzyny.
To doskonałe miejsce do wypoczynku w ciszy i spokoju, aktywnej rekreacji i organizacji imprez okolicznościowych.

Pałac w Kochanowicach – klasycystyczny pałac wybudowany w Kochanowicach na początku XIX wieku.

Pałac został wybudowany na planie prostokąta, o dwóch kondygnacjach z mansardowym dachem. Jedenastoosiowa fasada posiada centralny, trzyosiowy i trzykondygnacyjny ryzalit z dekoracją w postaci pilastrów i lizen.

Właścicielem pałacu w latach 1817–1928 była rodzina von Aulock, których kartusz herbowy zachował się nad wejściem do budynku. W 1929 roku, kręgowy Urząd Ziemski w Katowicach dokonał parcelacji majątku. W 1932 w pałac zaadaptowano na potrzeby oświatowe i otwarto sześcioklasową szkołę podstawową wraz z jednoklasową szkołą dokształcającą. Po II wojnie światowej, w murach pałacu urządzono szkołę podstawową oraz gimnazjum.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 63 (Lubliniec » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:20D7:20D8:40D10:00D12:10D14:20D15:10S16:20DW18:30S
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:21D7:21D8:41D10:01D12:11D14:21D15:11S16:21DW18:31S
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:22D7:22D8:42D10:02D12:12D14:22D15:12S16:22DW18:32S
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:23D7:23D8:43D10:03D12:13D14:23D15:13S16:23DW18:33S
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:24D7:24D8:44D10:04D12:14D14:24D15:14S16:24DW18:34S
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:26D7:26D8:46D10:06D12:16D14:26D15:16S16:26DW18:36S
7. Lubliniec - Powstańców 15:28D7:28D8:48D10:08D12:18D14:28D15:18S16:28DW18:38S
8. Lubliniec - Klonowa 25:29D7:29D8:49D10:09D12:19D14:29D15:19S16:29DW18:39S
9. Lubliniec - Klonowa 15:31D7:31D8:51D10:11D12:21D14:31D15:21S16:31DW18:41S
10. Jawornica5:33D7:33D8:53D10:13D12:23D14:33D15:23S16:33DW18:43S
11. Kochanowice - ul. Główna (rondo)5:36D7:36D8:56D10:16D12:26D14:36D15:26S16:36DW18:46S
12. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)5:38D7:38D8:58D10:18D12:28D14:38D15:28S16:38DW18:48S
13. Lisów - Bruk5:43D7:43D9:03D10:23D12:33D14:43D15:33S16:43DW18:53S
14. Lisów - Centrum5:46D7:46D9:06D10:26D12:36D14:46D15:36S16:46DW18:56S
15. Kolonia lisów5:48D7:48D9:08D10:28D12:38D14:48D15:38S16:48DW18:58S
16. Herby nowe5:52D7:52D9:12D10:32D12:42D14:52D15:42S16:52DW19:02S
17. Herby - Centrum5:53D7:53D9:13D10:33D12:43D14:53D15:43S16:53DW19:03S
18. Herby - Nadleśnictwo5:55D7:55D9:15D10:35D12:45D14:55D15:45S16:55DW19:05S
19. Pietrzaki5:58D7:58D9:18D10:38D12:48D14:58D15:48S16:58DW19:08S
20. Trzepizury - ul. Lubliniecka6:01D10:41D15:01D17:01DW19:11S
21. Blachownia - ul. Częstochowska (dworzec PKP)6:04D10:44D15:04D17:04DW19:14S
22. Wyrazów - ul. Częstochowska6:08D10:48D15:08D17:08DW19:18S
23. Częstochowa - Energetyków6:12D10:52D15:12D17:12DW19:22S
24. Częstochowa - Św. Barbary6:18D10:58D15:18D17:18DW19:28S
25. Częstochowa - Dworzec a.6:20D11:00D15:20D17:20DW19:30S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 63 (Częstochowa » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Częstochowa - Dworzec a.6:40D11:05D15:40D17:30DW19:40S
2. Częstochowa - Św. Barbary (szpital)6:42D11:07D15:42D17:42DW19:42S
3. Częstochowa - Energetyków6:48D11:13D15:48D17:48DW19:48S
4. Wyrazów - ul. Częstochowska6:52D11:17D15:52D17:52DW19:52S
5. Blachownia - ul. Częstochowska (dworzec PKP)6:56D11:21D15:56D17:56DW19:56S
6. Trzepizury - ul. Lubliniecka6:59D11:24D15:59D17:59DW19:59S
7. Pietrzaki7:02D8:02S9:20D11:27D13:02D15:50S16:02D18:02DW20:02S
8. Herby - Nadleśnictwo7:05D8:05S9:27D11:30D13:05D15:53S16:05D18:05DW20:05S
9. Herby - Centrum7:07D8:07S9:29D11:32D13:07D15:55S16:07D18:07DW20:07S
10. Herby nowe7:08D8:08S9:30D11:33D13:08D15:56S16:08D18:08DW20:08S
11. Kolonia lisów7:12D8:14S9:34D11:37D13:12D16:00S16:12D18:12DW20:12S
12. Lisów - Centrum7:14D8:12S9:36D11:39D13:14D16:02S16:14D18:14DW20:14S
13. Lisów - Bruk7:17D8:17S9:39D11:42D13:17D16:05S16:17D18:17DW20:17S
14. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)7:22D8:22S9:44D11:47D13:22D16:10S16:22D18:22DW20:22S
15. Kochanowice - ul. Główna (rondo)7:24D8:24S9:46D11:49D13:24D16:12S16:24D18:24DW20:24S
16. Jawornica7:27D8:27S9:49D11:52D13:27D16:15S16:27D18:27DW20:27S
17. Lubliniec - Klonowa 17:29D8:29S9:51D11:54D13:29D16:17S16:29D18:29DW20:29S
18. Lubliniec - Klonowa 27:31D8:32S9:53D11:56D13:31D16:19S16:31D18:31DW20:31S
19. Lubliniec - Powstańców 17:32D8:32S9:54D11:57D13:32D16:20S16:32D18:32DW20:32S
20. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:36D8:36S9:58D12:01D13:36D16:24S16:36D18:36DW20:36S
21. Lubliniec - Grunwaldzka7:37D8:37S9:59D12:02D13:37D16:25S16:37D18:37DW20:37S
22. Lubliniec - al. Solidarności 27:38D8:38S9:60D12:03D13:38D16:26S16:38D18:38DW20:38S
23. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:40D8:38S10:00D12:05D13:40D16:28S16:40D18:40DW20:40

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)