Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Częstochowa

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 63
TRANS GREGOR

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Częstochowa - Dworzec a.

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
W - nie kursuje 24,31.XII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2022-06-26 do 2023-11-27
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Parafia NMP Królowej w Kokotku jest najmniejszą w Diecezji Gliwickiej i liczy ok. 300 wiernych. W jej skład wchodzą następujące miejscowości i ulice: Kokotek, Posmyk, Leśnica i Pusta Kuźnica. Parafia posiada własną, niewielką świątynię pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej.

Latem na terenie parafii pojawia się wielu przyjezdnych, którzy mają tutaj swoje działki i domki letniskowe lub przebywają na letnich koloniach wypoczynkowych.

Klasycystyczny pałac wzniesiony w początkach XIX w. przez rodzinę von Aulock, na co wskazywałyby przypisywane tej rodzinie herb Budwicz, widniejący nad wejściem wschodnim obiektu, mieszczący dziś Zespół Szkół.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 63 (Lubliniec » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:20D7:20D8:40D10:00D12:10D14:20D15:10S16:20DW18:30S
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:21D7:21D8:41D10:01D12:11D14:21D15:11S16:21DW18:31S
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:22D7:22D8:42D10:02D12:12D14:22D15:12S16:22DW18:32S
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:23D7:23D8:43D10:03D12:13D14:23D15:13S16:23DW18:33S
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:24D7:24D8:44D10:04D12:14D14:24D15:14S16:24DW18:34S
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)5:26D7:26D8:46D10:06D12:16D14:26D15:16S16:26DW18:36S
7. Lubliniec - Powstańców 15:28D7:28D8:48D10:08D12:18D14:28D15:18S16:28DW18:38S
8. Lubliniec - Klonowa 25:29D7:29D8:49D10:09D12:19D14:29D15:19S16:29DW18:39S
9. Lubliniec - Klonowa 15:31D7:31D8:51D10:11D12:21D14:31D15:21S16:31DW18:41S
10. Jawornica5:33D7:33D8:53D10:13D12:23D14:33D15:23S16:33DW18:43S
11. Kochanowice - ul. Główna (rondo)5:36D7:36D8:56D10:16D12:26D14:36D15:26S16:36DW18:46S
12. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)5:38D7:38D8:58D10:18D12:28D14:38D15:28S16:38DW18:48S
13. Lisów - Bruk5:43D7:43D9:03D10:23D12:33D14:43D15:33S16:43DW18:53S
14. Lisów - Centrum5:46D7:46D9:06D10:26D12:36D14:46D15:36S16:46DW18:56S
15. Kolonia lisów5:48D7:48D9:08D10:28D12:38D14:48D15:38S16:48DW18:58S
16. Herby nowe5:52D7:52D9:12D10:32D12:42D14:52D15:42S16:52DW19:02S
17. Herby - Centrum5:53D7:53D9:13D10:33D12:43D14:53D15:43S16:53DW19:03S
18. Herby - Nadleśnictwo5:55D7:55D9:15D10:35D12:45D14:55D15:45S16:55DW19:05S
19. Pietrzaki5:58D7:58D9:18D10:38D12:48D14:58D15:48S16:58DW19:08S
20. Trzepizury - ul. Lubliniecka6:01D10:41D15:01D17:01DW19:11S
21. Blachownia - ul. Częstochowska (dworzec PKP)6:04D10:44D15:04D17:04DW19:14S
22. Wyrazów - ul. Częstochowska6:08D10:48D15:08D17:08DW19:18S
23. Częstochowa - Energetyków6:12D10:52D15:12D17:12DW19:22S
24. Częstochowa - Św. Barbary6:18D10:58D15:18D17:18DW19:28S
25. Częstochowa - Dworzec a.6:20D11:00D15:20D17:20DW19:30S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 63 (Częstochowa » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Częstochowa - Dworzec a.6:40D11:05D15:40D17:30DW19:40S
2. Częstochowa - Św. Barbary (szpital)6:42D11:07D15:42D17:42DW19:42S
3. Częstochowa - Energetyków6:48D11:13D15:48D17:48DW19:48S
4. Wyrazów - ul. Częstochowska6:52D11:17D15:52D17:52DW19:52S
5. Blachownia - ul. Częstochowska (dworzec PKP)6:56D11:21D15:56D17:56DW19:56S
6. Trzepizury - ul. Lubliniecka6:59D11:24D15:59D17:59DW19:59S
7. Pietrzaki7:02D8:02S9:20D11:27D13:02D15:50S16:02D18:02DW20:02S
8. Herby - Nadleśnictwo7:05D8:05S9:27D11:30D13:05D15:53S16:05D18:05DW20:05S
9. Herby - Centrum7:07D8:07S9:29D11:32D13:07D15:55S16:07D18:07DW20:07S
10. Herby nowe7:08D8:08S9:30D11:33D13:08D15:56S16:08D18:08DW20:08S
11. Kolonia lisów7:12D8:14S9:34D11:37D13:12D16:00S16:12D18:12DW20:12S
12. Lisów - Centrum7:14D8:12S9:36D11:39D13:14D16:02S16:14D18:14DW20:14S
13. Lisów - Bruk7:17D8:17S9:39D11:42D13:17D16:05S16:17D18:17DW20:17S
14. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)7:22D8:22S9:44D11:47D13:22D16:10S16:22D18:22DW20:22S
15. Kochanowice - ul. Główna (rondo)7:24D8:24S9:46D11:49D13:24D16:12S16:24D18:24DW20:24S
16. Jawornica7:27D8:27S9:49D11:52D13:27D16:15S16:27D18:27DW20:27S
17. Lubliniec - Klonowa 17:29D8:29S9:51D11:54D13:29D16:17S16:29D18:29DW20:29S
18. Lubliniec - Klonowa 27:31D8:32S9:53D11:56D13:31D16:19S16:31D18:31DW20:31S
19. Lubliniec - Powstańców 17:32D8:32S9:54D11:57D13:32D16:20S16:32D18:32DW20:32S
20. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:36D8:36S9:58D12:01D13:36D16:24S16:36D18:36DW20:36S
21. Lubliniec - Grunwaldzka7:37D8:37S9:59D12:02D13:37D16:25S16:37D18:37DW20:37S
22. Lubliniec - al. Solidarności 27:38D8:38S9:60D12:03D13:38D16:26S16:38D18:38DW20:38S
23. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:40D8:38S10:00D12:05D13:40D16:28S16:40D18:40DW20:40

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)