Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Pludry

MARTIN BUSMARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 7
MARTIN BUS

Lubliniec - PlebiscytowaPludry - (dworzec PKP)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
t - nie kursuje w okresie szkolnych przerw świątecznych
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-09-03 do 2022-12-31
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Historia Pawonkowa nierozerwalnie związana jest z historią miejscowego kościoła. Pierwszy drewniany - modrzewiowy kościół w Pawonkowie istniał już w 1376 roku.

Po pożarze wzniesiono następny ok. 1500 roku, który dotrwał do końca XVIII w. Do parafii należały miejscowości Pludry, Pietraszów, Zawadzkie, Łagiewniki Małe, Skrzydłowice i Dzielna. Pierwszym proboszczem o którym istnieje zapis w dokumentach parafialnych jest ksiądz proboszcz Jerzy Częstochomista. W XVII wieku fundatorem kościoła był ówczesny właściciel części Pawonkowa von Lassota, który miał decydujący głos w sprawie obsadzenia ówczesnej parafii.

Tablica pamiątkowa upamiętniająca pobyt marszałka Józefa Piłsudskiego w Lublińcu.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 7 (Lubliniec » Pludry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Lubliniec - Plebiscytowa7:32Det8:35Det14:25Det15:25Detm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:35Det8:38Det14:28Det15:28Detm
3. Lubliniec - al. Solidarności 17:36Det8:39Det14:29Det15:29Detm
4. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:38Det8:41Det14:31Det15:31Detm
5. Lipie śląskie - Lubliniecka7:40Det8:43Det14:33Det15:33Detm
6. Lisowice - Lubliniecka7:42Det8:45Det14:35Det15:35Detm
7. Lisowice - Napłatki7:44Det8:47Det14:37Det15:37Detm
8. Pawonków - Lustrzaniec7:46Det8:49Det14:39Det15:39Detm
9. Pawonków - Lubliniecka7:48Det8:51Det14:41Det15:41Detm
10. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:49Det8:52Det14:42Det15:42Detm
11. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:52Det8:55Det14:45Det15:45Detm
12. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:55Det8:58Det14:48Det15:48Detm
13. Pludry7:58Det9:01Det14:51Det15:51Detm
14. Pludry - (dworzec PKP)8:01Det9:04Det14:54Det15:54Detm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 7 (Pludry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Pludry - (dworzec PKP)7:02Det8:04D9:10Det13:56Det14:56Detm
2. Pludry7:05Det8:07D9:13Det13:59Det14:59Detm
3. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:08Det8:10D9:16Det14:02Det15:02Detm
4. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:11Det8:13D9:19Det14:05Det15:05Detm
5. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:14Det8:16D9:22Det14:08Det15:08Detm
6. Pawonków - Lubliniecka7:15Det8:17D9:23Det14:09Det15:09Detm
7. Pawonków - Lustrzaniec7:17Det8:19D9:25Det14:11Det15:11Detm
8. Lisowice - Napłatki7:19Det8:21D9:27Det14:13Det15:13Detm
9. Lisowice - Lubliniecka7:21Det8:23D9:29Det14:15Det15:15Detm
10. Lipie śląskie - Lubliniecka7:23Det8:25D9:31Det14:17Det15:17Detm
11. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:25Det8:27D9:33Det14:19Det15:19Detm
12. Lubliniec - al. Solidarności 17:27Det8:29D9:35Det14:21Det15:21Detm
13. Lubliniec - Plebiscytowa7:30Det8:32D9:38Det14:24Det15:24Detm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)