Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Pludry

MARTIN BUSMARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 7
MARTIN BUS

Lubliniec - PlebiscytowaPludry - (dworzec PKP)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
t - nie kursuje w okresie szkolnych przerw świątecznych
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-09-03 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Budynek przy ul. Sobieskiego powstał na przełomie XIX/XX w. i pełni funkcje więzienia. Budynek zbudowany jest z czerwonej, nieotynkowanej cegły. Otoczony jest wysokim murem. Budynek składa się z kilku połączonych ze sobą brył pod dachami dwuspadowymi. Elewacja szczytowa budynku zawiera okulusy oraz tynkowaną blendę. Elewacje te zwieńczone zostały sterczynami. Elewacje dłuższe zakończone są ceglanym gzymsem.

Budynek starej portierni powstał na przełomie XIX/XX w. i założony został na planie zbliżonym do kwadratu. Budynek wzniesiony jest z cegły otynkowanej i nakryty jest wielospadowym dachem z dachówki w którym mieści się ślepa wystawka. Budynek jest jednokondygnacyjny z dwukondygnacyjną wieżą w narożu. W przyziemiu wieży znajduje się małe okno zamknięte łukiem odcinkowym. Powyżej wieża wsparta jest podporą i po obu stronach której mieści dwa okna w półkoliście zamkniętych wnękach. Wieża nakryta jest dachem płaskim. Pozostałe elewacje budynku zawierają proste otwory drzwiowe i okienne zaakcentowane masywnymi parapetami.

Budynek portierni szpitala jest parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek wzniesiony został z cegły i otynkowany. Budynek nakryty jest dachem wielospadowym z wystawką. Budynek posiada prostokątne otwory okienne i drzwiowe obwiedzione tynkowanymi opaskami.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 7 (Lubliniec » Pludry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Lubliniec - Plebiscytowa7:32Det8:35Det13:25D14:25Det15:25Detm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:35Det8:38Det13:28D14:28Det15:28Detm
3. Lubliniec - al. Solidarności 17:36Det8:39Det13:29D14:29Det15:29Detm
4. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:38Det8:41Det13:31D14:31Det15:31Detm
5. Lipie śląskie - Lubliniecka7:40Det8:43Det13:33D14:33Det15:33Detm
6. Lisowice - Lubliniecka7:42Det8:45Det13:35D14:35Det15:35Detm
7. Lisowice - Napłatki7:44Det8:47Det13:37D14:37Det15:37Detm
8. Pawonków - Lustrzaniec7:46Det8:49Det13:39D14:39Det15:39Detm
9. Pawonków - Lubliniecka7:48Det8:51Det13:41D14:41Det15:41Detm
10. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:49Det8:52Det13:42D14:42Det15:42Detm
11. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:52Det8:55Det13:45D14:45Det15:45Detm
12. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:55Det8:58Det13:48D14:48Det15:48Detm
13. Pludry7:58Det9:01Det13:51D14:51Det15:51Detm
14. Pludry - (dworzec PKP)8:01Det9:04Det13:54D14:54Det15:54Detm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 7 (Pludry » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Pludry - (dworzec PKP)7:02Det8:04D9:10Det13:56Det14:56Detm
2. Pludry7:05Det8:07D9:13Det13:59Det14:59Detm
3. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:08Det8:10D9:16Det14:02Det15:02Detm
4. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:11Det8:13D9:19Det14:05Det15:05Detm
5. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:14Det8:16D9:22Det14:08Det15:08Detm
6. Pawonków - Lubliniecka7:15Det8:17D9:23Det14:09Det15:09Detm
7. Pawonków - Lustrzaniec7:17Det8:19D9:25Det14:11Det15:11Detm
8. Lisowice - Napłatki7:19Det8:21D9:27Det14:13Det15:13Detm
9. Lisowice - Lubliniecka7:21Det8:23D9:29Det14:15Det15:15Detm
10. Lipie śląskie - Lubliniecka7:23Det8:25D9:31Det14:17Det15:17Detm
11. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:25Det8:27D9:33Det14:19Det15:19Detm
12. Lubliniec - al. Solidarności 17:27Det8:29D9:35Det14:21Det15:21Detm
13. Lubliniec - Plebiscytowa7:30Det8:32D9:38Det14:24Det15:24Detm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)