Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Dobrodzień

MARTIN BUSMARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Tablica upamiętniająca Konrada Mańkę, harcerza i organizatora lublinieckiego ruchu oporu, zamordowanego przez hitlerowców 14 lipca 1942 roku. Tablica umieszczona na budynku, w którym mieszkał i działał w latach 1939-40.

Adaptacja miejskiego lasu na potrzeby rekreacji mieszkańców rozpoczęła się w latach 70-tych XIX wieku. Wtedy wytyczono pierwsze ścieżki, zbudowano krąg taneczny „Grzybek”, stoły i ławki. Szczególnie lubianym miejscem spacerowiczów była grobla obsadzona dębami, niektóre z nich liczą już 300 lat. Przed I wojną światową utworzono boisko sportowe, staw kąpielowy wraz z kabinami, kanał z mostkiem oraz plac zabaw dla dzieci.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 7 (Lubliniec » Dobrodzień)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Lubliniec - al. Solidarności 114:26S15:40S
2. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)14:29SX
3. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)14:32S15:42S
4. Lipie śląskie - Lubliniecka14:34S15:44S
5. Lisowice - Lubliniecka14:36S15:46S
6. Lisowice - Napłatki14:38S15:48S
7. Pawonków - Lustrzaniec14:40S15:50S
8. Pawonków - Lubliniecka14:42S15:52S
9. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)14:43S15:53S
10. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)14:46S15:56S
11. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)14:49S15:59S
12. Pludry14:52S16:02S
13. Pludry - (dworzec PKP)14:55S16:05S
14. Pludry - (cmentarz)16:07S
15. Bzinica stara16:10S
16. Dobrodzień - Osiedle16:13S
17. Dobrodzień - ul. Solna16:16S
18. Dobrodzień - ul. Edyty Stein16:18S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 7 (Dobrodzień » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Dobrodzień - ul. Edyty Stein6:48S
2. Dobrodzień - ul. Solna6:50S
3. Dobrodzień - Osiedle6:53S
4. Bzinica stara6:56S
5. Pludry - (cmentarz)6:59S
6. Pludry - (dworzec PKP)7:01S8:01S15:01S
7. Pludry7:04S8:04S15:04S
8. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:07S8:07S15:07S
9. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:10S8:10S15:10S
10. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:13S8:13S15:13S
11. Pawonków - Lubliniecka7:14S8:14S15:14S
12. Pawonków - Lustrzaniec7:16S8:16S15:16S
13. Lisowice - Napłatki7:18S8:18S15:18S
14. Lisowice - Lubliniecka7:20S8:20S15:20S
15. Lipie śląskie - Lubliniecka7:22S8:22S15:22S
16. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:24S8:24S15:24S
17. Lubliniec - al. Solidarności 17:26S8:26S15:26S
18. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:28S8:28S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)