Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Sadów - Brusiek

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 76
GTVBUS POLSKA

Sadów - (kopce)Brusiek - ul. Kościelna

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
H - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2024-01-01 do 2024-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Zwiedzanie kościoła indywidualnie i grup pod opieką przewodnika zgłaszać do Pana Jana Myrcika.
 
Kościół Świętej Trójcy w Koszęcinie jest kościołem parafialnym, związanym z wielowiekową bogatą tradycją religijną. Jest także wielkim zabytkiem naszej kultury.

Zespół „Śląsk” powstał 1 lipca 1953 roku. Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza założycielowi i twórcy Stanisławowi Hadynie - śląskiemu kompozytorowi i literatowi. Dziś „Słoneczna Republika” nosi imię swego długoletniego dyrektora generalnego i artystycznego. Rozwój Zespołu tworzyła także Elwira Kamińska - baletmistrz, choreograf i kierownik artystyczny. Wspólnie odcisnęli piętno, które zadecydowało o odmienności i oryginalności jednego z największych na świecie zespołów artystycznych, sięgających do bogactwa narodowego dziedzictwa kulturowego oraz spuścizny regionalnej.

Zespół przez dziesięciolecia dąży do perfekcji i najwyższej maestrii. Obecnie to instytucja kultury o ogromnych możliwościach wykonawczych, realizująca ok. 120 koncertów rocznie. „Śląsk” tworzy łącznie blisko 300 osób, z czego ponad sto należy do zespołu artystycznego, składającego się z chóru, baletu i orkiestry. Ten wielki Ambasador Polskiej Kultury wystąpił przeszło 8 tysięcy razy dla ponad 25 milionów widzów w 44 krajach, na pięciu kontynentach. Repertuar „Śląska” to wielka skarbnica polskiej kultury, z której Zespół czerpie inspiracje już przeszło sześć dekad. W swojej bogatej ofercie posiada programy galowe, wokalno-instrumentalne, edukacyjne, okolicznościowe, a także niepowtarzalne widowiska.

Pałac w Wierzbiu – wybudowany w miejscowości Wierzbie.

Obiekt jest częścią zespołu pałacowego, w skład którego wchodzi jeszcze park.

Obecnie odrestaurowany pałac w Wierzbiu stanowi własność prywatną. Teren otoczony ogrodzeniem, obowiązuje zakaz wstępu. 

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 76 (Sadów » Brusiek)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10
1. Sadów - (kopce)5:55D7:45D9:40S9:40H
2. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:57D7:47D9:42S9:42H12:17D13:32D14:47H14:47S15:57Hm15:57S
3. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)5:58D7:48D9:43S9:43H12:18D13:33D14:48H14:48S15:58Hm15:58S
4. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)5:59D7:49D9:44S9:44H12:19D13:34D14:49H14:49S15:59Hm15:59S
5. Rusinowice - ul. Dworcowa (Dworzec PKP)6:03D7:53D9:48S9:48H12:23D13:38D14:53H14:53S16:03Hm16:03S
6. Rusinowice - ul. Piaskowa (Straż)6:04D7:54D9:49S9:49H12:24D13:39D14:54H14:54S16:04Hm16:04S
7. PiłkaXX9:53S9:53HX13:43D14:58H14:58S16:08Hm16:08S
8. Rusinowice - ul. Piaskowa (Straż)XX9:57S9:57HX13:47D15:02H15:02S16:12Hm16:12S
9. Rusinowice - ul. Dworcowa (Dworzec PKP)XX9:58S9:58HX13:48D15:03H15:03S16:13Hm16:13S
10. Wierzbie - ul. Główna6:10D8:00D10:04S10:04H12:30D13:54D15:09H15:09S16:19Hm16:19S
11. Wierzbie - ul. Główna (Las)6:12D8:02D10:06S10:06H12:32D13:56D15:11H15:11S16:21Hm16:21S
12. Irki6:13D8:03D10:07S10:07H12:33D13:57D15:12H15:12S16:22Hm16:22S
13. Koszęcin - ul. Lubliniecka6:14D8:04D10:08S10:08H12:34D13:58D15:13H15:13S16:23Hm16:23S
14. Koszęcin - Rynek6:16D8:06D10:10S10:10H12:36D14:00D15:15H15:15S16:25Hm16:25S
15. Cieszowa - ul. Koszęcińska 1XXX10:16SXXXX16:31Hm16:31S
16. Koszęcin - RynekXXX10:22SXXXX16:37Hm16:37S
17. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)6:17D8:07D10:11S10:23H12:37D14:01D15:16H15:16S16:38Hm16:38S
18. Koszęcin - SzkołaXXXXXXX15:17SX16:39S
19. Koszęcin - ul. Dworcowa6:19D8:09D10:13S10:25H12:39D14:03D15:18H15:18S16:40Hm16:40S
20. Koszęcin - ul. Kolejowa6:20D8:10D10:14S10:26H12:40D14:04D15:19H15:19S16:41Hm16:41S
21. Koszęcin - Św. Trójca6:21D8:11D10:15S10:27H12:41D14:05D15:20H15:20S16:42Hm16:42S
22. Brusiek6:31D8:21D10:25S10:37H12:51D14:15D15:30H15:30S16:52Hm16:52S
23. Brusiek - ul. Kościelna6:32D8:22D10:26S10:38H12:52D14:16D15:31H15:31S16:53Hm16:53S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 76 (Brusiek » Sadów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10
1. Brusiek - ul. Kościelna6:32D8:29S8:19H10:40D12:54D14:19H14:19S15:31H15:31S16:53D
2. Brusiek6:33D8:30S8:20H10:41D12:55D14:20H14:20S15:32H15:32S16:54D
3. Koszęcin - Św. Trójca6:43D8:40S8:30H10:51D13:05D14:30H14:30S15:42H15:42S17:04D
4. Koszęcin - ul. Kolejowa6:44D8:41S8:31H10:52D13:06D14:31H14:31S15:43H15:43S17:05D
5. Koszęcin - ul. Dworcowa6:45D8:42S8:32H10:53D13:07D14:32H14:32S15:44H15:44S17:06D
6. Koszęcin - SzkołaXXXXXX14:33SX15:45SX
7. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)6:47D8:44S8:34H10:55D13:09D14:34H14:34S15:46H15:46S17:08D
8. Koszęcin - Rynek6:48D8:45S8:35H10:56D13:10D14:35H14:35S15:47H15:47S17:09D
9. Cieszowa - ul. Koszęcińska 16:54DX8:41H11:02DXXXXX
10. Koszęcin - Rynek7:00DX8:46H11:08DXXXXX
11. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:02D8:47S8:48H11:10D13:12D14:37H14:37S15:49H15:49S
12. Irki7:03D8:48S8:49H11:11D13:13D14:38H14:38S15:50H15:50S
13. Wierzbie - ul. Główna (Las)7:04D8:49S8:50H11:12D13:14D14:39H14:39S15:51H15:51S
14. Wierzbie - ul. Główna7:06D8:51S8:52H11:14D13:16D14:41H14:41S15:53H15:53S
15. Rusinowice - ul. Dworcowa (Dworzec PKP)7:12D8:57S8:58H11:20D13:22DXXXX
16. Rusinowice - ul. Piaskowa (Straż)7:13D8:58S8:59H11:21D13:23DXXXX
17. Piłka7:17D9:02S9:03HXXXXXX
18. Rusinowice - ul. Piaskowa (Straż)7:21D9:06S9:07HXXXXXX
19. Rusinowice - ul. Dworcowa (Dworzec PKP)7:22D9:07S9:08HXXXXXX
20. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:26D9:11S9:12H11:25D13:27D14:43H14:43S15:55H15:55S
21. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:27D9:12S9:13H11:26D13:28D14:44H14:44S15:56H15:56S
22. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:28D9:13S9:14H11:27D13:29D14:45H14:45S15:57H15:57S
23. Sadów - (kopce)7:30D9:15S9:16H

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)