Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 |
---|---|
1. Pajęczno - ul. 3 maja (d. a.) | 6:05En |
2. Pajęczno - ul. Wieluńska | 6:07En |
3. Dylów - Rządowy | 6:09En |
4. Trębaczew - Park | 6:13En |
5. Trębaczew - Kościół | 6:15En |
6. Trębaczew - PKP | 6:17En |
7. Działoszyn - Piłsudskiego (stacja paliw) | 6:19En |
8. Działoszyn - Piłsudskiego (osiedle) | 6:20En |
9. Działoszyn - Plac wolności | 6:22En |
10. Raciszyn | 6:25En |
11. Zalesiaki pieńki - Skrzyżowanie | 6:31En |
12. Smolarze | 6:33En |
13. Dębie | 6:36En |
14. Popów - Rondo 2 | 6:38En |
15. Zawady - 1 | 6:39En |
16. Zawady - Stacja miedźno | 6:41En |
17. Izbiska - Podlesie | 6:43En |
18. Miedźno - Izbiska duże | 6:44En |
19. Miedźno - Izbiska małe | 6:45En |
20. Miedźno - Centrum | 6:46En |
21. Miedźno - Kołaczkowice | 6:48En |
22. Łobodno - Skrzyżowanie | 6:52En |
23. Kamyk - Ośrodek zdrowia | 6:58En |
24. Biała | 7:02En |
25. Kiedrzyn - Sejmowa | 7:07En |
26. Częstochowa - Ludowa | 7:08En |
27. Częstochowa - Centrum Handlowe m1 | 7:09En |
28. Częstochowa - Promenada Niemena | 7:10En |
29. Częstochowa - Hala Polonia | 7:11En |
30. Częstochowa - Kościuszki | 7:13En |
31. Częstochowa - Dworzec a. | 7:20En |
32. Częstochowa - C. H. Jagiellończycy | 7:27En |
33. Częstochowa - Rakowska | 7:28En |
34. Częstochowa - Bugajska | 7:29En |
35. Częstochowa - Fabryczna | 7:31En |
36. Wrzosowa - Katowicka | 7:32En |
37. Kolonia poczesna - Katowicka | 7:37En |
38. Wanaty | 7:39En |
39. Zawada | 7:41En |
40. Romanów | 7:43En |
41. Siedlec mały | 7:47En |
42. Siedlec duży | 7:49En |
43. Koziegłowy - Warszawska | 7:55En |
44. Koziegłowy - Woźnicka | 7:56En |
45. Gniazdów - Woźnicka | 8:00En |
46. Gniazdów - Woźnicka I | 8:01En |
47. Woźniki - Głazówka | 8:03En |
48. Woźniki | 8:05En |
49. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP) | 8:06En |
50. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa) | 8:08En |
51. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka) | 8:10En |
52. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy) | 8:11En |
53. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I) | 8:12En |
54. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica) | 8:13En |
55. Kalety - Mokrus | 8:15En |
56. Kalety - Miotek kościół | 8:16En |
57. Kalety - Miotek, Zarach | 8:17En |
58. Miasteczko śląskie - Bibiela | 8:21En |
59. Miasteczko śląskie - Huta | 8:25En |
60. Miasteczko śląskie - Rynek | 8:26En |
61. Tarnowskie góry - Lasowice i | 8:33En |
62. Tarnowskie góry - Dworzec | 8:35En |
63. Tarnowskie góry - Osiedle Jana | 8:37En |
64. Bytom - Stroszek osiedle | 8:43En |
65. Bytom - Fałata | 8:51En |
66. Bytom - Dworzec a. | 8:56En |
67. Chorzów - Plac Powstańców Śląskich | 9:05En |
68. Katowice - Dworzec a. | 9:15En |
Przystanek | Kurs 1 |
---|---|
1. Katowice - Dworzec a. | 12:00En |
2. Chorzów - Rynek | 12:14En |
3. Bytom - Dworzec a. | 12:28En |
4. Bytom - Fałata | 12:32En |
5. Bytom - Stroszek osiedle | 12:42En |
6. Tarnowskie góry - Osiedle Jana | 12:48En |
7. Tarnowskie góry - Dworzec | 12:50En |
8. Tarnowskie góry - Lasowice II | 12:52En |
9. Miasteczko śląskie - Rynek | 12:59En |
10. Miasteczko śląskie - Huta | 13:00En |
11. Kalety - Miotek, Zarach | 13:07En |
12. Kalety - Miotek kościół | 13:08En |
13. Kalety - Mokrus | 13:09En |
14. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica) | 13:11En |
15. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy I) | 13:12En |
16. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy) | 13:13En |
17. Woźniki - ul. Asfaltowa (Dyrdy leśniczówka) | 13:14En |
18. Woźniki - ul. Asfaltowa (Śliwa) | 13:16En |
19. Woźniki - ul. Dworcowa (dworzec PKP) | 13:18En |
20. Woźniki | 13:19En |
21. Woźniki - Głazówka | 13:21En |
22. Gniazdów - Woźnicka I | 13:23En |
23. Gniazdów - Woźnicka | 13:24En |
24. Koziegłowy - Woźnicka | 13:28En |
25. Koziegłowy - Warszawska | 13:29En |
26. Siedlec duży | 13:35En |
27. Siedlec mały | 13:37En |
28. Romanów | 13:41En |
29. Zawada | 13:43En |
30. Wanaty | 13:45En |
31. Kolonia poczesna - Katowicka | 13:47En |
32. Wrzosowa - Katowicka | 13:52En |
33. Częstochowa - Fabryczna | 13:53En |
34. Częstochowa - Bugajska | 13:55En |
35. Częstochowa - Rakowska | 13:56En |
36. Częstochowa - Okrzei | 13:58En |
37. Częstochowa - Dworzec a. | 14:40En |
38. Częstochowa - Hala Polonia | 14:44En |
39. Częstochowa - Promenada Niemena | 14:45En |
40. Częstochowa - Centrum Handlowe m1 | 14:46En |
41. Częstochowa - Ludowa | 14:47En |
42. Kiedrzyn - Sejmowa | 14:48En |
43. Biała | 14:53En |
44. Kamyk - Ośrodek zdrowia | 14:57En |
45. Łobodno - Skrzyżowanie | 15:03En |
46. Miedźno - Kołaczkowice | 15:07En |
47. Miedźno - Centrum | 15:09En |
48. Miedźno - Izbiska małe | 15:10En |
49. Miedźno - Izbiska duże | 15:11En |
50. Izbiska - Podlesie | 15:12En |
51. Zawady - Stacja miedźno | 15:14En |
52. Zawady - 1 | 15:16En |
53. Popów - Rondo 2 | 15:17En |
54. Dębie | 15:19En |
55. Smolarze | 15:22En |
56. Zalesiaki pieńki - Skrzyżowanie | 15:24En |
57. Raciszyn | 15:30En |
58. Działoszyn - Plac wolności | 15:33En |
59. Działoszyn - Piłsudskiego (osiedle) | 15:35En |
60. Działoszyn - Piłsudskiego (stacja paliw) | 15:36En |
61. Trębaczew - PKP | 15:38En |
62. Trębaczew - Kościół | 15:40En |
63. Trębaczew - Park | 15:42En |
64. Dylów - Rządowy | 15:46En |
65. Pajęczno - ul. Wieluńska | 15:48En |
66. Pajęczno - ul. 3 maja (d. a.) | 15:50En |