Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 | Kurs 4 | Kurs 5 |
---|---|---|---|---|---|
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła) | 6:55D | 9:00D | 13:45D | 15:40Dm | 17:30Dm |
2. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna) | 6:57D | 9:02D | 13:47D | 15:42Dm | 17:32Dm |
3. Hucisko - ul. Spokojna | 7:00D | 9:05D | 13:50D | 15:45Dm | 17:35Dm |
4. Babienica - Główna | 7:06D | 9:11D | 13:56D | 15:51Dm | 17:41Dm |
5. Psary - Główna 2 (Szkoła) | 7:08D | 9:13D | 13:58D | 15:53Dm | 17:43Dm |
6. Psary - Główna 1 | 7:09D | 9:14D | 13:59D | 15:54Dm | 17:44Dm |
7. Psary - ul. Poznańska | 7:10D | 9:15D | 14:00D | 15:55Dm | 17:45Dm |
8. Piasek - pl. Powstańców | 7:12D | 9:17D | 14:02D | 15:57Dm | 17:47Dm |
9. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica) | 7:15D | 9:20D | 14:05D | 16:00Dm | 17:50Dm |
10. Kalety - Miotek kościół | 7:18D | 9:23D | 14:08D | 16:03Dm | 17:53Dm |
11. Kalety - Miotek, Zarach | 7:20D | 9:25D | 14:10D | 16:05Dm | 17:55Dm |
12. Miasteczko śląskie - Huta | 7:24D | 9:29D | 14:14D | 16:09Dm | 17:59Dm |
13. Miasteczko śląskie - Rynek | 7:25D | 9:30D | 14:15D | 16:10Dm | 18:00Dm |
14. Tarnowskie góry - Lasowice II | 7:31D | 9:36D | 14:21D | 16:16Dm | 18:06Dm |
15. Tarnowskie góry - Dworzec | 7:34D | 9:39D | 14:24D | 16:19Dm | 18:09Dm |
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 |
---|---|---|---|
1. Tarnowskie góry - Dworzec | 8:00D | 10:15D | 16:38Dm |
2. Tarnowskie góry - Lasowice II | 8:03D | 10:18D | 16:41Dm |
3. Miasteczko śląskie - Rynek | 8:09D | 10:24D | 16:47Dm |
4. Miasteczko śląskie - Huta | 8:10D | 10:25D | 16:48Dm |
5. Kalety - Miotek, Zarach | 8:14D | 10:29D | 16:52Dm |
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II | 8:16D | 10:31D | 16:54Dm |
7. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica) | 8:19D | 10:34D | 16:57Dm |
8. Piasek - pl. Powstańców | 8:22D | 10:37D | 17:00Dm |
9. Psary - ul. Poznańska | 8:24D | 10:39D | 17:02Dm |
10. Psary - Główna 1 | 8:25D | 10:40D | 17:03Dm |
11. Psary - Główna 2 (Szkoła) | 8:26D | 10:41D | 17:04Dm |
12. Babienica - Główna | 8:28D | 10:43D | 17:06Dm |
13. Hucisko - ul. Spokojna | 8:34D | 10:49D | 17:12Dm |
14. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna) | 8:37D | 10:52D | 17:15Dm |
15. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła) | 8:39D | 10:54D | 17:17Dm |