Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Tarnowskie góry - Boronów

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

TRELEKTRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 12
TRELEK

Tarnowskie góry - DworzecBoronów - ul. Poznańska (Szkoła)

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-06-29 do 2020-08-31
Za rozkład odpowiada:
Firma Usługowo-Handlowa „TRELEK” Bartłomiej Macioł
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Istnieją pewne niezgodności co do czasu powstania obiektu. Katalog zabytków sztuki w Polsce z 1961 roku podaje 1696 rok jako datę budowy kościoła . Według Bernarda Szczecha, badacza historii ziemi woźnickiej który przeanalizował dokumenty źródłowe, jest to jedynie data remontu kościoła, zaś najstarsza wzmianka pochodzi już z 1497 roku, kiedy to pan dziedziczny na Woźnikach podarował kościołowi św. Katarzyny niwy i łąkę na Staromieściu "za kaplicą". Ten sam historyk odwołuje się do zapisów księdza Zgorkowica z 1664 roku, który zakładając swoja księgę na wstępie podał informacje, że wiara katolicka wszczepiona na ziemi woźnickiej od wieków najpierw przez kościół św. Walentego, a potem przez kościół św. Katarzyny.

Nadleśnictwo Boronów powstało w połowie XIX wieku. Znajduje się w miejscowości Zumpy, przy ul. Lipowej 4.

Budynek spełniał swoją funkcję do 1972 r. Obecnie jest to budynek mieszkalny.

Nadleśnictwo Boronów zostało wpisane do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 60/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

Kapliczka Murowana Matki Boskiej powstała na początku XX wieku. Znajduje się przy ul. 3 Maja 105.

Na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r. została wpisana do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (Tarnowskie góry » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Tarnowskie góry - Dworzec8:00D10:15D16:38Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II8:03D10:18D16:41Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek8:09D10:24D16:47Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta8:10D10:25D16:48Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach8:14D10:29D16:52Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II8:16D10:31D16:54Dm
7. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)8:19D10:34D16:57Dm
8. Piasek - pl. Powstańców8:22D10:37D17:00Dm
9. Psary - ul. Poznańska8:24D10:39D17:02Dm
10. Psary - Główna 18:25D10:40D17:03Dm
11. Psary - Główna 2 (Szkoła)8:26D10:41D17:04Dm
12. Babienica - Główna8:28D10:43D17:06Dm
13. Hucisko - ul. Spokojna8:34D10:49D17:12Dm
14. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)8:37D10:52D17:15Dm
15. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)8:39D10:54D17:17Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (Boronów » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:55D9:00D13:45D15:40Dm17:30Dm
2. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)6:57D9:02D13:47D15:42Dm17:32Dm
3. Hucisko - ul. Spokojna7:00D9:05D13:50D15:45Dm17:35Dm
4. Babienica - Główna7:06D9:11D13:56D15:51Dm17:41Dm
5. Psary - Główna 2 (Szkoła)7:08D9:13D13:58D15:53Dm17:43Dm
6. Psary - Główna 17:09D9:14D13:59D15:54Dm17:44Dm
7. Psary - ul. Poznańska7:10D9:15D14:00D15:55Dm17:45Dm
8. Piasek - pl. Powstańców7:12D9:17D14:02D15:57Dm17:47Dm
9. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)7:15D9:20D14:05D16:00Dm17:50Dm
10. Kalety - Miotek kościół7:18D9:23D14:08D16:03Dm17:53Dm
11. Kalety - Miotek, Zarach7:20D9:25D14:10D16:05Dm17:55Dm
12. Miasteczko śląskie - Huta7:24D9:29D14:14D16:09Dm17:59Dm
13. Miasteczko śląskie - Rynek7:25D9:30D14:15D16:10Dm18:00Dm
14. Tarnowskie góry - Lasowice II7:31D9:36D14:21D16:16Dm18:06Dm
15. Tarnowskie góry - Dworzec7:34D9:39D14:24D16:19Dm18:09Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)