Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Tarnowskie góry - Boronów

TRELEKTRELEK
ul. 3 Maja 105,
42-660 Kalety
tel.: 696 885 169

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Pochodzący z przełomu XIX i XX wieku pałac był świadkiem historycznych wydarzeń. To w nim m.in. Wojciech Korfanty podpisał odezwę do ludności Śląska, wzywającą ich do zbrojnego powstania przeciw ówczesnemu podziałowi tych ziem pomiędzy Niemcami a Polską. Przez kilkanaście lat pałac pełnił funkcję ośrodka rehabilitacyjnego. Obecnie w jego wnętrzach znajduje się luksusowy hotel i restauracja.

Zajazd powstał w I połowie XIX wieku. Obecnie pełni funkcję rozbudowanego sklepu wraz z restauracją. Znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 1.

Obiekt został wpisany do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

Kapliczka Św. Jana Nepomucena znajduje się przy ul. Wolności 1 przy kościele parafialnym. Pochodzi z II połowy XVIII wieku.

Została wpisana do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (Tarnowskie góry » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Tarnowskie góry - Dworzec8:00D10:15D16:38Dm
2. Tarnowskie góry - Lasowice II8:03D10:18D16:41Dm
3. Miasteczko śląskie - Rynek8:09D10:24D16:47Dm
4. Miasteczko śląskie - Huta8:10D10:25D16:48Dm
5. Kalety - Miotek, Zarach8:14D10:29D16:52Dm
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II8:16D10:31D16:54Dm
7. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)8:19D10:34D16:57Dm
8. Piasek - pl. Powstańców8:22D10:37D17:00Dm
9. Psary - ul. Poznańska8:24D10:39D17:02Dm
10. Psary - Główna 18:25D10:40D17:03Dm
11. Psary - Główna 2 (Szkoła)8:26D10:41D17:04Dm
12. Babienica - Główna8:28D10:43D17:06Dm
13. Hucisko - ul. Spokojna8:34D10:49D17:12Dm
14. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)8:37D10:52D17:15Dm
15. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)8:39D10:54D17:17Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 12 (Boronów » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła)6:55D9:00D13:45D15:40Dm17:30Dm
2. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna)6:57D9:02D13:47D15:42Dm17:32Dm
3. Hucisko - ul. Spokojna7:00D9:05D13:50D15:45Dm17:35Dm
4. Babienica - Główna7:06D9:11D13:56D15:51Dm17:41Dm
5. Psary - Główna 2 (Szkoła)7:08D9:13D13:58D15:53Dm17:43Dm
6. Psary - Główna 17:09D9:14D13:59D15:54Dm17:44Dm
7. Psary - ul. Poznańska7:10D9:15D14:00D15:55Dm17:45Dm
8. Piasek - pl. Powstańców7:12D9:17D14:02D15:57Dm17:47Dm
9. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)7:15D9:20D14:05D16:00Dm17:50Dm
10. Kalety - Miotek kościół7:18D9:23D14:08D16:03Dm17:53Dm
11. Kalety - Miotek, Zarach7:20D9:25D14:10D16:05Dm17:55Dm
12. Miasteczko śląskie - Huta7:24D9:29D14:14D16:09Dm17:59Dm
13. Miasteczko śląskie - Rynek7:25D9:30D14:15D16:10Dm18:00Dm
14. Tarnowskie góry - Lasowice II7:31D9:36D14:21D16:16Dm18:06Dm
15. Tarnowskie góry - Dworzec7:34D9:39D14:24D16:19Dm18:09Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)