Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 | Kurs 4 | Kurs 5 | Kurs 6 |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła) | 6:55D | 7:40S | 9:00D | 14:30S | 15:35Dm | 17:25Dm |
2. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna) | 6:56D | 7:41S | 9:01D | 14:31S | 15:36Dm | 17:26Dm |
3. Hucisko - ul. Spokojna | 7:00D | 7:45S | 9:05D | 14:35S | 15:40Dm | 17:30Dm |
4. Babienica - Główna | 7:06D | 7:51S | 9:11D | 14:41S | 15:46Dm | 17:36Dm |
5. Psary - Główna 2 (Szkoła) | 7:08D | 7:53S | 9:13D | 14:43S | 15:48Dm | 17:38Dm |
6. Psary - Główna 1 | 7:10D | 7:55S | 9:15D | 14:45S | 15:50Dm | 17:40Dm |
7. Psary - ul. Poznańska | 7:12D | 7:57S | 9:17D | 14:47S | 15:52Dm | 17:42Dm |
8. Piasek - pl. Powstańców | 7:15D | 8:00S | 9:20D | 14:50S | 15:55Dm | 17:45Dm |
9. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica) | 7:18D | 8:03S | 9:23D | 14:53S | 15:58Dm | 17:48Dm |
10. Kalety - Miotek kościół | 7:22D | 8:07S | 9:27D | 14:57S | 16:02Dm | 17:52Dm |
11. Kalety - Miotek, Zarach | 7:24D | 8:09S | 9:29D | 14:59S | 16:04Dm | 17:54Dm |
12. Miasteczko śląskie - Huta | 7:29D | 8:14S | 9:34D | 15:04S | 16:09Dm | 17:59Dm |
13. Miasteczko śląskie - Rynek | 7:31D | 8:16S | 9:36D | 15:06S | 16:11Dm | 18:01Dm |
14. Tarnowskie góry - Lasowice II | 7:38D | 8:23S | 9:43D | 15:13S | 16:18Dm | 18:08Dm |
15. Tarnowskie góry - Dworzec | 7:40D | 8:25S | 9:45D | 15:15S | 16:20Dm | 18:10Dm |
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 | Kurs 4 | Kurs 5 | Kurs 6 |
---|---|---|---|---|---|---|
1. Tarnowskie góry - Dworzec | 8:05D | 10:15D | 13:35S | 14:40D | 15:25S | 16:38Dm |
2. Tarnowskie góry - Lasowice II | 8:07D | 10:17D | 13:37S | 14:42D | 15:27S | 16:40Dm |
3. Miasteczko śląskie - Rynek | 8:14D | 10:24D | 13:44S | 14:49D | 15:34S | 16:47Dm |
4. Miasteczko śląskie - Huta | 8:16D | 10:26D | 13:46S | 14:51D | 15:36S | 16:49Dm |
5. Kalety - Miotek, Zarach | 8:21D | 10:31D | 13:51S | 14:56D | 15:41S | 16:54Dm |
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II | 8:23D | 10:33D | 13:53S | 14:58D | 15:43S | 16:56Dm |
7. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica) | 8:27D | 10:37D | 13:57S | 15:02D | 15:47S | 17:00Dm |
8. Piasek - pl. Powstańców | 8:30D | 10:40D | 14:00S | 15:05D | 15:50S | 17:03Dm |
9. Psary - Główna 1 | 8:35D | 10:45D | 14:05S | 15:10D | 15:55S | 17:08Dm |
10. Psary - Główna 2 (Szkoła) | 8:37D | 10:47D | 14:07S | 15:12D | 15:57S | 17:10Dm |
11. Babienica - Główna | 8:39D | 10:49D | 14:09S | 15:14D | 15:59S | 17:12Dm |
12. Hucisko - ul. Spokojna | 8:45D | 10:55D | 14:15S | 15:20D | 16:05S | 17:18Dm |
13. Boronów - ul. Wolności (nadrzeczna) | 8:49D | 10:59D | 14:19S | 15:24D | 16:09S | 17:22Dm |
14. Boronów - ul. Poznańska (Szkoła) | 8:50D | 11:00D | 14:20S | 15:25D | 16:10S | 17:23Dm |