Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Lubliniec - Lubliniec

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

ARWIS
ul. Stalowa 8, 42-300 Myszków
tel.: 512 172 805

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 20
ARWIS

Lubliniec - StalmachaLubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1)

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
A - kursuje od poniedziałku do piątku
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-10-05 do 2018-12-31
Za rozkład odpowiada:
Agnieszka Szpak ARWIS
ul. Stalowa 8, 42-300 Myszków
tel.: 512 172 805
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Steblów od dawien dawna był częścią parafii św. Mikołaja w Lublińcu. Jednak mieszkańcy pragnęli mieć własny kościół, z powodu znacznej odległości do kościoła parafialnego. Starania te zostały uwieńczone sukcesem w 1981 r., kiedy uzyskano zezwolenie na przeniesienie zabytkowego kościoła pw. św. Anny z centrum Lublińca na teren dzielnicy Steblów, i otrzymano zgodę na wybudowanie nowego kościoła.

Rok powstania: XVIII w.

Figura na dwuwarstwowym, schodkowym stopniu. Święty przedstawiony w kontrapoście, w standardowym stroju, bez stuły. Głowę zwraca w kierunku dużego krzyża trzymanego na lewym ramieniu i podtrzymywanego prawą ręką. Postument w formie słupa o prostokątnym przekroju, na płaskiej stopce. Wydatny, płaski, daszkowy gzyms, ku dołowi zwężający się esowatym profilem. Figura stoi pośrodku wyłożonego kostką rynku, ocieniona przez rozłożysty klon.

Powstanie ok. XIX wieku

Budynek szpitala żeńskiego założony został na planie prostokąta z ryzalitem w części środkowej i bocznych. Budynek jest dwu- i trzykondygnacyjny z użytkowym poddaszem. Budynek nakryty jest dachem wielospadowym oraz mansardowym z naczółkiem. W połaci dachu ulokowane są duże lukarny i okna w kształcie powieki.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 20 (Lubliniec » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - Stalmacha7:05A
2. Lubliniec - Pusta Kuźnica ZHP7:23A
3. Lubliniec - Pusta Kuźnica sklep7:24A
4. Lubliniec - Kokotek Szkoła7:25A
5. Lubliniec - Posmyk wieś7:29A
6. Lubliniec - Posmyk osiedle silesiana7:31A
7. Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)7:41A
8. Lubliniec - ul. Droniowicka (Gimnazjum 2)7:43A
9. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6)7:45A
10. Lubliniec - Stalmacha7:48A
11. Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1)7:50A
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 20 (Lubliniec » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1)13:45A15:35A
2. Lubliniec - Stalmacha13:47A15:37A
3. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6)13:50A15:40A
4. Lubliniec - ul. Droniowicka (Gimnazjum 2)13:52A15:42A
5. Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)13:54A15:44A
6. Lubliniec - Posmyk osiedle silesiana14:05A15:55A
7. Lubliniec - Posmyk wieś14:07A15:57A
8. Lubliniec - Kokotek Szkoła14:09A15:59A
9. Lubliniec - Pusta Kuźnica sklep14:11A16:01A
10. Lubliniec - Pusta Kuźnica ZHP14:12A16:02A
11. Lubliniec - Stalmacha14:27A16:17A

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)