Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa

Polowy schron piechoty przy ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Polowy schron piechoty przy ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 1 (Polowy schron piechoty otoczony drzewami.  Szary obiekt z niebieskimi drzwiami. Obok widoczne fragmenty innego budynku i czerwonego auta.)Polowy schron piechoty przy ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 2 (Wnętrze schronu. Ściany w kolorze szarym z prostokątnymi elementami w kolorze brązowym. Widoczny zamurowany otwór.)

Polowy schron piechoty do ognia bocznego. Jego uzbrojenie miały stanowić dwa ckm-y na podstawie polowej. Schron zachowany w stosunkowo dobrym stanie, gdyż znajduje się na terenie posesji. Jedna ze strzelnic jest zamurowana, ściany pobielone. Obiekt do niedawna służył jako składzik, teraz zarośnięty pajęczynami. Schronu przed wojną najprawdopodobniej nie zdążono obsypać ziemią. Nosi ślady ostrzału.

Autor: J. Miniewicz, Polskie i niemieckie schrony bojowe dla dział przeciwpancernych 1934-1939,[w:]"Kwartalnik Historii, Nauki i Techniki", T.2, 1989, Portal Fortyfikacja.pl
Źródło: J. Miniewicz, Polskie i niemieckie schrony bojowe dla dział przeciwpancernych 1934-1939,[w:]"Kwartalnik Historii, Nauki i Techniki", T.2, 1989, Portal Fortyfikacja.pl
Ilość wyświetleń: 297

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa
LINIA NR 6
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 7
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 46
MARTIN BUS
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia) nr 50. Obiekt znajduje się w odleglości 487.14 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 3
TKA BUS
lub
LINIA NR 4
TKA BUS
lub
LINIA NR 18
TRANS GREGOR
lub
LINIA NR 41
TRANS GREGOR
lub
LINIA NR 45
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 47
TRELEK BUS
lub
LINIA NR 49
TRANS GREGOR
lub
LINIA NR 50
TRELEK BUS
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 1 nr 38. Obiekt znajduje się w odleglości 664.68 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót