Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa

Parafia Św. Jadwigi Śląskiej w Łagiewnikach Małych

()Parafia Św. Jadwigi Śląskiej w Łagiewnikach Małych nr 6 (Figurka św.  Jadwigi Śląskiej nad wodą)Parafia Św. Jadwigi Śląskiej w Łagiewnikach Małych nr 2 (Wejście do kościoła widok z boku w tle figurka św. Jadwigi Śląskiej)Parafia Św. Jadwigi Śląskiej w Łagiewnikach Małych nr 3 (Wejście do kościoła widok z boku)Parafia Św. Jadwigi Śląskiej w Łagiewnikach Małych nr 5 (W tle figurka św. Jadwigi Śląskiej)Parafia Św. Jadwigi Śląskiej w Łagiewnikach Małych nr 4 (Widok z boku na kościół)

Miejscowość należała kiedyś do parafii Pawonków, która po 1921r. pozostała w granicach Polski wraz z kościołem parafialnym. Dla pozostałych mieszkańców utworzona została kuracja 31.VIII 1926 r. i rozpoczęto budowę kościoła, który został konsekrowany przez biskupa wrocławskiego W. Wojciecha 12.VI 1929 r. Kościół filialny w Pludrach, wybudowany w 1933r r., konsekrowany przez bpa Jana Wieczorka 12.VI 1983 r.

Źródło tekstu: parafia w Łagiewnikach Małych

Ilość wyświetleń: 1804

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa
LINIA NR 7
MARTIN BUS
następnie wysiądź na przystanku Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole) nr 55. Obiekt znajduje się w odleglości 128.23 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót