Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa

Budynek Szpitalny

Budynek Szpitalny nr 1 (Szary budynek szpitala z ciemniejszym napisem: Szpital Powiatowy. Po lewej stronie widoczny mężczyzna i czerwone kosze na śmieci. W tle rowery, samochód oraz budynek.)Budynek Szpitalny nr 2 (Widok z lotu ptaka na dach od strony parkingu)Budynek Szpitalny nr 3 (Widok z lotu ptaka na dach od strony frontowej)Budynek Szpitalny nr 4 (Sala operacyjna, w środku łóżko na ścianach zielone kafelki)Budynek Szpitalny nr 5 (Korytarz na salę operacyjną)Budynek Szpitalny nr 6 (Sala diagnostyczna)Budynek Szpitalny nr 7 (Korytarz na salę operacyjną, na ścianach zielone kafelki)Budynek Szpitalny nr 9 (Drzwi wejściowe na oddział noworodkową)Budynek Szpitalny nr 10 (Drzwi wejściowe na oddział położniczy)Budynek Szpitalny nr 11 (Kącik zabaw dla dzieci na oddziale dziecięcym)Budynek Szpitalny nr 12 (Łóżka na sali szpitalnej)Budynek Szpitalny nr 13 (Lada sekretariatu na oddziale)Budynek Szpitalny nr 14 (Drzwi wejściowe na oddział pediatryczny)Budynek Szpitalny nr 15 (Korytarz wejściowy na nową część szpitala, na ścianach obrazy matek ze swoimi pociechami)Budynek Szpitalny nr 16 (Korytarz wejściowy - łącznik, z sofami i stolikami, gdzie można odpocząć i wypić kawę)

Czas powstania: ok. XX wieku.

Budynek szpitala jest murowany, podpiwniczony, czterokondygnacyjny usytuowany kalenicowo w ciągu zabudowy ulicy. Elewacja frontowa otynkowana pięcioosiową. W środkowej osi znajdują się współczesne drzwi wejściowe oraz klatka schodowa. Stolarka okienna współczesna. W budynku mieści się odział szpitalny.

Autor: Gmina Lubliniec
Źródło: Karta Gminnej Ewidencji Zabytków 31/320
Ilość wyświetleń: 1973

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa
LINIA NR 41
TRANS GREGOR
lub
LINIA NR 54
GTVBUS POLSKA
lub
LINIA NR 56
GTVBUS POLSKA
lub
LINIA NR 59
GTVBUS POLSKA
lub
LINIA NR 72
TRANS GREGOR
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Grunwaldzka nr 642. Obiekt znajduje się w odleglości 31.95 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 64
GTVBUS POLSKA
lub
LINIA NR 77
GTVBUS POLSKA
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Grunwaldzka nr 39. Obiekt znajduje się w odleglości 174.38 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 67
ARWIS
lub
LINIA NR 68
ARWIS
lub
LINIA NR 71
TRANS GREGOR
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1) nr 417. Obiekt znajduje się w odleglości 343.12 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 34
TRANS GREGOR
lub
LINIA NR 6
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 7
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 70
OPARA
lub
LINIA NR 73
OPARA
lub
LINIA NR 75
OPARA
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) nr 42. Obiekt znajduje się w odleglości 369.08 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 52
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 74
TRANS GREGOR
lub
LINIA NR L2
GTVBUS POLSKA
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 2 nr 209. Obiekt znajduje się w odleglości 470.57 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR L1
GTVBUS POLSKA
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Stalmacha nr 420. Obiekt znajduje się w odleglości 489.63 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 10
PARASOL
lub
LINIA NR 37
MOTOMIX
lub
LINIA NR 9
PARASOL
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 1 nr 38. Obiekt znajduje się w odleglości 531.17 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót