Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa

Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA

Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA nr 1 (Widok z lotu ptaka na Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA. Budynki otoczone przez drzewa. Z lewej strony zbiornik wodny z pomostami.)Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA nr 2 (Wejście do Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA. Szare schody, z doniczkami z różowymi kwiatami, prowadzące do wejścia. Zielone przeszklone drzwi. Przed wejściem tablica z napisem: Jezus jest drogą, prawdą, życiem.)Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA nr 3 (Widok z góry na budynek Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w czasie zimy. Budynek otoczony lasem. Ziemia pokryta śniegiem.)

Ośrodkiem i miejscem tworzenia Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży NINIWA jest obiekt w Kokotku (Lubliniec). To w tym miejscu odbywają się wszystkie rekolekcje formacyjne Niniwitów a także Festiwal Życia. Stąd również wyruszają wszystkie wyprawy rowerowe NINIWA Team. Ale to nie wszystko. Dzięki wyremontowanej już kuchni sali bankietowej i konferencyjnej możliwości OCM-u pozwalają na organizowanie rekolekcji, konferencji, obozów sportowych, czy imprez okolicznościowych nawet dla 200 osób.

 

Sam ośrodek jest dawnym hotelem, zakupionym przez zgromadzenie Misjonarzy Oblatów MN i przeznaczonym do celów młodzieżowych w 2017 roku. W latach 2017 i 2018 odbył się pierwszy etap remontów – kuchni, recepcji, sal bankietowej i konferencyjnej. Remonty części noclegowej oraz sali gimnastycznej oraz dobudowanie kaplicy planowane są na lata 2019 i 2020.

Chcemy, żeby OCM nabrało ducha modlitwy i spotkania z drugim człowiekiem. Chcemy, żeby każdy przyjeżdżający do nas mógł poczuć się jak w domu.

Autor: Niniwa.org
Źródło: Niniwa.org
Ilość wyświetleń: 2471

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa
LINIA NR 67
ARWIS
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Posmyk osiedle silesiana nr 425. Obiekt znajduje się w odleglości 187.39 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót