Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa

Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie

()Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie nr 4 (Widok na dach w tle wieża kościoła)Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie nr 7 (Widok na wieżę kościelną)Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie nr 4 (Krzyż przy kościele)Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie nr 8 (Widok kościoła z za płotu w tle cmentarz)Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie nr 5 (Widok na wieżę kościelną)Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie nr 6 (Widok na wieżę kościelną)Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie nr 2 (Wnętrze kościoła, z prawej i lewej ławki w tle ołtarz, na górze malowidła na suficie)Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie nr 9 (Widok kościoła z za płotu)Parafia pw. Świętej Trójcy w Koszęcinie nr 3 (Wejście boczne do kościoła z zadaszeniem)
Zwiedzanie kościoła indywidualnie i grup pod opieką przewodnika zgłaszać do Pana Jana Myrcika.
 
Kościół Świętej Trójcy w Koszęcinie jest kościołem parafialnym, związanym z wielowiekową bogatą tradycją religijną. Jest także wielkim zabytkiem naszej kultury.
Ilość wyświetleń: 2484

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa
LINIA NR 76
GTVBUS POLSKA
następnie wysiądź na przystanku Koszęcin - Św. Trójca nr 31. Obiekt znajduje się w odleglości 169.61 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót