Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa

Urząd Miejski w Lublińcu

Urząd Miejski w Lublińcu nr 1 (Wejście do Urzędu Miasta. Ceglany budynek z białymi oknami w kształcie łuku z zielonymi parapetami. Przed wejściem dwie białe kolumny. Brązowe drzwi w kształcie łuku.)

Budynek przy ul. Paderewskiego 5 zbudowano w 1909-10 r. W budynku mieścił się dawniej główny urząd statystyczny. Budynek murowany jest z cegły i wzniesiony na planie podobnym do prostokąta (niesymetryczny). Jest dwukondygnacyjny z wysokim użytkowym poddaszem. Budynek posiada elewację dziewięcioosiową i pokryty jest czterospadowym dachem (nad ryzalitami dwuspadowym) wykonanym z dachówki ceramicznej karpiówki. W osi środkowej piętra znajduje się balkon z płytową balustradą podparty dwiema gładkimi kolumnami. Osłania on wejście główne do budynku tworząc sklepienie łukowe pełne. Szczyty ryzalitów zakończone zostały wolutowo.

Autor: Gmina Lubliniec
Źródło: Karta Gminnej Ewidencji Zabytków 76/320
Ilość wyświetleń: 1885

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa
LINIA NR 56
GTVBUS POLSKA
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Plebiscytowa nr 343. Obiekt znajduje się w odleglości 164.50 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 34
TRANS GREGOR
lub
LINIA NR 41
TRANS GREGOR
lub
LINIA NR L1
GTVBUS POLSKA
lub
LINIA NR L2
GTVBUS POLSKA
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole) nr 46. Obiekt znajduje się w odleglości 230.02 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 52
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 54
GTVBUS POLSKA
lub
LINIA NR 59
GTVBUS POLSKA
lub
LINIA NR 64
GTVBUS POLSKA
lub
LINIA NR 72
TRANS GREGOR
lub
LINIA NR 77
GTVBUS POLSKA
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) nr 43. Obiekt znajduje się w odleglości 304.27 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 74
TRANS GREGOR
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka nr 47. Obiekt znajduje się w odleglości 560.16 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 67
ARWIS
lub
LINIA NR 68
ARWIS
lub
LINIA NR 71
TRANS GREGOR
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1) nr 417. Obiekt znajduje się w odleglości 577.76 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 37
MOTOMIX
lub
LINIA NR 6
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 7
MARTIN BUS
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 1 nr 38. Obiekt znajduje się w odleglości 647.01 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 70
OPARA
lub
LINIA NR 73
OPARA
lub
LINIA NR 75
OPARA
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 2 nr 209. Obiekt znajduje się w odleglości 674.43 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót