Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa

Urząd Miejski w Lublińcu

Urząd Miejski w Lublińcu nr 1 (Wejście do Urzędu Miasta. Ceglany budynek z białymi oknami w kształcie łuku z zielonymi parapetami. Przed wejściem dwie białe kolumny. Brązowe drzwi w kształcie łuku.)

Budynek przy ul. Paderewskiego 5 zbudowano w 1909-10 r. W budynku mieścił się dawniej główny urząd statystyczny. Budynek murowany jest z cegły i wzniesiony na planie podobnym do prostokąta (niesymetryczny). Jest dwukondygnacyjny z wysokim użytkowym poddaszem. Budynek posiada elewację dziewięcioosiową i pokryty jest czterospadowym dachem (nad ryzalitami dwuspadowym) wykonanym z dachówki ceramicznej karpiówki. W osi środkowej piętra znajduje się balkon z płytową balustradą podparty dwiema gładkimi kolumnami. Osłania on wejście główne do budynku tworząc sklepienie łukowe pełne. Szczyty ryzalitów zakończone zostały wolutowo.

Autor: Gmina Lubliniec
Źródło: Karta Gminnej Ewidencji Zabytków 76/320
Ilość wyświetleń: 654

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa
LINIA NR 7
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 56
GTVBUS POLSKA
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Plebiscytowa nr 343. Obiekt znajduje się w odleglości 164.50 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 6
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 41
TRANS GREGOR
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole) nr 46. Obiekt znajduje się w odleglości 230.02 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 37
MOTOMIX
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) nr 43. Obiekt znajduje się w odleglości 263.29 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 45
MARTIN BUS
lub
LINIA NR 46
MARTIN BUS
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka nr 47. Obiekt znajduje się w odleglości 560.16 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa
LINIA NR 9
PARASOL
lub
LINIA NR 10
PARASOL
następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 1 nr 38. Obiekt znajduje się w odleglości 647.01 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót