Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Lubliniec Linia: Zborowskie - Ciasna

MOTOMIXMOTOMIX
ul. Kluczborska 30, 46-300 Olesno,
tel.: 693 597 319

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Wieża ciśnień została wybudowana w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Wykonawcom udało się ukończyć inwestycję przed wybuchem drugiej wojny światowej. Zanim do Lublińca wkroczyły wojska niemieckie na dachu wieży było ulokowane stanowisko polskiego wojska tj. żołnierzy 74 GPP. Niemieckim samolotom nie udało się 1 września 1939r. zniszczyć budowli. Zrzucone bomby zamiast trafić w więżę uderzyły w przydrożny krzyż umiejscowiony przy skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej oraz Kochcickiej.

Kapliczka na rzucie prostokąta, z dwuspadowym dachem. W bocznych ścianach niewielkie okna o łukowym zwieńczeniu. Obszerne wejście o łukowym zwieńczeniu, zamknięte metalowymi drzwiami. W szczycie zawieszona skrzynka z figurą Matki Bożej Niepokalanej. Do dachu w szczycie przybity drewniany krzyż.

Tablica pamiątkowa poświęcona rocznicy otwarcia linii kolejowej Lubliniec – Wrocław Mikołajów.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 37 (Zborowskie » Ciasna)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Zborowskie - Głowna 16:47S7:50S
2. Zborowskie - Głowna 26:49S7:52S
3. Zborowskie - Głowna 36:51S7:54S
4. Glinica - Brzezinkowe 16:54S7:56S
5. Pawełki - Główna6:56S7:58S
6. Pawełki - Kulińskie6:58S8:00S
7. Kochcice - ul. Kochcicka (Biały Ług)7:00S8:02S
8. Kochcice - ul. Zamkowa (Kochcice-PGR)7:03S8:05S
9. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (skrzyżowanie)7:06S8:08S
10. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (Szkoła)7:08S8:10S
11. Lubliniec - Zwycięstwa 27:16S8:14S
12. Lubliniec - al. Solidarności 17:19S8:17S
14. Lubliniec - Powstańców 1X8:24S
15. Lubliniec - Klonowa 2X8:27S
16. Glinica - ul. Asfaltowa7:39S8:39S
17. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)8:49S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 37 (Ciasna » Zborowskie)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)14:08S
2. Glinica - ul. Asfaltowa14:18S15:52S
3. Lubliniec - Zwycięstwa 214:28S16:00S
4. Lubliniec - al. Solidarności 214:31S16:03S
6. Lubliniec - Powstańców 114:37S16:11S
7. Lubliniec - Klonowa 114:43S16:17S
8. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (Szkoła)14:47S16:21S
9. Kochcice - ul. XX-lecia PRL (skrzyżowanie)14:49S16:23S
10. Kochcice - ul. Zamkowa (Kochcice-PGR)14:51S16:25S
11. Kochcice - ul. Kochcicka (Biały Ług)14:52S16:26S
12. Pawełki - Kulińskie14:53S16:27S
13. Pawełki - Główna14:55S16:29S
14. Glinica - Brzezinkowe 114:57S16:31S
15. Zborowskie - Głowna 314:59S16:33S
16. Zborowskie - Głowna 215:01S16:35S
17. Zborowskie - Głowna 115:03S16:37S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)