Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Olesno Linia: Lubliniec - Łagiewniki wielkie

MARTIN BUSMARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 45
MARTIN BUS

Lubliniec - Klonowa 2Łagiewniki wielkie - Remiza OSP

Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
35 - kursuje w środy i piątki
124 - kursuje w poniedziałki, wtorki i czwartki
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2019-09-09 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Rok powstania: XVIII w.

Figura na dwuwarstwowym, schodkowym stopniu. Święty przedstawiony w kontrapoście, w standardowym stroju, bez stuły. Głowę zwraca w kierunku dużego krzyża trzymanego na lewym ramieniu i podtrzymywanego prawą ręką. Postument w formie słupa o prostokątnym przekroju, na płaskiej stopce. Wydatny, płaski, daszkowy gzyms, ku dołowi zwężający się esowatym profilem. Figura stoi pośrodku wyłożonego kostką rynku, ocieniona przez rozłożysty klon.

Warto zobaczyć Stare Miasto wraz z Rynkiem – placem Konrada Mańki, który początkowo miał kształt prostokąta położonego na osi wschód-zachód. Na patrona placu wybrano działacza harcerskiego i członka konspiracyjnej organizacji „Orzeł Biały”, który za swą działalność został aresztowany i skazany na śmierć przez okupanta hitlerowskiego w 1942 r.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 45 (Lubliniec » Łagiewniki wielkie)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Lubliniec - Klonowa 213:56S3514:46S124
2. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)XX
3. Lubliniec - GrunwaldzkaXX
4. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka14:01S3514:51S124
5. Lubliniec - al. Solidarności 114:02S3514:52S124
6. Lisowice - Lubliniecka14:04S3514:54S124
7. Lisowice - Napłatki14:06S3514:56S124
8. Pawonków - Lustrzaniec14:08S3514:58S124
9. Pawonków - Lubliniecka14:12S3515:02S124
10. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)14:15S3515:05S124
11. Pawonków - Szkoła14:20S3515:10S124
12. Kośmidry - ul. Lubliniecka 214:25S3515:15S124
13. Kośmidry - ul. Lubliniecka 314:27S3515:17S124
14. Koszwice - ul. Lubliniecka14:30S3515:20S124
15. Koszwice - Strażacka14:35S3515:25S124
16. Pawonków - Szkoła14:40S3515:30S124
17. Łagiewniki wielkie - Pietraszowice ul. Główna 214:46S3515:36S124
18. Łagiewniki wielkie - Remiza OSP14:51S3515:41S124
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 45 (Łagiewniki wielkie » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Łagiewniki wielkie - Remiza OSP7:20S
2. Łagiewniki wielkie - Pietraszowice ul. Główna 27:25S
3. Pawonków - Szkoła7:37S
4. Koszwice - Strażacka7:44S
5. Koszwice - ul. Lubliniecka7:46S
6. Kośmidry - ul. Lubliniecka 37:48S
7. Kośmidry - ul. Lubliniecka 27:49S
8. Pawonków - Szkoła7:55S
9. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)8:00S
10. Pawonków - Lubliniecka8:02S
11. Pawonków - Lustrzaniec8:04S
12. Lisowice - Napłatki8:06S
13. Lisowice - Lubliniecka8:08S
14. Lubliniec - al. Solidarności 18:13S
15. Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaX
16. Lubliniec - Grunwaldzka8:15S
17. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)8:16S
18. Lubliniec - Klonowa 28:19S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)