Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Olesno Linia: Lubliniec - Łagiewniki małe

MARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kościół pod wezwaniem św. Anny w Lublińcu wzniesiony został w 1653 roku na ówczesnym przedmieściu. Jego fundatorem był właściciel dóbr lublinieckich, Andrzej Cellary. Świątynia została zbudowana na zrąb, jest jednonawowa, z dachem pokrytym gontem. Wnętrze zaprojektowane zostało w stylu barokowym.

Budynek starej portierni powstał na przełomie XIX/XX w. i założony został na planie zbliżonym do kwadratu. Budynek wzniesiony jest z cegły otynkowanej i nakryty jest wielospadowym dachem z dachówki w którym mieści się ślepa wystawka. Budynek jest jednokondygnacyjny z dwukondygnacyjną wieżą w narożu. W przyziemiu wieży znajduje się małe okno zamknięte łukiem odcinkowym. Powyżej wieża wsparta jest podporą i po obu stronach której mieści dwa okna w półkoliście zamkniętych wnękach. Wieża nakryta jest dachem płaskim. Pozostałe elewacje budynku zawierają proste otwory drzwiowe i okienne zaakcentowane masywnymi parapetami.

Budynek portierni szpitala jest parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek wzniesiony został z cegły i otynkowany. Budynek nakryty jest dachem wielospadowym z wystawką. Budynek posiada prostokątne otwory okienne i drzwiowe obwiedzione tynkowanymi opaskami.

Budynek przy ul. Sobieskiego powstał na przełomie XIX/XX w. i pełni funkcje więzienia. Budynek zbudowany jest z czerwonej, nieotynkowanej cegły. Otoczony jest wysokim murem. Budynek składa się z kilku połączonych ze sobą brył pod dachami dwuspadowymi. Elewacja szczytowa budynku zawiera okulusy oraz tynkowaną blendę. Elewacje te zwieńczone zostały sterczynami. Elewacje dłuższe zakończone są ceglanym gzymsem.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 46 (Lubliniec » Łagiewniki małe)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - Klonowa 215:29S
2. Lubliniec - Powstańców 115:31S
3. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)X
4. Lubliniec - GrunwaldzkaX
5. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka15:35S
6. Lubliniec - al. Solidarności 115:36S
7. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)15:38S
8. Lipie śląskie - Lubliniecka15:40S
9. Lisowice - Lubliniecka15:42S
10. Lisowice - Napłatki15:44S
11. Pawonków - Lustrzaniec15:46S
12. Pawonków - Lubliniecka15:48S
13. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)15:49S
14. Pawonków - SzkołaX
15. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)15:52S
16. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)15:57S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 46 (Łagiewniki małe » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:35S
2. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:40S
3. Pawonków - Szkoła7:45S
4. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)8:07S
5. Pawonków - Lubliniecka8:08S
6. Pawonków - Lustrzaniec8:10S
7. Lisowice - Napłatki8:12S
8. Lisowice - Lubliniecka8:14S
9. Lipie śląskie - Lubliniecka8:16S
10. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)8:18S
11. Lubliniec - al. Solidarności 28:20S
12. Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaX
13. Lubliniec - Grunwaldzka8:22S
14. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)8:23S
15. Lubliniec - Powstańców 18:25S
16. Lubliniec - Klonowa 28:26S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)