Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Olesno Linia: Lubliniec - Łagiewniki małe

MARTIN BUSMARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Ośrodek położony jest wśród Lasów Lublinieckich, nad 120 hektarowym zbiornikiem wodnym Posmyk z własnym molem.

Lasy Lublinieckie słyną z mikroklimatu, malowniczych ścieżek spacerowych i niekończących się tras rowerowych oraz dzikiej zwierzyny.
To doskonałe miejsce do wypoczynku w ciszy i spokoju, aktywnej rekreacji i organizacji imprez okolicznościowych.

Tablica pamiątkowa poświęcona lublinieckim policjantom zamordowanym w Katyniu i Miednoje.

Budynek przy ul. Paderewskiego 5 zbudowano w 1909-10 r. W budynku mieścił się dawniej główny urząd statystyczny. Budynek murowany jest z cegły i wzniesiony na planie podobnym do prostokąta (niesymetryczny). Jest dwukondygnacyjny z wysokim użytkowym poddaszem. Budynek posiada elewację dziewięcioosiową i pokryty jest czterospadowym dachem (nad ryzalitami dwuspadowym) wykonanym z dachówki ceramicznej karpiówki. W osi środkowej piętra znajduje się balkon z płytową balustradą podparty dwiema gładkimi kolumnami. Osłania on wejście główne do budynku tworząc sklepienie łukowe pełne. Szczyty ryzalitów zakończone zostały wolutowo.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 46 (Lubliniec » Łagiewniki małe)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - Klonowa 215:29S
2. Lubliniec - Powstańców 115:31S
3. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)X
4. Lubliniec - GrunwaldzkaX
5. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka15:35S
6. Lubliniec - al. Solidarności 115:36S
7. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)15:38S
8. Lipie śląskie - Lubliniecka15:40S
9. Lisowice - Lubliniecka15:42S
10. Lisowice - Napłatki15:44S
11. Pawonków - Lustrzaniec15:46S
12. Pawonków - Lubliniecka15:48S
13. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)15:49S
14. Pawonków - SzkołaX
15. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)15:52S
16. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)15:57S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 46 (Łagiewniki małe » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Łagiewniki małe - Lubliniecka (Przedszkole)7:35S
2. Skrzydłowice - ul. Lubliniecka (centrum)7:40S
3. Pawonków - Szkoła7:45S
4. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)8:07S
5. Pawonków - Lubliniecka8:08S
6. Pawonków - Lustrzaniec8:10S
7. Lisowice - Napłatki8:12S
8. Lisowice - Lubliniecka8:14S
9. Lipie śląskie - Lubliniecka8:16S
10. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)8:18S
11. Lubliniec - al. Solidarności 28:20S
12. Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaX
13. Lubliniec - Grunwaldzka8:22S
14. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)8:23S
15. Lubliniec - Powstańców 18:25S
16. Lubliniec - Klonowa 28:26S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)