Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl
jeszcze momencik...
www.transportpowiat.pl
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 | Kurs 4 | Kurs 5 |
---|---|---|---|---|---|
1. Tarnowskie góry - Dworzec | 6:25D | 8:45D | 12:10D | 14:30D | 18:25Dm |
2. Tarnowskie góry - Lasowice II | 6:28D | 8:48D | 12:13D | 14:33D | 18:28Dm |
3. Miasteczko śląskie - Rynek | 6:34D | 8:54D | 12:19D | 14:39D | 18:34Dm |
4. Miasteczko śląskie - Huta | 6:35D | 8:55D | 12:20D | 14:40D | 18:35Dm |
5. Kalety - Miotek, Zarach | 6:39D | 8:59D | 12:24D | 14:44D | 18:39Dm |
6. Kalety - Miotek skrzyżowanie II | 6:41D | 9:01D | 12:26D | 14:46D | 18:41Dm |
7. Kalety - Mokrus | 6:42D | 9:02D | 12:27D | 14:47D | 18:42Dm |
8. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica) | 6:44D | 9:04D | 12:29D | 14:49D | 18:44Dm |
9. Piasek - pl. Powstańców | 6:47D | 9:07D | 12:32D | 14:52D | 18:47Dm |
10. Psary - ul. Poznańska | 6:49D | 9:09D | 12:34D | 14:54D | 18:49Dm |
11. Bukowiec | 6:51D | 9:11D | 12:36D | 14:56D | 18:51Dm |
12. Bukowiec - (na żądanie) | 6:52D | 9:12D | 12:37D | 14:57D | 18:52Dm |
13. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka | 6:54D | 9:14D | 12:39D | 14:59D | 18:54Dm |
14. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem) | 6:56D | 9:16D | 12:41D | 15:01D | 18:56Dm |
15. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia | 6:57D | 9:17D | 12:42D | 15:02D | 18:57Dm |
16. Strzebiń - Prądy | 6:59D | 9:19D | 12:44D | 15:04D | 18:59Dm |
17. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie) | 7:01D | 9:21D | 12:46D | 15:06D | 19:01Dm |
18. Koszęcin - Rynek | 7:02D | 9:22D | 12:47D | 15:07D | 19:02Dm |
19. Koszęcin - ul. Lubliniecka | 7:03D | 9:23D | 12:48D | 15:08D | 19:03Dm |
20. Irki | 7:05D | 9:25D | 12:50D | 15:10D | 19:05Dm |
21. Wierzbie - ul. Główna | 7:09D | 9:29D | 12:54D | 15:14D | 19:09Dm |
22. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie) | 7:11D | 9:31D | 12:56D | 15:16D | 19:11Dm |
23. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła) | 7:13D | 9:33D | 12:58D | 15:18D | 19:13Dm |
24. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole) | 7:14D | 9:34D | 12:59D | 15:19D | 19:14Dm |
25. Lubliniec - Powstańców 2 | 7:16D | 9:36D | 13:01D | 15:21D | 19:16Dm |
26. Lubliniec - Powstańców 1 | 7:18D | 9:38D | 13:03D | 15:23D | 19:18Dm |
27. Lubliniec - Plebiscytowa | 7:20D | 9:40D | 13:05D | 15:25D | 19:20Dm |
28. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) | 7:23D | 9:43D | 13:08D | 15:28D | 19:23Dm |
29. Lubliniec - Grunwaldzka | 7:25D | 9:45D | 13:10D | 15:30D | 19:25Dm |
30. Lubliniec - al. Solidarności 2 | 7:26D | 9:46D | 13:11D | 15:31D | 19:26Dm |
31. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) | 7:28D | 9:48D | 13:13D | 15:33D | 19:28Dm |
Przystanek | Kurs 1 | Kurs 2 | Kurs 3 | Kurs 4 | Kurs 5 |
---|---|---|---|---|---|
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) | 5:15D | 7:35D | 11:00D | 13:20D | 17:05Dm |
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka | 5:16D | 7:36D | 11:01D | 13:21D | 17:06Dm |
3. Lubliniec - al. Solidarności 1 | 5:18D | 7:38D | 11:03D | 13:23D | 17:08Dm |
4. Lubliniec - Grunwaldzka | 5:19D | 7:39D | 11:04D | 13:24D | 17:09Dm |
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) | 5:21D | 7:41D | 11:06D | 13:26D | 17:11Dm |
6. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole) | 5:24D | 7:44D | 11:09D | 13:29D | 17:14Dm |
7. Lubliniec - Powstańców 1 | 5:26D | 7:46D | 11:11D | 13:31D | 17:16Dm |
8. Lubliniec - Powstańców 2 | 5:28D | 7:48D | 11:13D | 13:33D | 17:18Dm |
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole) | 5:30D | 7:50D | 11:15D | 13:35D | 17:20Dm |
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła) | 5:31D | 7:51D | 11:16D | 13:36D | 17:21Dm |
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie) | 5:33D | 7:53D | 11:18D | 13:38D | 17:23Dm |
12. Wierzbie - ul. Główna | 5:35D | 7:55D | 11:20D | 13:40D | 17:25Dm |
13. Irki | 5:39D | 7:59D | 11:24D | 13:44D | 17:29Dm |
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka | 5:41D | 8:01D | 11:26D | 13:46D | 17:31Dm |
15. Koszęcin - Rynek | 5:42D | 8:02D | 11:27D | 13:47D | 17:32Dm |
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie) | 5:43D | 8:03D | 11:28D | 13:48D | 17:33Dm |
17. Strzebiń - Prądy | 5:45D | 8:05D | 11:30D | 13:50D | 17:35Dm |
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia | 5:47D | 8:07D | 11:32D | 13:52D | 17:37Dm |
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem) | 5:48D | 8:08D | 11:33D | 13:53D | 17:38Dm |
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka | 5:50D | 8:10D | 11:35D | 13:55D | 17:40Dm |
21. Bukowiec - (na żądanie) | 5:52D | 8:12D | 11:37D | 13:57D | 17:42Dm |
22. Bukowiec | 5:53D | 8:13D | 11:38D | 13:58D | 17:43Dm |
23. Psary - ul. Poznańska | 5:55D | 8:15D | 11:40D | 14:00D | 17:45Dm |
24. Piasek - pl. Powstańców | 5:57D | 8:17D | 11:42D | 14:02D | 17:47Dm |
25. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica) | 6:00D | 8:20D | 11:45D | 14:05D | 17:50Dm |
26. Kalety - Mokrus | 6:02D | 8:22D | 11:47D | 14:07D | 17:52Dm |
27. Kalety - Miotek kościół | 6:03D | 8:23D | 11:48D | 14:08D | 17:53Dm |
28. Kalety - Miotek, Zarach | 6:05D | 8:25D | 11:50D | 14:10D | 17:55Dm |
29. Miasteczko śląskie - Huta | 6:09D | 8:29D | 11:54D | 14:14D | 17:59Dm |
30. Miasteczko śląskie - Rynek | 6:10D | 8:30D | 11:55D | 14:15D | 18:00Dm |
31. Tarnowskie góry - Lasowice i | 6:16D | 8:36D | 12:01D | 14:21D | 18:06Dm |
32. Tarnowskie góry - Dworzec | 6:19D | 8:39D | 12:04D | 14:24D | 18:09Dm |