Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Pawonków

MARTIN BUSMARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 52
MARTIN BUS

Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)

Objaśnienia:
S - kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2023-10-09 do 2024-12-31
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Warto zobaczyć Stare Miasto wraz z Rynkiem – placem Konrada Mańki, który początkowo miał kształt prostokąta położonego na osi wschód-zachód. Na patrona placu wybrano działacza harcerskiego i członka konspiracyjnej organizacji „Orzeł Biały”, który za swą działalność został aresztowany i skazany na śmierć przez okupanta hitlerowskiego w 1942 r.

Kościół pod wezwaniem św. Anny w Lublińcu wzniesiony został w 1653 roku na ówczesnym przedmieściu. Jego fundatorem był właściciel dóbr lublinieckich, Andrzej Cellary. Świątynia została zbudowana na zrąb, jest jednonawowa, z dachem pokrytym gontem. Wnętrze zaprojektowane zostało w stylu barokowym.

Tablica pamiątkowa poświęcona rocznicy otwarcia linii kolejowej Lubliniec – Wrocław Mikołajów.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 52 (Lubliniec » Pawonków)
PrzystanekKurs 1
1. Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)15:29S
2. Lubliniec - M. Skłodowskiej-Curie 2 (Kaufland)15:34S
3. Lubliniec - al. Solidarności 215:36S
4. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)15:38S
5. Lubliniec - al. Solidarności 115:40S
6. Lisowice - Lubliniecka15:46S
7. Lisowice - Napłatki15:48S
8. Pawonków - Lustrzaniec15:50S
9. Pawonków - Lubliniecka15:52S
10. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)15:53S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 52 (Pawonków » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1
1. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:17S
2. Pawonków - Lubliniecka7:18S
3. Pawonków - Lustrzaniec7:20S
4. Lisowice - Napłatki7:22S
5. Lisowice - Lubliniecka7:24S
6. Lubliniec - al. Solidarności 27:30S
7. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:32S
8. Lubliniec - al. Solidarności 17:34S
9. Lubliniec - M. Skłodowskiej-Curie 2 (Kaufland)7:36S
10. Lubliniec - ul. Stalmacha (zakład głuchych)7:41S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)