Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Lubliniec Linia: Częstochowa - Lubliniec

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 54
GTVBUS POLSKA

Częstochowa - Dworzec a.Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2024-02-27 do 2024-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Zajazd powstał w I połowie XIX wieku. Obecnie pełni funkcję rozbudowanego sklepu wraz z restauracją. Znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 1.

Obiekt został wpisany do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 58/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

Nadleśnictwo Boronów powstało w połowie XIX wieku. Znajduje się w miejscowości Zumpy, przy ul. Lipowej 4.

Budynek spełniał swoją funkcję do 1972 r. Obecnie jest to budynek mieszkalny.

Nadleśnictwo Boronów zostało wpisane do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie UCHWAŁY NR 60/XXV/2012 z dnia 26 września 2012 r.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Częstochowa » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Częstochowa - Dworzec a.6:45D8:40D10:30D11:45D12:35D14:10D15:15D15:40Dm16:25Dm17:25Dm19:35Dm
2. Częstochowa - Rondo Mickiewicza6:47D8:42D10:32D11:47D12:37D14:12D15:17D15:42Dm16:27Dm17:27Dm19:37Dm
3. Częstochowa - I Urząd Skarbowy6:48D8:43D10:33D11:48D12:38D14:13D15:18D15:43Dm16:28Dm17:28Dm19:38Dm
4. Częstochowa - Jagiellońska6:50D8:45D10:35D11:50D12:40D14:15D15:20D15:45Dm16:30Dm17:30Dm19:40Dm
5. Częstochowa - Sabinów6:54D8:49D10:39D11:54D12:44D14:19D15:24D15:49Dm16:34Dm17:34Dm19:44Dm
6. Częstochowa - Dźbów6:58D8:53D10:43D11:58D12:48D14:23D15:28D15:53Dm16:38Dm17:38Dm19:48Dm
7. Częstochowa - Przyjemna7:00D8:55D10:45D12:00D12:50D14:25D15:30D15:55Dm16:40Dm17:40Dm19:50Dm
8. Wygoda7:02D8:57D10:47D12:02D12:52D14:27D15:32D15:57Dm16:42Dm17:42Dm19:52Dm
9. Wygoda - Osiedle7:04D8:59D10:49D12:04D12:54D14:29D15:34D15:59Dm16:44Dm17:44Dm19:54Dm
10. Konopiska - SKR7:05D9:00D10:50D12:05D12:55D14:30D15:35D16:00Dm16:45Dm17:45Dm19:55Dm
11. Konopiska - Rynek6:02D7:07D9:02D10:52D12:07D12:57D14:32D15:37D16:02Dm16:47Dm17:47Dm19:57Dm
12. Leśniaki6:11D7:16D9:11D11:01D12:16D13:06D14:41D15:46D16:11Dm16:56Dm17:56Dm20:06Dm
13. Dębowa góra 16:14D7:19D9:14D11:04D12:19D13:09D14:44D15:49D16:14Dm16:59Dm17:59Dm20:09Dm
14. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)6:24D7:29D9:24D11:14D12:29D13:19D14:54D15:59D16:24Dm17:09Dm18:09Dm
15. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)6:27D7:32D9:27D11:17D12:32D13:22D14:57D16:02D16:27Dm17:12Dm18:12Dm
16. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)6:38D7:43D9:38D11:28D12:43D13:33D15:08D16:13D16:38Dm17:23Dm18:23Dm
17. Sadów - (kopce)6:40D7:45D9:40D11:30D12:45D13:35D15:10D16:15D16:40Dm17:25Dm18:25Dm
18. Lubliniec - Droniowiczki6:41D7:46D9:41D11:31D12:46D13:36D15:11D16:16D16:41Dm17:26Dm18:26Dm
19. Lubliniec - ul. Droniowicka (Szk. Podst. nr 2)6:44D7:49D9:44D11:34D12:49D13:39D15:14D16:19D16:44Dm17:29Dm18:29Dm
20. Lubliniec - Stalmacha6:45D7:50D9:45D11:35D12:50D13:40D15:15D16:20D16:45Dm17:30Dm18:30Dm
21. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)6:46D7:51D9:46D11:36DX13:41D15:16D16:21D16:46Dm17:31Dm18:31Dm
22. Lubliniec - Grunwaldzka6:47D7:52D9:47D11:37DX13:42D15:17D16:22D16:47Dm17:32Dm18:32Dm
23. Lubliniec - al. Solidarności 26:48D7:53D9:48D11:38DX13:43D15:18D16:23D16:48Dm17:33Dm18:33Dm
24. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka6:49D7:54D9:49D11:39DX13:44D15:19D16:24D16:49Dm17:34Dm18:34Dm
25. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)6:50D7:55D9:50D11:40D12:52D13:45D15:20D16:25D16:50Dm17:35Dm18:35Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Lubliniec » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15D6:15D7:25D9:10D10:10D11:55D12:55D14:15D15:20D17:00Dm19:05Dm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16D6:16D7:26D9:11D10:11D11:56D12:56D14:16D15:21D17:01Dm19:06Dm
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:17D6:17D7:27D9:12D10:12D11:57D12:57D14:17D15:22D17:02Dm19:07Dm
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:18D6:18D7:28D9:13D10:13D11:58D12:58D14:18D15:23D17:03Dm19:08Dm
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:19D6:19D7:29D9:14D10:14D11:59D12:59D14:19D15:24D17:04Dm19:09Dm
6. Lubliniec - Stalmacha5:20D6:20D7:30D9:15D10:15D12:00D13:00D14:20D15:25D17:05Dm19:10Dm
7. Lubliniec - ul. Droniowicka5:21D6:21D7:31D9:16D10:16D12:01D13:01D14:21D15:26D17:06Dm19:11Dm
8. Lubliniec - Droniowiczki5:24D6:24D7:34D9:19D10:19D12:04D13:04D14:24D15:29D17:09Dm19:14Dm
9. Sadów - (kopce)5:25D6:25D7:35D9:20D10:20D12:05D13:05D14:25D15:30D17:10Dm19:15Dm
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:27D6:27D7:37D9:22D10:22D12:07D13:07D14:27D15:32D17:12Dm19:17Dm
11. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:38D6:38D7:48D9:33D10:33D12:18D13:18D14:38D15:43D17:23Dm19:28Dm
12. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)5:41D6:41D7:51D9:36D10:36D12:21D13:21D14:41D15:46D17:26Dm19:31Dm
13. Dębowa góra 15:51D6:51D8:01D9:46D10:46D12:31D13:31D14:51D15:56D17:36Dm19:41Dm20:23Dm
14. Leśniaki5:54D6:54D8:04D9:49D10:49D12:34D13:34D14:54D15:59D17:39Dm19:44Dm20:26Dm
15. Konopiska - Rynek6:10D7:03D8:13D10:00D11:00D12:45D13:43D17:50Dm20:35Dm
16. Konopiska - SKR6:12D7:05D8:15D10:02D11:02D12:47D13:45D17:52Dm20:37Dm
17. Wygoda - Osiedle6:13D7:06D8:16D10:03D11:03D12:48D13:46D17:53Dm20:38Dm
18. Wygoda6:15D7:08D8:18D10:05D11:05D12:50D13:48D17:55Dm20:40Dm
19. Częstochowa - Przyjemna6:17D7:10D8:20D10:07D11:07D12:52D13:50D17:57Dm20:42Dm
20. Częstochowa - Dźbów6:19D7:12D8:22D10:09D11:09D12:54D13:52D17:59Dm20:44Dm
21. Częstochowa - Sabinów6:23D7:16D8:26D10:13D11:13D12:58D13:56D18:03Dm20:48Dm
22. Częstochowa - Jagiellońska6:27D7:20D8:30D10:17D11:17D13:02D14:00D18:07Dm20:52Dm
23. Częstochowa - I Urząd Skarbowy6:29D7:22D8:32D10:19D11:19D13:04D14:02D18:09Dm20:54Dm
24. Częstochowa - Rondo Mickiewicza6:30D7:23D8:33D10:20D11:20D13:05D14:03D18:10Dm20:55Dm
25. Częstochowa - Dworzec a. (na żądanie)6:32D7:25D8:35D10:22D11:22D13:07D14:05D18:12Dm20:57Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)