Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Częstochowa

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 54
GTVBUS POLSKA

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Częstochowa - Dworzec a. (na żądanie)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2024-02-27 do 2024-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Muzeum Pro Memoria Edith Stein mieści się przy ulicy Edyty Stein 2 w Lublińcu, na piętrze domu Courantów – dziadków Edyty Stein, męczennicy i świętej Kościoła katolickiego, patronki Lublińca.

Muzeum zostało otwarte w 2009 roku. Jest to nowoczesny obiekt, składający się z dwóch sal: wystawienniczej – ze stałą ekspozycją poświęconą patronce oraz wielofunkcyjnej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest organizowanie wystaw, wernisaży oraz pokazów.

Polowy schron piechoty w odmianie stosunkowo rzadko stosowanej na Śląsku - do ognia czołowego. Schron pierwotnie znajdował się na stacji kolejowej, jednakże po nieudanych próbach rozebrania go, został przewieziony koleją poza miasto i zrzucony do rowu. Dzięki temu można przyjrzeć się szczegółom konstrukcyjnym zwykle niedostępnym do zwiedzania - płyta wylewki pod fundament czy fragmenty zbrojenia stropowego.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Lubliniec » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:15D6:15D7:25D9:10D10:10D11:55D12:55D14:15D15:20D17:00Dm19:05Dm
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:16D6:16D7:26D9:11D10:11D11:56D12:56D14:16D15:21D17:01Dm19:06Dm
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:17D6:17D7:27D9:12D10:12D11:57D12:57D14:17D15:22D17:02Dm19:07Dm
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:18D6:18D7:28D9:13D10:13D11:58D12:58D14:18D15:23D17:03Dm19:08Dm
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:19D6:19D7:29D9:14D10:14D11:59D12:59D14:19D15:24D17:04Dm19:09Dm
6. Lubliniec - Stalmacha5:20D6:20D7:30D9:15D10:15D12:00D13:00D14:20D15:25D17:05Dm19:10Dm
7. Lubliniec - ul. Droniowicka5:21D6:21D7:31D9:16D10:16D12:01D13:01D14:21D15:26D17:06Dm19:11Dm
8. Lubliniec - Droniowiczki5:24D6:24D7:34D9:19D10:19D12:04D13:04D14:24D15:29D17:09Dm19:14Dm
9. Sadów - (kopce)5:25D6:25D7:35D9:20D10:20D12:05D13:05D14:25D15:30D17:10Dm19:15Dm
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:27D6:27D7:37D9:22D10:22D12:07D13:07D14:27D15:32D17:12Dm19:17Dm
11. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:38D6:38D7:48D9:33D10:33D12:18D13:18D14:38D15:43D17:23Dm19:28Dm
12. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)5:41D6:41D7:51D9:36D10:36D12:21D13:21D14:41D15:46D17:26Dm19:31Dm
13. Dębowa góra 15:51D6:51D8:01D9:46D10:46D12:31D13:31D14:51D15:56D17:36Dm19:41Dm20:23Dm
14. Leśniaki5:54D6:54D8:04D9:49D10:49D12:34D13:34D14:54D15:59D17:39Dm19:44Dm20:26Dm
15. Konopiska - Rynek6:10D7:03D8:13D10:00D11:00D12:45D13:43D17:50Dm20:35Dm
16. Konopiska - SKR6:12D7:05D8:15D10:02D11:02D12:47D13:45D17:52Dm20:37Dm
17. Wygoda - Osiedle6:13D7:06D8:16D10:03D11:03D12:48D13:46D17:53Dm20:38Dm
18. Wygoda6:15D7:08D8:18D10:05D11:05D12:50D13:48D17:55Dm20:40Dm
19. Częstochowa - Przyjemna6:17D7:10D8:20D10:07D11:07D12:52D13:50D17:57Dm20:42Dm
20. Częstochowa - Dźbów6:19D7:12D8:22D10:09D11:09D12:54D13:52D17:59Dm20:44Dm
21. Częstochowa - Sabinów6:23D7:16D8:26D10:13D11:13D12:58D13:56D18:03Dm20:48Dm
22. Częstochowa - Jagiellońska6:27D7:20D8:30D10:17D11:17D13:02D14:00D18:07Dm20:52Dm
23. Częstochowa - I Urząd Skarbowy6:29D7:22D8:32D10:19D11:19D13:04D14:02D18:09Dm20:54Dm
24. Częstochowa - Rondo Mickiewicza6:30D7:23D8:33D10:20D11:20D13:05D14:03D18:10Dm20:55Dm
25. Częstochowa - Dworzec a. (na żądanie)6:32D7:25D8:35D10:22D11:22D13:07D14:05D18:12Dm20:57Dm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 54 (Częstochowa » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Częstochowa - Dworzec a.6:45D8:40D10:30D11:45D12:35D14:10D15:15D15:40Dm16:25Dm17:25Dm19:35Dm
2. Częstochowa - Rondo Mickiewicza6:47D8:42D10:32D11:47D12:37D14:12D15:17D15:42Dm16:27Dm17:27Dm19:37Dm
3. Częstochowa - I Urząd Skarbowy6:48D8:43D10:33D11:48D12:38D14:13D15:18D15:43Dm16:28Dm17:28Dm19:38Dm
4. Częstochowa - Jagiellońska6:50D8:45D10:35D11:50D12:40D14:15D15:20D15:45Dm16:30Dm17:30Dm19:40Dm
5. Częstochowa - Sabinów6:54D8:49D10:39D11:54D12:44D14:19D15:24D15:49Dm16:34Dm17:34Dm19:44Dm
6. Częstochowa - Dźbów6:58D8:53D10:43D11:58D12:48D14:23D15:28D15:53Dm16:38Dm17:38Dm19:48Dm
7. Częstochowa - Przyjemna7:00D8:55D10:45D12:00D12:50D14:25D15:30D15:55Dm16:40Dm17:40Dm19:50Dm
8. Wygoda7:02D8:57D10:47D12:02D12:52D14:27D15:32D15:57Dm16:42Dm17:42Dm19:52Dm
9. Wygoda - Osiedle7:04D8:59D10:49D12:04D12:54D14:29D15:34D15:59Dm16:44Dm17:44Dm19:54Dm
10. Konopiska - SKR7:05D9:00D10:50D12:05D12:55D14:30D15:35D16:00Dm16:45Dm17:45Dm19:55Dm
11. Konopiska - Rynek6:02D7:07D9:02D10:52D12:07D12:57D14:32D15:37D16:02Dm16:47Dm17:47Dm19:57Dm
12. Leśniaki6:11D7:16D9:11D11:01D12:16D13:06D14:41D15:46D16:11Dm16:56Dm17:56Dm20:06Dm
13. Dębowa góra 16:14D7:19D9:14D11:04D12:19D13:09D14:44D15:49D16:14Dm16:59Dm17:59Dm20:09Dm
14. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)6:24D7:29D9:24D11:14D12:29D13:19D14:54D15:59D16:24Dm17:09Dm18:09Dm
15. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)6:27D7:32D9:27D11:17D12:32D13:22D14:57D16:02D16:27Dm17:12Dm18:12Dm
16. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)6:38D7:43D9:38D11:28D12:43D13:33D15:08D16:13D16:38Dm17:23Dm18:23Dm
17. Sadów - (kopce)6:40D7:45D9:40D11:30D12:45D13:35D15:10D16:15D16:40Dm17:25Dm18:25Dm
18. Lubliniec - Droniowiczki6:41D7:46D9:41D11:31D12:46D13:36D15:11D16:16D16:41Dm17:26Dm18:26Dm
19. Lubliniec - ul. Droniowicka (Szk. Podst. nr 2)6:44D7:49D9:44D11:34D12:49D13:39D15:14D16:19D16:44Dm17:29Dm18:29Dm
20. Lubliniec - Stalmacha6:45D7:50D9:45D11:35D12:50D13:40D15:15D16:20D16:45Dm17:30Dm18:30Dm
21. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)6:46D7:51D9:46D11:36DX13:41D15:16D16:21D16:46Dm17:31Dm18:31Dm
22. Lubliniec - Grunwaldzka6:47D7:52D9:47D11:37DX13:42D15:17D16:22D16:47Dm17:32Dm18:32Dm
23. Lubliniec - al. Solidarności 26:48D7:53D9:48D11:38DX13:43D15:18D16:23D16:48Dm17:33Dm18:33Dm
24. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka6:49D7:54D9:49D11:39DX13:44D15:19D16:24D16:49Dm17:34Dm18:34Dm
25. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)6:50D7:55D9:50D11:40D12:52D13:45D15:20D16:25D16:50Dm17:35Dm18:35Dm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)