Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Tarnowskie Góry Linia: Częstochowa - Tarnowskie góry

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 55
GTVBUS POLSKA

Częstochowa - OrzechowskiegoTarnowskie góry - Dworzec

Objaśnienia:
UWAGA: kursy wykonywane są tylko w dn robocze
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2021-06-30 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kaplica Góra Oliwna – zbudowana w 1910 r. z cegły na zboczu Coglowej Góry (365 m n.p.m.) – najwyższego wzniesienia w granicach miasta. Służyła niegdyś jako kaplica przedpogrzebowa. Nazwa wywodzi się od obrazu, w ołtarzyku kaplicy, przedstawiającego Jezusa modlącego się na Górze Oliwnej w towarzystwie śpiących Uczniów.

Park zlokalizowany jest w  północnej części miejscowości. Pałac stanowi zamknięcie osi widokowej drogi prowadzącej do Woźnik. Całość składa się z dwóch części: zachodniej i wschodniej, pomiędzy którymi znajdują się stawy. Bezpośrednio wokół pałacu znajduje się wyraźnie starsza część parku.

Decyzję o budowie ratusza podjęto w 1848 roku, kiedy to zakupiono działkę pod ten cel. Projekt wykonał architekt Niedner. Sama jednak budowa rozpoczęła się dopiero po wielkim pożarze miasta. Kamień węgielny położono z datą: 24.05.1862r. Jest to również rok ukończenia budowy.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 55 (Częstochowa » Tarnowskie góry)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Częstochowa - Orzechowskiego6:10Dmz7:15Dmz8:35Dmz10:40En11:40Dmz13:35dn14:50Dmz16:20Dmz18:15dn20:20Dmz21:35dn
2. Częstochowa - Rondo Mickiewicza6:11Dmz7:16Dmz8:36Dmz10:41En11:41Dmz13:36dn14:51Dmz16:21Dmz18:16dn20:21Dmz21:36dn
3. Częstochowa - Jagiellońska6:14Dmz7:19Dmz8:39Dmz10:44En11:44Dmz13:39dn14:54Dmz16:24Dmz18:19dn20:24Dmz21:39dn
4. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej6:16Dmz7:21Dmz8:41Dmz10:46En11:46Dmz13:41dn14:56Dmz16:26Dmz18:21dn20:26Dmz21:41dn
5. Częstochowa - Sabinów6:18Dmz7:23Dmz8:43Dmz10:48En11:48Dmz13:43dn14:58Dmz16:28Dmz18:23dn20:28Dmz21:43dn
6. Częstochowa - Gronowa6:20Dmz7:25Dmz8:45Dmz10:50En11:50Dmz13:45dn15:00Dmz16:30Dmz18:25dn20:30Dmz21:45dn
7. Częstochowa - Brzeziny6:22Dmz7:27Dmz8:47Dmz10:52En11:52Dmz13:47dn15:02Dmz16:32Dmz18:27dn20:32Dmz21:47dn
8. Sobuczyna - Szafirowa6:24Dmz7:29Dmz8:49Dmz10:54En11:54Dmz13:49dn15:04Dmz16:34Dmz18:29dn20:34Dmz21:49dn
9. Nierada - Targowa 1446:28Dmz7:33Dmz8:53Dmz10:58En11:58Dmz13:53dn15:08Dmz16:38Dmz18:33dn20:38Dmz21:53dn
10. Łysiec - Górny6:31Dmz7:36Dmz8:56Dmz11:01En12:01Dmz13:56dn15:11Dmz16:41Dmz18:36dn20:41Dmz21:56dn
11. Łysiec6:32Dmz7:37Dmz8:57Dmz11:02En12:02Dmz13:57dn15:12Dmz16:42Dmz18:37dn20:42Dmz21:57dn
12. Łysiec - Skrzyżowanie6:33Dmz7:38Dmz8:58Dmz11:03En12:03Dmz13:58dn15:13Dmz16:43Dmz18:38dn20:43Dmz21:58dn
13. Łysiec - Osiedle6:34Dmz7:39Dmz8:59Dmz11:04En12:04Dmz13:59dn15:14Dmz16:44Dmz18:39dn20:44Dmz21:59dn
14. Klepaczka6:35Dmz7:40Dmz9:00Dmz11:05En12:05Dmz14:00dn15:15Dmz16:45Dmz18:40dn20:45Dmz22:00dn
15. Starcza - Kościół6:36Dmz7:41Dmz9:01Dmz11:06En12:06Dmz14:01dn15:16Dmz16:46Dmz18:41dn20:46Dmz22:01dn
16. Starcza - Szkoła6:37Dmz7:42Dmz9:02Dmz11:07En12:07Dmz14:02dn15:17Dmz16:47Dmz18:42dn20:47Dmz22:02dn
17. Starcza - Spacerowa6:38Dmz7:43Dmz9:03Dmz11:08En12:08Dmz14:03dn15:18Dmz16:48Dmz18:43dn20:48Dmz22:03dn
18. Starcza - Górka6:39Dmz7:44Dmz9:04Dmz11:09En12:09Dmz14:04dn15:19Dmz16:49Dmz18:44dn20:49Dmz22:04dn
19. Starcza - Brzozowa6:41Dmz7:46Dmz9:06Dmz11:11En12:11Dmz14:06dn15:21Dmz16:51Dmz18:46dn20:51Dmz22:06dn
20. Starcza - Sklep6:42Dmz7:47Dmz9:07Dmz11:12En12:12Dmz14:07dn15:22Dmz16:52Dmz18:47dn20:52Dmz22:07dn
21. Starcza - Zimna woda6:43Dmz7:48Dmz9:08Dmz11:13En12:13Dmz14:08dn15:23Dmz16:53Dmz18:48dn20:53Dmz22:08dn
22. Starcza - Skrzyżowanie -szkolna4:44Dmz6:44Dmz7:49Dmz9:09Dmz11:14En12:14Dmz14:09dn15:24Dmz16:54Dmz18:49dn20:54Dmz22:09dn
23. Drogobycza4:46Dmz6:46Dmz7:51Dmz9:11Dmz11:16En12:16Dmz14:11dn15:26Dmz16:56Dmz18:51dn20:56Dmz22:11dn
24. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)5:16Dmz7:16Dmz8:21Dmz9:41Dmz11:46En12:46Dmz14:41dn15:56Dmz17:26Dmz19:21dn21:26Dmz22:41dn
25. Kalety - Mokrus5:19Dmz7:19Dmz8:24Dmz9:44Dmz11:49En12:49Dmz14:44dn15:59Dmz17:29Dmz19:24dn21:29Dmz22:44dn
26. Kalety - Miotek skrzyżowanie II5:20Dmz7:20Dmz8:25Dmz9:45Dmz11:50En12:50Dmz14:45dn16:00Dmz17:30Dmz19:25dn21:30Dmz22:45dn
27. Kalety - Miotek, Zarach5:22Dmz7:22Dmz8:27Dmz9:47Dmz11:52En12:52Dmz14:47dn16:02Dmz17:32Dmz19:27dn21:32Dmz22:47dn
28. Miasteczko śląskie - Rynek5:29Dmz7:29Dmz8:34Dmz9:54Dmz11:59En12:59Dmz14:54dn16:09Dmz17:39Dmz19:34dn21:39Dmz22:54dn
29. Tarnowskie góry - Dworzec5:37Dmz7:37Dmz8:42Dmz10:02Dmz12:07En13:07Dmz15:02dn16:17Dmz17:47Dmz19:42dn21:47Dmz23:02dn
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 55 (Tarnowskie góry » Częstochowa)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 12
1. Tarnowskie góry - Dworzec4:40Dmz5:45Dmz6:55Dmz8:10En9:35Dmz11:45dn13:15Dmz14:40Dmz15:20dn16:20Dmz18:25Dmz19:50dn
2. Miasteczko śląskie - Rynek4:48Dmz5:53Dmz7:03Dmz8:18En9:43Dmz11:53dn13:23Dmz14:48Dmz15:28dn16:28Dmz18:33Dmz19:58dn
3. Kalety - Miotek, Zarach4:55Dmz6:00Dmz7:10Dmz8:25En9:50Dmz12:00dn13:30Dmz14:55Dmz15:35dn16:35Dmz18:40Dmz20:05dn
4. Kalety - Miotek skrzyżowanie II4:57Dmz6:02Dmz7:12Dmz8:27En9:52Dmz12:02dn13:32Dmz14:57Dmz15:37dn16:37Dmz18:42Dmz20:07dn
5. Kalety - Mokrus4:58Dmz6:03Dmz7:13Dmz8:28En9:53Dmz12:03dn13:33Dmz14:58Dmz15:38dn16:38Dmz18:43Dmz20:08dn
6. Woźniki - ul. Miodowa (Sośnica)5:01Dmz6:06Dmz7:16Dmz8:31En9:56Dmz12:06dn13:36Dmz15:01Dmz15:41dn16:41Dmz18:46Dmz20:11dn
7. Drogobycza5:31Dmz6:36Dmz7:46Dmz9:01En10:26Dmz12:36dn14:06Dmz15:31Dmz16:11dn17:11Dmz19:16Dmz20:41dn
8. Starcza - Skrzyżowanie -szkolna5:33Dmz6:38Dmz7:48Dmz9:03En10:28Dmz12:38dn14:08Dmz15:33Dmz16:13dn17:13Dmz19:18Dmz20:43dn
9. Starcza - Zimna woda5:34Dmz6:39Dmz7:49Dmz9:04En10:29Dmz12:39dn14:09Dmz15:34Dmz16:14dn17:14Dmz19:19Dmz20:44dn
10. Starcza - Sklep5:35Dmz6:40Dmz7:50Dmz9:05En10:30Dmz12:40dn14:10Dmz15:35Dmz16:15dn17:15Dmz19:20Dmz20:45dn
11. Starcza - Brzozowa5:36Dmz6:41Dmz7:51Dmz9:06En10:31Dmz12:41dn14:11Dmz15:36Dmz16:16dn17:16Dmz19:21Dmz20:46dn
12. Starcza - Górka5:38Dmz6:43Dmz7:53Dmz9:08En10:33Dmz12:43dn14:13Dmz15:38Dmz16:18dn17:18Dmz19:23Dmz20:48dn
13. Starcza - Spacerowa5:39Dmz6:44Dmz7:54Dmz9:09En10:34Dmz12:44dn14:14Dmz15:39Dmz16:19dn17:19Dmz19:24Dmz20:49dn
14. Starcza - Szkoła5:40Dmz6:45Dmz7:55Dmz9:10En10:35Dmz12:45dn14:15Dmz15:40Dmz16:20dn17:20Dmz19:25Dmz20:50dn
15. Starcza - Kościół5:41Dmz6:46Dmz7:56Dmz9:11En10:36Dmz12:46dn14:16Dmz15:41Dmz16:21dn17:21Dmz19:26Dmz20:51dn
16. Klepaczka5:42Dmz6:47Dmz7:57Dmz9:12En10:37Dmz12:47dn14:17Dmz15:42Dmz16:22dn17:22Dmz19:27Dmz20:52dn
17. Łysiec - Osiedle5:43Dmz6:48Dmz7:58Dmz9:13En10:38Dmz12:48dn14:18Dmz15:43Dmz16:23dn17:23Dmz19:28Dmz20:53dn
18. Łysiec - Skrzyżowanie5:44Dmz6:49Dmz7:59Dmz9:14En10:39Dmz12:49dn14:19Dmz15:44Dmz16:24dn17:24Dmz19:29Dmz20:54dn
19. Łysiec5:45Dmz6:50Dmz8:00Dmz9:15En10:40Dmz12:50dn14:20Dmz15:45Dmz16:25dn17:25Dmz19:30Dmz20:55dn
20. Łysiec - Górny5:46Dmz6:51Dmz8:01Dmz9:16En10:41Dmz12:51dn14:21Dmz15:46Dmz16:26dn17:26Dmz19:31Dmz20:56dn
21. Nierada - Targowa 1445:49Dmz6:54Dmz8:04Dmz9:19En10:44Dmz12:54dn14:24Dmz15:49Dmz16:29dn17:29Dmz19:34Dmz20:59dn
22. Sobuczyna - Szafirowa5:53Dmz6:58Dmz8:08Dmz9:23En10:48Dmz12:58dn14:28Dmz15:53Dmz16:33dn17:33Dmz19:38Dmz21:03dn
23. Częstochowa - Brzeziny5:55Dmz7:00Dmz8:10Dmz9:25En10:50Dmz13:00dn14:30Dmz15:55Dmz16:35dn17:35Dmz19:40Dmz21:05dn
24. Częstochowa - Gronowa5:57Dmz7:02Dmz8:12Dmz9:27En10:52Dmz13:02dn14:32Dmz15:57Dmz16:37dn17:37Dmz19:42Dmz21:07dn
25. Częstochowa - Sabinów5:59Dmz7:04Dmz8:14Dmz9:29En10:54Dmz13:04dn14:34Dmz15:59Dmz16:39dn17:39Dmz19:44Dmz21:09dn
26. Częstochowa - Szkoła Straży Pożarnej6:01Dmz7:06Dmz8:16Dmz9:31En10:56Dmz13:06dn14:36Dmz16:01Dmz16:41dn17:41Dmz19:46Dmz21:11dn
27. Częstochowa - Jagiellońska6:03Dmz7:08Dmz8:18Dmz9:33En10:58Dmz13:08dn14:38Dmz16:03Dmz16:43dn17:43Dmz19:48Dmz21:13dn
28. Częstochowa - Rondo Mickiewicza6:06Dmz7:11Dmz8:21Dmz9:36En11:01Dmz13:11dn14:41Dmz16:06Dmz16:46dn17:46Dmz19:51Dmz21:16dn
29. Częstochowa - Orzechowskiego6:07Dmz7:12Dmz8:22Dmz9:37En11:02Dmz13:12dn14:42Dmz16:07Dmz16:47dn17:47Dmz19:52Dmz21:17dn

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)