Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Dobrodzień

MARTIN BUSMARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 6
MARTIN BUS

Lubliniec - al. Solidarności 1Dobrodzień - ul. Solna

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2023-04-14 do 2024-12-31
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

23 lutego 1922 r. Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej zakupiło z przeznaczeniem na Niższe Seminarium Duchowne były Zakład Wychowawczy im. Grottowskiego w Lublińcu. W 1925 r. rozpoczęto prace nad powiększaniem domu, który rozbudowano o dwa skrzydła. We wrześniu 1928 r. ukończono skrzydło zachodnie, a w 1930 r. wschodnie. W latach 1928-31 wybudowano (w ramach skrzydła wschodniego) kościół pw. św. Stanisława Kostki, służący przede wszystkim jako kaplica Niższego Seminarium Duchownego, którą poświęcił bp Stanisław Gall z Warszawy. Od 1956 r. w  podziemiach kościoła pw. Świętego Stanisława Kostki, znajduje się kaplica, która nosi wezwanie Matki Bożej Fatimskiej.

Tablica upamiętniająca Konrada Mańkę, harcerza i organizatora lublinieckiego ruchu oporu, zamordowanego przez hitlerowców 14 lipca 1942 roku. Tablica umieszczona na budynku, w którym mieszkał i działał w latach 1939-40.

Tablica pamiątkowa upamiętniająca ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010 r.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 6 (Lubliniec » Dobrodzień)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Lubliniec - al. Solidarności 17:30S8:05S8:55D9:40S10:30S13:35D14:27S15:40S16:15S
2. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)XXXXX13:37D14:29SXX
3. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:32S8:07S8:57D9:42S10:32S13:40D14:32S15:42S16:17S
4. Lipie śląskie - Lubliniecka7:34S8:09S8:59D9:44S10:34S13:42D14:34S15:44S16:19S
5. Lisowice - Lubliniecka7:36S8:11S9:01D9:46S10:36S13:44D14:36S15:46S16:21S
6. Lisowice - Napłatki7:38S8:13S9:03D9:48S10:38S13:46D14:38S15:48S16:23S
7. Pawonków - Lustrzaniec7:40S8:15S9:05D9:50S10:40S13:48D14:40S15:50S16:25S
8. Pawonków - Lubliniecka7:42S8:17S9:07D9:52S10:42S13:50D14:42S15:52S16:27S
9. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:43S8:18S9:08D9:53S10:43S13:51D14:43S15:53S16:28S
10. Pawonków - Cegielnia7:46S8:21S9:11D9:56S10:46S13:54D14:46S15:56S16:31S
11. Gwoździany - ul. Lubliniecka7:49S8:24S9:14D9:59S10:49S13:57D14:49S15:59S16:34S
12. Wystrzyca7:51S8:26S9:16D10:01S10:51S13:59D14:51S16:01S16:36S
13. Gosławice7:54S8:29S9:19D10:04S10:54S14:02D14:54S16:04S16:39S
14. Dobrodzień - Hadasiki7:55S8:30S9:20D10:05S10:55S14:03D14:55S16:05S16:40S
15. Dobrodzień - ul. Edyty Stein7:59S8:34S9:24D10:09S10:59S14:07D14:59S16:09S16:44S
16. Dobrodzień - ul. Solna8:01S8:36S9:26D10:11S11:01S14:09D15:01S16:11S16:46S
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 6 (Dobrodzień » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8
1. Dobrodzień - ul. Solna7:00S8:00D8:50S9:40S12:40D13:30S14:25S15:05S
2. Dobrodzień - ul. Edyty Stein7:02S8:02D8:52S9:42S12:42D13:32S14:27S15:07S
3. Dobrodzień - Hadasiki7:05S8:05D8:55S9:45S12:45D13:35S14:30S15:10S
4. Gosławice7:06S8:06D8:56S9:46S12:46D13:36S14:31S15:11S
5. Wystrzyca7:09S8:09D8:59S9:49S12:49D13:39S14:34S15:14S
6. Gwoździany - ul. Lubliniecka7:11S8:11D9:01S9:51S12:51D13:41S14:36S15:16S
7. Pawonków - Cegielnia7:14S8:14D9:04S9:54S12:54D13:44S14:39S15:19S
8. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:17S8:17D9:07S9:57S12:57D13:47S14:42S15:22S
9. Pawonków - Lubliniecka7:18S8:18D9:08S9:58S12:58D13:48S14:43S15:23S
10. Pawonków - Lustrzaniec7:20S8:20D9:10S10:00S13:00D13:50S14:45S15:25S
11. Lisowice - Napłatki7:22S8:22D9:12S10:02S13:02D13:52S14:47S15:27S
12. Lisowice - Lubliniecka7:24S8:24D9:14S10:04S13:04D13:54S14:49S15:29S
13. Lipie śląskie - Lubliniecka7:26S8:26D9:16S10:06S13:06D13:56S14:51S15:31S
14. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:28S8:28D9:18S10:08S13:08D13:58S14:53S15:33S
15. Lubliniec - al. Solidarności 17:30S8:30D9:20S10:10S13:10D14:00S14:55S15:35S
16. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:32S8:32D9:22S10:12S

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)