Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Lubliniec - Boronów

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 64
GTVBUS POLSKA

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
H - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2024-02-22 do 2024-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Kościół pod wezwaniem św. Anny w Lublińcu wzniesiony został w 1653 roku na ówczesnym przedmieściu. Jego fundatorem był właściciel dóbr lublinieckich, Andrzej Cellary. Świątynia została zbudowana na zrąb, jest jednonawowa, z dachem pokrytym gontem. Wnętrze zaprojektowane zostało w stylu barokowym.

Tablica pamiątkowa poświęcona lublinieckim policjantom zamordowanym w Katyniu i Miednoje.

Zespół Budynków Szkolnych w Boronowie obejmuje tzw. "Szkołę Niską", "Szkołę Wysoką" oraz Budynek gospodarczy. Znajdują się one przy ulicy Szkolnej 9.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 64 (Lubliniec » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:45D7:35D9:30D
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:46D7:36D9:31D
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:47D7:37D9:32D
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:48D7:38D9:33D
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:49D7:39D9:34D
6. Lubliniec - Stalmacha5:50D7:40D9:35D
7. Lubliniec - ul. Droniowicka (Szk. Podst. nr 2)5:51D7:41D9:36D
8. Lubliniec - Droniowiczki5:54D7:44D9:39D
9. Sadów - (kopce)5:55D7:45D9:40D
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:57D7:47D9:42D
11. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)
12. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 64 (Boronów » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)5:20D
2. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:27D
3. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:38D7:25D9:08S9:09H
4. Sadów - (kopce)5:40D7:27D9:10S9:11H
5. Lubliniec - Droniowiczki5:41D7:28D9:11S9:12H
6. Lubliniec - ul. Droniowicka (Szk. Podst. nr 2)5:44D7:31D9:14S9:15H
7. Lubliniec - Stalmacha5:45D7:32D9:15S9:16H
8. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)XX09:16S09:17H
9. Lubliniec - GrunwaldzkaXX09:17S09:18H
10. Lubliniec - al. Solidarności 2XX09:18S09:19H
11. Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaXX09:19S09:20H
12. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:46D7:33D9:20S9:21H

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)