Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Lubliniec - Boronów

GTVBUS POLSKA
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 64
GTVBUS POLSKA

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
H - kursuje od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2024-02-22 do 2024-12-31
Za rozkład odpowiada:
GTVBUS POLSKA Sp. z o. o.
Oddział Częstochowa al. Wolności 21
tel.: 882 366 949
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Polowy schron piechoty do ognia bocznego. Jego uzbrojenie miały stanowić dwa ckm-y na podstawie polowej. Schron zachowany w stosunkowo dobrym stanie, gdyż znajduje się na terenie posesji. Jedna ze strzelnic jest zamurowana, ściany pobielone. Obiekt do niedawna służył jako składzik, teraz zarośnięty pajęczynami. Schronu przed wojną najprawdopodobniej nie zdążono obsypać ziemią. Nosi ślady ostrzału.

Steblów od dawien dawna był częścią parafii św. Mikołaja w Lublińcu. Jednak mieszkańcy pragnęli mieć własny kościół, z powodu znacznej odległości do kościoła parafialnego. Starania te zostały uwieńczone sukcesem w 1981 r., kiedy uzyskano zezwolenie na przeniesienie zabytkowego kościoła pw. św. Anny z centrum Lublińca na teren dzielnicy Steblów, i otrzymano zgodę na wybudowanie nowego kościoła.

Budynek przy ul. Sobieskiego powstał na przełomie XIX/XX w. i pełni funkcje więzienia. Budynek zbudowany jest z czerwonej, nieotynkowanej cegły. Otoczony jest wysokim murem. Budynek składa się z kilku połączonych ze sobą brył pod dachami dwuspadowymi. Elewacja szczytowa budynku zawiera okulusy oraz tynkowaną blendę. Elewacje te zwieńczone zostały sterczynami. Elewacje dłuższe zakończone są ceglanym gzymsem.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 64 (Lubliniec » Boronów)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:45D7:35D9:30D
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:46D7:36D9:31D
3. Lubliniec - al. Solidarności 15:47D7:37D9:32D
4. Lubliniec - Grunwaldzka5:48D7:38D9:33D
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:49D7:39D9:34D
6. Lubliniec - Stalmacha5:50D7:40D9:35D
7. Lubliniec - ul. Droniowicka (Szk. Podst. nr 2)5:51D7:41D9:36D
8. Lubliniec - Droniowiczki5:54D7:44D9:39D
9. Sadów - (kopce)5:55D7:45D9:40D
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:57D7:47D9:42D
11. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)
12. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 64 (Boronów » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4
1. Boronów - ul. Wojska polskiego (RSP)5:20D
2. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)5:27D
3. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)5:38D7:25D9:08S9:09H
4. Sadów - (kopce)5:40D7:27D9:10S9:11H
5. Lubliniec - Droniowiczki5:41D7:28D9:11S9:12H
6. Lubliniec - ul. Droniowicka (Szk. Podst. nr 2)5:44D7:31D9:14S9:15H
7. Lubliniec - Stalmacha5:45D7:32D9:15S9:16H
8. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)XX09:16S09:17H
9. Lubliniec - GrunwaldzkaXX09:17S09:18H
10. Lubliniec - al. Solidarności 2XX09:18S09:19H
11. Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaXX09:19S09:20H
12. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:46D7:33D9:20S9:21H

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)