Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Lubliniec - Pietrzaki

TRANS GREGOR
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 72
TRANS GREGOR

Lubliniec - Rondo wł. OpolczykaPietrzaki

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej
W - nie kursuje 24, 31.XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2023-11-13 do 2024-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRANS GREGOR Grzegorz Berak
ul. Tylna 58, 42-700 Jawornica (Lubliniec)
tel.: 660 929 741
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Wieża ciśnień została wybudowana w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Wykonawcom udało się ukończyć inwestycję przed wybuchem drugiej wojny światowej. Zanim do Lublińca wkroczyły wojska niemieckie na dachu wieży było ulokowane stanowisko polskiego wojska tj. żołnierzy 74 GPP. Niemieckim samolotom nie udało się 1 września 1939r. zniszczyć budowli. Zrzucone bomby zamiast trafić w więżę uderzyły w przydrożny krzyż umiejscowiony przy skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej oraz Kochcickiej.

Polowy schron piechoty w odmianie stosunkowo rzadko stosowanej na Śląsku - do ognia czołowego. Schron pierwotnie znajdował się na stacji kolejowej, jednakże po nieudanych próbach rozebrania go, został przewieziony koleją poza miasto i zrzucony do rowu. Dzięki temu można przyjrzeć się szczegółom konstrukcyjnym zwykle niedostępnym do zwiedzania - płyta wylewki pod fundament czy fragmenty zbrojenia stropowego.

Tablica pamiątkowa upamiętniająca ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010 r.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 72 (Lubliniec » Pietrzaki)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka5:20D7:30S8:40D10:00S11:10S12:10D14:20S15:20D16:20SW
2. Lubliniec - al. Solidarności 15:21D7:31S8:41D10:01S11:11S12:11D14:21S15:21D16:21SW
3. Lubliniec - Grunwaldzka5:22D7:32S8:42D10:02S11:12S12:12D14:22S15:22D16:22SW
4. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)5:23D7:33S8:43D10:03S11:13S12:13D14:23S15:23D16:23SW
5. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)5:25D7:35S8:45D10:05S11:15S12:15D14:25S15:25D16:25SW
6. Lubliniec - Klonowa 25:33DXXXXX14:33S15:33D16:33SW
7. Lubliniec - Klonowa 15:35DXXXXX14:35S15:35D16:35SW
8. Jawornica5:37D7:41S8:51D10:11S11:21S12:21D14:37S15:37D16:37SW
9. Kochanowice - ul. Główna (rondo)5:40D7:44S8:54D10:14S11:24S12:24D14:40S15:40D16:40SW
10. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)5:42D7:46S8:56D10:16S11:26S12:26D14:42S15:42D16:42SW
11. Lisów - Bruk5:47D7:51S9:01D10:21S11:31S12:31D14:47S15:47D16:47SW
12. Lisów - Centrum5:50D7:54S9:04D10:24S11:34S12:34D14:50S15:50D16:50SW
13. Kolonia lisów5:52D7:56S9:06D10:26S11:36S12:36D14:52S15:52D16:52SW
14. Herby nowe5:56D8:00S9:10D10:30S11:40S12:40D14:56S15:56D16:56SW
15. Herby - Centrum5:57D8:01S9:11D10:31S11:41S12:41D14:57S15:57D16:57SW
16. Herby - Nadleśnictwo5:59D8:03S9:13D10:33S11:43S12:43D14:59S15:59D16:59SW
17. Pietrzaki6:02D8:06S9:16D10:36S11:46S12:46D15:02S16:02D17:02SW
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 72 (Pietrzaki » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Pietrzaki7:02D8:10S9:20D10:50S11:50S13:00D16:02S16:10D17:10SW
2. Herby - Nadleśnictwo7:05D8:13S9:23D10:53S11:53S13:03D16:05S16:13D17:13SW
3. Herby - Centrum7:07D8:15S9:25D10:55S11:55S13:05D16:07S16:15D17:15SW
4. Herby nowe7:08D8:16S9:26D10:56S11:56S13:06D16:08S16:16D17:16SW
5. Kolonia lisów7:12D8:20S9:30D11:00S12:00S13:10D16:12S16:20D17:20SW
6. Lisów - Centrum7:14D8:22S9:32D11:02S12:02S13:12D16:14S16:22D17:22SW
7. Lisów - Bruk7:17D8:25S9:35D11:05S12:05S13:15D16:17S16:25D17:25SW
8. Kochanowice - ul. Wolności (centrum)7:22D8:30S9:40D11:10S12:10S13:20D16:22S16:30D17:30SW
9. Kochanowice - ul. Główna (rondo)7:24D8:32S9:42D11:12S12:12S13:22D16:24S16:32D17:32SW
10. Jawornica7:27D8:35S9:45D11:15S12:15S13:25D16:27S16:35D17:35SW
11. Lubliniec - Klonowa 17:29D8:37S9:47DXXXXXX
12. Lubliniec - Klonowa 27:31D8:39S9:49DXXXXXX
13. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:37D8:45S9:55D11:25S12:25S13:35D16:37S16:45D17:45SW
14. Lubliniec - al. Solidarności 17:38D8:46S9:56D11:26S12:26S13:36D16:38S16:46D17:46SW
15. Lubliniec - Grunwaldzka7:39D8:47S9:57D11:27S12:27S13:37D16:39S16:47D17:47SW
16. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:40D8:48S9:58D11:28S12:28S13:38D16:40S16:48D17:48SW
17. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:42D8:50S10:00D11:30S12:30S13:40D16:42S16:50D17:50SW

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)