Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Olesno Linia: Lubliniec - Sieraków śląski

PARASOL
ul. Dworcowa 1a, 46-300 Olesno
tel.: 605 272 702

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Budynek przy ul. Paderewskiego 7 zbudowano w latach 1894-1895 jako siedzibę "stanów powiatowych". W okresie międzywojennym znajdowało się tu starostwo powiatowe.

Czas powstania: ok. XX wieku.

Budynek szpitala jest murowany, podpiwniczony, czterokondygnacyjny usytuowany kalenicowo w ciągu zabudowy ulicy. Elewacja frontowa otynkowana pięcioosiową. W środkowej osi znajdują się współczesne drzwi wejściowe oraz klatka schodowa. Stolarka okienna współczesna. W budynku mieści się odział szpitalny.

Kościół parafialny w Sierakowie Śląskim  pod wezwaniem św. Apostołów Piotra i Pawła, położony za wsią około 2 km na wschód, z całą pewnością istniał już przed faktem utworzenia w Sierakowie parafii. Był on filialnym kościołem parafii w Lubecku. Pierwotnie budowla była drewniana i powstała prawdopodobnie w początkach XVII wieku. Wizytator z roku 1688 nazywa ją „antiqua et obscura”. Przyjęcie więc na czas powstania początek wieku XVII względnie koniec XVI w tym określeniu ma poniekąd swoje uzasadnienie.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 10 (Lubliniec » Sieraków śląski)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:45Fx13:35Fx
2. Lubliniec - Zwycięstwa 17:46Fx13:36Fx
3. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 3)7:47Fx13:37Fx
4. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 4)7:49Fx13:39Fx
5. Lubecko - ul. Glinicka (górka)7:49Fx13:40Fx
6. Glinica - ul. Asfaltowa7:50Fx13:43Fx
7. Pietruchowe7:51Fx13:45Fx
8. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)7:53Fx13:47Fx
9. Jeżowa - Asfaltowa 1X13:49Fx
10. Jeżowa - Asfaltowa 2XX
11. Jeżowa - Asfaltowa 3XX
12. Przywary - (na żądanie)XX
13. Sieraków śląski - ul. Oleska8:04Fx13:54Fx
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 10 (Sieraków śląski » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Sieraków śląski - ul. Oleska8:05Fx13:55Fx
2. Sieraków śląski - ul. Lubliniecka8:07Fx13:57Fx
3. Molna - ul. Sierakowska8:09Fx13:59Fx
4. Nowy dwór8:10Fx14:00Fx
5. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)8:13Fx14:02Fx
6. Pietruchowe8:15Fx14:04Fx
7. Glinica - ul. Asfaltowa8:17Fx14:06Fx
8. Lubecko - ul. Glinicka (górka)8:20Fx14:09Fx
9. Lubecko - Główna 28:21Fx14:10Fx
10. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 2)8:22Fx14:11Fx
11. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 1)8:23Fx14:12Fx
12. Lubliniec - Zwycięstwa 28:24Fx14:13Fx
13. Lubliniec - al. Solidarności 18:26Fx14:15Fx

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)