Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Olesno Linia: Lubliniec - Sieraków śląski

PARASOL
ul. Dworcowa 1a, 46-300 Olesno
tel.: 605 272 702

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Rok powstania: XVIII w.

Figura na dwuwarstwowym, schodkowym stopniu. Święty przedstawiony w kontrapoście, w standardowym stroju, bez stuły. Głowę zwraca w kierunku dużego krzyża trzymanego na lewym ramieniu i podtrzymywanego prawą ręką. Postument w formie słupa o prostokątnym przekroju, na płaskiej stopce. Wydatny, płaski, daszkowy gzyms, ku dołowi zwężający się esowatym profilem. Figura stoi pośrodku wyłożonego kostką rynku, ocieniona przez rozłożysty klon.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 10 (Lubliniec » Sieraków śląski)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:45Fx13:35Fx
2. Lubliniec - Zwycięstwa 17:46Fx13:36Fx
3. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 3)7:47Fx13:37Fx
4. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 4)7:49Fx13:39Fx
5. Lubecko - ul. Glinicka (górka)7:49Fx13:40Fx
6. Glinica - ul. Asfaltowa7:50Fx13:43Fx
7. Pietruchowe7:51Fx13:45Fx
8. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)7:53Fx13:47Fx
9. Jeżowa - Asfaltowa 1X13:49Fx
10. Jeżowa - Asfaltowa 2XX
11. Jeżowa - Asfaltowa 3XX
12. Przywary - (na żądanie)XX
13. Sieraków śląski - ul. Oleska8:04Fx13:54Fx
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 10 (Sieraków śląski » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Sieraków śląski - ul. Oleska8:05Fx13:55Fx
2. Sieraków śląski - ul. Lubliniecka8:07Fx13:57Fx
3. Molna - ul. Sierakowska8:09Fx13:59Fx
4. Nowy dwór8:10Fx14:00Fx
5. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)8:13Fx14:02Fx
6. Pietruchowe8:15Fx14:04Fx
7. Glinica - ul. Asfaltowa8:17Fx14:06Fx
8. Lubecko - ul. Glinicka (górka)8:20Fx14:09Fx
9. Lubecko - Główna 28:21Fx14:10Fx
10. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 2)8:22Fx14:11Fx
11. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 1)8:23Fx14:12Fx
12. Lubliniec - Zwycięstwa 28:24Fx14:13Fx
13. Lubliniec - al. Solidarności 18:26Fx14:15Fx

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)