Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Lubliniec Linia: Sieraków śląski - Lubliniec

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

PARASOL
ul. Dworcowa 1a, 46-300 Olesno
tel.: 605 272 702

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 10
PARASOL

Sieraków śląski - ul. OleskaLubliniec - al. Solidarności 1

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
x - nie kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-10-23 do 2020-04-01
Za rozkład odpowiada:
„PARASOL” Marek Szewczyk
ul. Dworcowa 1a, 46-300 Olesno
tel.: 605 272 702
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Rok powstania: XVIII w.

Figura na dwuwarstwowym, schodkowym stopniu. Święty przedstawiony w kontrapoście, w standardowym stroju, bez stuły. Głowę zwraca w kierunku dużego krzyża trzymanego na lewym ramieniu i podtrzymywanego prawą ręką. Postument w formie słupa o prostokątnym przekroju, na płaskiej stopce. Wydatny, płaski, daszkowy gzyms, ku dołowi zwężający się esowatym profilem. Figura stoi pośrodku wyłożonego kostką rynku, ocieniona przez rozłożysty klon.

Czas powstania: ok. XX wieku.

Budynek szpitala jest murowany, podpiwniczony, czterokondygnacyjny usytuowany kalenicowo w ciągu zabudowy ulicy. Elewacja frontowa otynkowana pięcioosiową. W środkowej osi znajdują się współczesne drzwi wejściowe oraz klatka schodowa. Stolarka okienna współczesna. W budynku mieści się odział szpitalny.

Gmina Żydowska utworzyła kirkut w 1845 r. Na jego terenie zbudowano budynek parterowy mieszczący: kaplicę, kostnicę, pomieszczenie rytualnych obmywań, mieszkanie dla grabarza. Kirkut otoczono murem z czerwonej cegły z dwoma bramami, istniejącymi do dnia dzisiejszego oraz podzielono na 3 parcele: osobno chowano dzieci, mężczyzn i kobiety.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 10 (Sieraków śląski » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Sieraków śląski - ul. Oleska8:05Fx13:55Fx
2. Sieraków śląski - ul. Lubliniecka8:07Fx13:57Fx
3. Molna - ul. Sierakowska8:09Fx13:59Fx
4. Nowy dwór8:10Fx14:00Fx
5. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)8:13Fx14:02Fx
6. Pietruchowe8:15Fx14:04Fx
7. Glinica - ul. Asfaltowa8:17Fx14:06Fx
8. Lubecko - ul. Glinicka (górka)8:20Fx14:09Fx
9. Lubecko - Główna 28:21Fx14:10Fx
10. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 2)8:22Fx14:11Fx
11. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 1)8:23Fx13:12Fx
12. Lubliniec - Zwycięstwa 28:24Fx13:13Fx
13. Lubliniec - al. Solidarności 18:26Fx13:15Fx
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 10 (Lubliniec » Sieraków śląski)
PrzystanekKurs 1Kurs 2
1. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:45Fx13:35Fx
2. Lubliniec - Zwycięstwa 17:46Fx13:36Fx
3. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 3)7:47Fx13:37Fx
4. Lubliniec - ul. Oleska (Steblów 4)7:49Fx13:39Fx
5. Lubecko - ul. Glinicka (górka)7:49Fx13:40Fx
6. Glinica - ul. Asfaltowa7:50Fx13:43Fx
7. Pietruchowe7:51Fx13:45Fx
8. Ciasna - ul. Lubliniecka (Szkoła)7:53Fx13:47Fx
9. Jeżowa - Asfaltowa 1X13:49Fx
10. Jeżowa - Asfaltowa 2XX
11. Jeżowa - Asfaltowa 3XX
12. Przywary - (na żądanie)XX
13. Sieraków śląski - ul. Oleska8:04Fx13:54Fx

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)