Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Dobrodzień Linia: Lubliniec - Dobrodzień

MARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 6
MARTIN BUS

Lubliniec - Klonowa 2Dobrodzień - ul. Solna

Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w 24 i 31 grudzień
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
t - nie kursuje w okresie szkolnych przerw świątecznych
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-10-07 do 2020-12-31
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Gmina Żydowska utworzyła kirkut w 1845 r. Na jego terenie zbudowano budynek parterowy mieszczący: kaplicę, kostnicę, pomieszczenie rytualnych obmywań, mieszkanie dla grabarza. Kirkut otoczono murem z czerwonej cegły z dwoma bramami, istniejącymi do dnia dzisiejszego oraz podzielono na 3 parcele: osobno chowano dzieci, mężczyzn i kobiety.

Budynek przy ul. Sobieskiego powstał na przełomie XIX/XX w. i pełni funkcje więzienia. Budynek zbudowany jest z czerwonej, nieotynkowanej cegły. Otoczony jest wysokim murem. Budynek składa się z kilku połączonych ze sobą brył pod dachami dwuspadowymi. Elewacja szczytowa budynku zawiera okulusy oraz tynkowaną blendę. Elewacje te zwieńczone zostały sterczynami. Elewacje dłuższe zakończone są ceglanym gzymsem.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 6 (Lubliniec » Dobrodzień)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Lubliniec - Klonowa 27:05D8:00Det8:45D10:25D12:40Det13:35Det14:25Det15:20D16:10Detm
2. Lubliniec - Powstańców 17:06D8:01Det8:46D10:26D12:41Det13:36Det14:26Det15:21D16:11Detm
3. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:10D8:05Det8:50D10:30D12:45Det13:40Det14:30Det15:25D16:15Detm
4. Lubliniec - al. Solidarności 17:11D8:06Det8:51D10:31D12:46Det13:41Det14:31Det15:26D16:16Detm
5. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:13D8:08Det8:53D10:33D12:48Det13:43Det14:33Det15:28D16:18Detm
6. Lipie śląskie - Lubliniecka7:15D8:10Det8:55D10:35D12:50Det13:45Det14:35Det15:30D16:20Detm
7. Lisowice - Lubliniecka7:17D8:12Det8:57D10:37D12:52Det13:47Det14:37Det15:32D16:22Detm
8. Lisowice - Napłatki7:19D8:14Det8:59D10:39D12:54Det13:49Det14:39Det15:34D16:24Detm
9. Pawonków - Lustrzaniec7:21D8:16Det9:01D10:41D12:56Det13:51Det14:41Det15:36D16:26Detm
10. Pawonków - Lubliniecka7:23D8:18Det9:03D10:43D12:58Det13:53Det14:43Det15:38D16:28Detm
11. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:24D8:19Det9:04D10:44D12:59Det13:54Det14:44Det15:39D16:29Detm
12. Pawonków - Cegielnia7:27D8:22Det9:07D10:47D13:02Det13:57Det14:47Det15:42D16:32Detm
13. Gwoździany - ul. Lubliniecka7:30D8:25Det9:10D10:50D13:05Det14:00Det14:50Det15:45D16:35Detm
14. Wystrzyca7:32D8:27Det9:12D10:52D13:07Det14:02Det14:52Det15:47D16:37Detm
15. Gosławice7:35D8:30Det9:15D10:55D13:10Det14:05Det14:55Det15:50D16:40Detm
16. Dobrodzień - Hadasiki7:36D8:31Det9:16D10:56D13:11Det14:04Det14:56Det15:51D16:41Detm
17. Dobrodzień - ul. Edyty Stein7:39D8:34Det9:19D10:59D13:14Det14:09Det14:59Det15:54D16:44Detm
18. Dobrodzień - ul. Solna7:41D8:36Det9:21D11:01D13:16Det14:11Det15:01Det15:56D16:46Detm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 6 (Dobrodzień » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Dobrodzień - ul. Solna6:00D7:00Det7:55Det8:45Det9:30D12:40D13:30Det14:20D15:20Detm
2. Dobrodzień - ul. Edyty Stein6:02D7:02Det7:57Det8:47Det9:32D12:42D13:32Det14:22D15:22Detm
3. Dobrodzień - Hadasiki6:05D7:05Det8:00Det8:50Det9:35D12:45D13:35Det14:25D15:25Detm
4. Gosławice6:06D7:06Det8:01Det8:51Det9:36D12:46D13:36Det14:26D15:26Detm
5. Wystrzyca6:09D7:09Det8:04Det8:54Det9:39D12:49D13:39Det14:29D15:29Detm
6. Gwoździany - ul. Lubliniecka6:11D7:11Det8:06Det8:56Det9:41D12:51D13:41Det14:31D15:31Detm
7. Pawonków - Cegielnia6:14D7:14Det8:09Det8:59Det9:44D12:54D13:44Det14:34D15:34Detm
8. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)6:17D7:17Det8:12Det9:02Det9:47D12:57D13:47Det14:37D15:37Detm
9. Pawonków - Lubliniecka6:18D7:18Det8:13Det9:03Det9:48D12:58D13:48Det14:38D15:38Detm
10. Pawonków - Lustrzaniec6:20D7:20Det8:15Det9:05Det9:50D13:00D13:50Det14:40D15:40Detm
11. Lisowice - Napłatki6:22D7:22Det8:17Det9:07Det9:52D13:02D13:52Det14:42D15:42Detm
12. Lisowice - Lubliniecka6:24D7:24Det8:19Det9:09Det9:54D13:04D13:54Det14:44D15:44Detm
13. Lipie śląskie - Lubliniecka6:26D7:26Det8:21Det9:11Det9:56D13:06D13:56Det14:46D15:46Detm
14. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)6:28D7:28Det8:23Det9:13Det9:58D13:08D13:58Det14:48D15:48Detm
15. Lubliniec - al. Solidarności 16:30D7:30Det8:25Det9:15Det10:00D13:10D14:00Det14:50D15:50Detm
16. Lubliniec - GrunwaldzkaX7:32Det8:27DetXXXXXX
17. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)X7:33Det8:28DetXXXXXX
18. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)6:33D7:36Det8:31Det9:18Det10:03D13:13D14:03Det14:53D15:53Detm
19. Lubliniec - Powstańców 16:35D7:38Det8:33Det9:20Det10:05D13:15D14:05Det14:55D15:55Detm
20. Lubliniec - Klonowa 26:36D7:39Det8:34Det9:21Det10:06D13:16D14:06Det14:56D15:56Detm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)