Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Lubliniec Linia: Dobrodzień - Lubliniec

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

MARTIN BUSMARTIN BUS
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 6
MARTIN BUS

Dobrodzień - ul. SolnaLubliniec - Klonowa 2

UWAGA: Zbliża się koniec ważności rozkładu na tej linii, sprawdź datę obowiązywania.

KONIEC
Objaśnienia:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w 24 i 31 grudzień
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
t - nie kursuje w okresie szkolnych przerw świątecznych
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2018-10-07 do 2023-04-13
Za rozkład odpowiada:
Marcin Gawenda Martin Bus Przewóz Osób
ul. K. Świerczewskiego 15, 42-772 Łagiewniki Wielkie
tel.: 668 460 883
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Północne obrzeże Lublińca zamyka wzniesienie zwane "Kochcicką Górką" (wys. 285 m). Na samym szczycie tego wzgórza stoi masywny bunkier obronny (jeden z czterech znajdujących się w Lublińcu). Powstał on niemal przed samym wybuchem wojny, kiedy to latem 1939 roku rozpoczęto gorączkowe prace przy budowie fortyfikacji dla 7. Dywizji Piechoty.

Historia Pawonkowa nierozerwalnie związana jest z historią miejscowego kościoła. Pierwszy drewniany - modrzewiowy kościół w Pawonkowie istniał już w 1376 roku.

Po pożarze wzniesiono następny ok. 1500 roku, który dotrwał do końca XVIII w. Do parafii należały miejscowości Pludry, Pietraszów, Zawadzkie, Łagiewniki Małe, Skrzydłowice i Dzielna. Pierwszym proboszczem o którym istnieje zapis w dokumentach parafialnych jest ksiądz proboszcz Jerzy Częstochomista. W XVII wieku fundatorem kościoła był ówczesny właściciel części Pawonkowa von Lassota, który miał decydujący głos w sprawie obsadzenia ówczesnej parafii.

Tablica upamiętniająca Konrada Mańkę, harcerza i organizatora lublinieckiego ruchu oporu, zamordowanego przez hitlerowców 14 lipca 1942 roku. Tablica umieszczona na budynku, w którym mieszkał i działał w latach 1939-40.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 6 (Dobrodzień » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8
1. Dobrodzień - ul. Solna7:00Det7:55Det8:45Det9:30D12:40D13:30Det14:20D15:20Detm
2. Dobrodzień - ul. Edyty Stein7:02Det7:57Det8:47Det9:32D12:42D13:32Det14:22D15:22Detm
3. Dobrodzień - Hadasiki7:05Det8:00Det8:50Det9:35D12:45D13:35Det14:25D15:25Detm
4. Gosławice7:06Det8:01Det8:51Det9:36D12:46D13:36Det14:26D15:26Detm
5. Wystrzyca7:09Det8:04Det8:54Det9:39D12:49D13:39Det14:29D15:29Detm
6. Gwoździany - ul. Lubliniecka7:11Det8:06Det8:56Det9:41D12:51D13:41Det14:31D15:31Detm
7. Pawonków - Cegielnia7:14Det8:09Det8:59Det9:44D12:54D13:44Det14:34D15:34Detm
8. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:17Det8:12Det9:02Det9:47D12:57D13:47Det14:37D15:37Detm
9. Pawonków - Lubliniecka7:18Det8:13Det9:03Det9:48D12:58D13:48Det14:38D15:38Detm
10. Pawonków - Lustrzaniec7:20Det8:15Det9:05Det9:50D13:00D13:50Det14:40D15:40Detm
11. Lisowice - Napłatki7:22Det8:17Det9:07Det9:52D13:02D13:52Det14:42D15:42Detm
12. Lisowice - Lubliniecka7:24Det8:19Det9:09Det9:54D13:04D13:54Det14:44D15:44Detm
13. Lipie śląskie - Lubliniecka7:26Det8:21Det9:11Det9:56D13:06D13:56Det14:46D15:46Detm
14. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:28Det8:23Det9:13Det9:58D13:08D13:58Det14:48D15:48Detm
15. Lubliniec - al. Solidarności 17:30Det8:25Det9:15Det10:00D13:10D14:00Det14:50D15:50Detm
16. Lubliniec - Grunwaldzka7:32Det8:27DetXXXXXX
17. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:33Det8:28DetXXXXXX
18. Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole)7:36Det8:31Det9:18Det10:03D13:13D14:03Det14:53D15:53Detm
19. Lubliniec - Powstańców 17:38Det8:33Det9:20Det10:05D13:15D14:05Det14:55D15:55Detm
20. Lubliniec - Klonowa 27:39Det8:34Det9:21Det10:06D13:16D14:06Det14:56D15:56Detm
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 6 (Lubliniec » Dobrodzień)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9
1. Lubliniec - Klonowa 27:05D8:00Det8:45D10:25D12:40Det13:35Det14:25Det15:20D16:10Detm
2. Lubliniec - Powstańców 17:06D8:01Det8:46D10:26D12:41Det13:36Det14:26Det15:21D16:11Detm
3. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka7:10D8:05Det8:50D10:30D12:45Det13:40Det14:30Det15:25D16:15Detm
4. Lubliniec - al. Solidarności 17:11D8:06Det8:51D10:31D12:46Det13:41Det14:31Det15:26D16:16Detm
5. Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia)7:13D8:08Det8:53D10:33D12:48Det13:43Det14:33Det15:28D16:18Detm
6. Lipie śląskie - Lubliniecka7:15D8:10Det8:55D10:35D12:50Det13:45Det14:35Det15:30D16:20Detm
7. Lisowice - Lubliniecka7:17D8:12Det8:57D10:37D12:52Det13:47Det14:37Det15:32D16:22Detm
8. Lisowice - Napłatki7:19D8:14Det8:59D10:39D12:54Det13:49Det14:39Det15:34D16:24Detm
9. Pawonków - Lustrzaniec7:21D8:16Det9:01D10:41D12:56Det13:51Det14:41Det15:36D16:26Detm
10. Pawonków - Lubliniecka7:23D8:18Det9:03D10:43D12:58Det13:53Det14:43Det15:38D16:28Detm
11. Pawonków - ul. Zawadzkiego (Urząd gminy)7:24D8:19Det9:04D10:44D12:59Det13:54Det14:44Det15:39D16:29Detm
12. Pawonków - Cegielnia7:27D8:22Det9:07D10:47D13:02Det13:57Det14:47Det15:42D16:32Detm
13. Gwoździany - ul. Lubliniecka7:30D8:25Det9:10D10:50D13:05Det14:00Det14:50Det15:45D16:35Detm
14. Wystrzyca7:32D8:27Det9:12D10:52D13:07Det14:02Det14:52Det15:47D16:37Detm
15. Gosławice7:35D8:30Det9:15D10:55D13:10Det14:05Det14:55Det15:50D16:40Detm
16. Dobrodzień - Hadasiki7:36D8:31Det9:16D10:56D13:11Det14:04Det14:56Det15:51D16:41Detm
17. Dobrodzień - ul. Edyty Stein7:39D8:34Det9:19D10:59D13:14Det14:09Det14:59Det15:54D16:44Detm
18. Dobrodzień - ul. Solna7:41D8:36Det9:21D11:01D13:16Det14:11Det15:01Det15:56D16:46Detm

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)