Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Lubliniec - Woźniki

TRELEK BUSTRELEK BUS
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 47
TRELEK BUS

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Woźniki

Objaśnienia:
UWAGA: ZAWIESZONO część kursów
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRELEK BUS Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Budynek wzniesiony został w roku 1754 w stylu zborów ewangelickich z XVIII wieku. Kościół zwrócony częścią ołtarzową ku przodowi. Wieżę w kształcie kwadratu dobudowano od strony wschodniej w 1820 roku, natomiast w 1865 roku nadbudowano jej górną część o konstrukcji szkieletowej, zakańczając strzelistą wieżyczką. Cały budynek oparty na rzucie prostokąta, murowany, potynkowany, przykryty wysokim dachem czterospadowym. Wewnątrz ołtarz ambonowy, rokokowy, flankowany, z dwiema skośnie ustawionymi kolumnami, zwieńczony Okiem Opatrzności. Do bardziej interesujących elementów wyposażenia należy także metalowa chrzcielnica z 1855 roku, oraz organy z rokokowym ornamentem.

Wieża ciśnień została wybudowana w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Wykonawcom udało się ukończyć inwestycję przed wybuchem drugiej wojny światowej. Zanim do Lublińca wkroczyły wojska niemieckie na dachu wieży było ulokowane stanowisko polskiego wojska tj. żołnierzy 74 GPP. Niemieckim samolotom nie udało się 1 września 1939r. zniszczyć budowli. Zrzucone bomby zamiast trafić w więżę uderzyły w przydrożny krzyż umiejscowiony przy skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej oraz Kochcickiej.

Tablica pamiątkowa poświęcona rocznicy otwarcia linii kolejowej Lubliniec – Wrocław Mikołajów.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 47 (Lubliniec » Woźniki)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)08:00D12:40D15:40D
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka08:01D12:41D15:41D
3. Lubliniec - al. Solidarności 108:03D12:43D15:43D
4. Lubliniec - Grunwaldzka08:04D12:44D15:44D
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)08:06D12:46D15:46D
6. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6)08:09D12:49D15:49D
7. Lubliniec - Powstańców 108:11D12:51D15:51D
8. Lubliniec - Powstańców 208:13D12:53D15:53D
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)08:15D12:55D15:55D
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)08:16D12:56D15:56D
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)08:18D12:58D15:58D
12. Wierzbie - ul. Główna08:20D13:00D16:00D
13. Irki08:24D13:04D16:04D
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka08:26D13:06D16:06D
15. Koszęcin - Rynek08:27D13:07D16:07D
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)08:28D13:08D16:08D
17. Strzebiń - Prądy08:30D13:01D16:10D
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia08:32D13:12D16:12D
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)08:33D13:13D16:13D
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka08:35D13:15D16:15D
21. Bukowiec - (na żądanie)08:37D13:17D16:17D
22. Bukowiec08:38D13:18D16:18D
23. Psary - Skrzyżowanie08:39D13:19D16:19D
24. Piasek - pl. Powstańców08:41D13:21D16:21D
25. Psary - ul. Powstańców08:43D13:23D16:23D
26. Psary - Główna 108:44D13:24D16:24D
27. Psary - Główna 2 (Szkoła)08:45D13:25D16:25D
28. Babienica - Główna08:47D13:27D16:27D
29. Babienica - Główna 108:48D13:28D16:28D
30. Kamienica śl. - ul. Częstochowska08:50D13:30D16:30D
31. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)08:52D13:32D16:32D
32. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)08:54D13:34D16:34D
33. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)08:56D13:36D16:36D
34. Kamieńskie młyny - ul. Romanowska08:58D13:38D16:38D
35. Pakuły - ul. Wolna09:00D13:40D16:40D
36. Kamienica śl. - ul. Częstochowska09:05D13:45D16:45D
37. Lubsza09:08D13:48D16:48D
38. Lubsza - ul. Ligocka09:10D13:50D16:50D
39. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)09:13D13:53D16:53D
40. Woźniki - ul. Florianek09:16D13:56D16:56D
41. Woźniki09:17D13:57D16:57D
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 47 (Woźniki » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Woźniki6:30D9:20D14:20D
2. Woźniki - ul. Florianek6:31D9:21D14:21D
3. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)6:34D9:24D14:24D
4. Lubsza - ul. Ligocka6:37D9:27D14:27D
5. Lubsza6:39D9:29D14:29D
6. Kamienica śl. - ul. Częstochowska6:42D9:32D14:32D
7. Pakuły - ul. Wolna6:47D9:37D14:37D
8. Kamieńskie młyny - ul. Romanowska6:49D9:39D14:39D
9. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)6:51D9:41D14:41D
10. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)6:53D9:43D14:43D
11. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)6:55D9:45D14:45D
12. Kamienica śl. - ul. Częstochowska6:57D9:47D14:47D
13. Babienica - Główna 16:59D9:49D14:49D
14. Babienica - Główna7:00D9:50D14:50D
15. Psary - Główna 2 (Szkoła)7:02D9:52D14:52D
16. Psary - Główna 17:03D9:53D14:53D
17. Psary - ul. Powstańców7:04D9:54D14:54D
18. Piasek - pl. Powstańców7:06D9:56D14:56D
19. Psary - Skrzyżowanie7:08D9:58D14:58D
20. Bukowiec7:09D9:59D14:59D
21. Bukowiec - (na żądanie)7:10D10:00D15:00D
22. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka7:12D10:02D15:02D
23. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)7:14D10:04D15:04D
24. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia7:15D10:05D15:05D
25. Strzebiń - Prądy7:17D10:07D15:07D
26. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)7:19D10:09D15:09D
27. Koszęcin - Rynek7:20D10:10D15:10D
28. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:21D10:11D15:11D
29. Irki7:23D10:13D15:13D
30. Wierzbie - ul. Główna7:27D10:17D15:17D
31. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:29D10:19D15:19D
32. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:31D10:21D15:21D
33. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:32D10:22D15:22D
34. Lubliniec - Powstańców 27:34D10:24D15:24D
35. Lubliniec - Powstańców 17:36D10:26D15:26D
36. Lubliniec - Plebiscytowa7:38D10:28D15:28D
37. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:41D10:31D15:31D
38. Lubliniec - Grunwaldzka7:43D10:33D15:33D
39. Lubliniec - al. Solidarności 27:44D10:34D15:34D
40. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:46D10:36D15:36D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)