Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.transportpowiat.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj:

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii

W związku z pandemią coronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 i decyzją władz rządowych o wprowadzeniu ograniczeń społeczno-gospodarczych w Polsce, informujemy że część kursów linii regularnych nie jest wykonywana. W razie pytań dotyczących rozkładów jazdy prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem który jest odpowiedzialny za swój rozkład jazdy za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Powrót do rozkładu

Kierunek: Woźniki Linia: Lubliniec - Woźniki

TRELEK BUSTRELEK BUS
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 47
TRELEK BUS

Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)Woźniki

Objaśnienia:
UWAGA: ZAWIESZONO część kursów
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
X - przystanek jest pomijany
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2020-09-01 do 2021-12-31
Za rozkład odpowiada:
TRELEK BUS Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 11, 42-283 Boronów
tel.: 696 885 169
Gdzie kupisz bilet?
Bilet jednorazowy lub miesięczny kupisz u przewoźnika w busie.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Parafia NMP Królowej w Kokotku jest najmniejszą w Diecezji Gliwickiej i liczy ok. 300 wiernych. W jej skład wchodzą następujące miejscowości i ulice: Kokotek, Posmyk, Leśnica i Pusta Kuźnica. Parafia posiada własną, niewielką świątynię pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej.

Latem na terenie parafii pojawia się wielu przyjezdnych, którzy mają tutaj swoje działki i domki letniskowe lub przebywają na letnich koloniach wypoczynkowych.

Kapliczka na rzucie prostokąta, z dwuspadowym dachem. W bocznych ścianach niewielkie okna o łukowym zwieńczeniu. Obszerne wejście o łukowym zwieńczeniu, zamknięte metalowymi drzwiami. W szczycie zawieszona skrzynka z figurą Matki Bożej Niepokalanej. Do dachu w szczycie przybity drewniany krzyż.

Kościół Świętego Jakuba Starszego Apostoła w Lubszy - murowana świątynia w Lubszy, wzniesiona w II połowie XIV w. lub na przełomie wieków XIV i XV, na miejscu drewnianego. Został on wzniesiony z kamienia pochodzącego z głazów narzutowych, które pozostawił wycofujący się lodowiec. Cały kościół, prócz wieży został otynkowany. Kościół jest orientowany. Zbudowany został w stylu gotyckim z cechami renesansowymi, które zostały wprowadzone w późniejszym czasie. Pierwotnie cały dach pokryty był gontami. Teren kościoła w 1827 r. powiększono o nowy cmentarz.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 47 (Lubliniec » Woźniki)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)08:00D12:40D15:40D
2. Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka08:01D12:41D15:41D
3. Lubliniec - al. Solidarności 108:03D12:43D15:43D
4. Lubliniec - Grunwaldzka08:04D12:44D15:44D
5. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)08:06D12:46D15:46D
6. Lubliniec - ul. Droniowicka (Przedszkole 6)08:09D12:49D15:49D
7. Lubliniec - Powstańców 108:11D12:51D15:51D
8. Lubliniec - Powstańców 208:13D12:53D15:53D
9. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)08:15D12:55D15:55D
10. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)08:16D12:56D15:56D
11. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)08:18D12:58D15:58D
12. Wierzbie - ul. Główna08:20D13:00D16:00D
13. Irki08:24D13:04D16:04D
14. Koszęcin - ul. Lubliniecka08:26D13:06D16:06D
15. Koszęcin - Rynek08:27D13:07D16:07D
16. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)08:28D13:08D16:08D
17. Strzebiń - Prądy08:30D13:01D16:10D
18. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia08:32D13:12D16:12D
19. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)08:33D13:13D16:13D
20. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka08:35D13:15D16:15D
21. Bukowiec - (na żądanie)08:37D13:17D16:17D
22. Bukowiec08:38D13:18D16:18D
23. Psary - Skrzyżowanie08:39D13:19D16:19D
24. Piasek - pl. Powstańców08:41D13:21D16:21D
25. Psary - ul. Powstańców08:43D13:23D16:23D
26. Psary - Główna 108:44D13:24D16:24D
27. Psary - Główna 2 (Szkoła)08:45D13:25D16:25D
28. Babienica - Główna08:47D13:27D16:27D
29. Babienica - Główna 108:48D13:28D16:28D
30. Kamienica śl. - ul. Częstochowska08:50D13:30D16:30D
31. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)08:52D13:32D16:32D
32. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)08:54D13:34D16:34D
33. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)08:56D13:36D16:36D
34. Kamieńskie młyny - ul. Romanowska08:58D13:38D16:38D
35. Pakuły - ul. Wolna09:00D13:40D16:40D
36. Kamienica śl. - ul. Częstochowska09:05D13:45D16:45D
37. Lubsza09:08D13:48D16:48D
38. Lubsza - ul. Ligocka09:10D13:50D16:50D
39. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota woźnicka)09:13D13:53D16:53D
40. Woźniki - ul. Florianek09:16D13:56D16:56D
41. Woźniki09:17D13:57D16:57D
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 47 (Woźniki » Lubliniec)
PrzystanekKurs 1Kurs 2Kurs 3
1. Woźniki6:30D9:20D14:20D
2. Woźniki - ul. Florianek6:31D9:21D14:21D
3. Woźniki - ul. Kwiatowa (Ligota Woźnicka)6:34D9:24D14:24D
4. Lubsza - ul. Ligocka6:37D9:27D14:27D
5. Lubsza6:39D9:29D14:29D
6. Kamienica śl. - ul. Częstochowska6:42D9:32D14:32D
7. Pakuły - ul. Wolna6:47D9:37D14:37D
8. Kamieńskie młyny - ul. Romanowska6:49D9:39D14:39D
9. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (kościół)6:51D9:41D14:41D
10. Kamieńskie młyny - ul. Tysiąclecia (skrzyżowanie)6:53D9:43D14:43D
11. Kamienica śl. - ul. Częstochowska (Szkoła)6:55D9:45D14:45D
12. Kamienica śl. - ul. Częstochowska6:57D9:47D14:47D
13. Babienica - Główna 16:59D9:49D14:49D
14. Babienica - Główna7:00D9:50D14:50D
15. Psary - Główna 2 (Szkoła)7:02D9:52D14:52D
16. Psary - Główna 17:03D9:53D14:53D
17. Psary - ul. Powstańców7:04D9:54D14:54D
18. Piasek - pl. Powstańców7:06D9:56D14:56D
19. Psary - Skrzyżowanie7:08D9:58D14:58D
20. Bukowiec7:09D9:59D14:59D
21. Bukowiec - (na żądanie)7:10D10:00D15:00D
22. Strzebiń stary - ul. Lubliniecka7:12D10:02D15:02D
23. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia (za wiaduktem)7:14D10:04D15:04D
24. Strzebiń - ul. Juliusza Ligonia7:15D10:05D15:05D
25. Strzebiń - Prądy7:17D10:07D15:07D
26. Koszęcin - ul. Ligonia (na żądanie)7:19D10:09D15:09D
27. Koszęcin - Rynek7:20D10:10D15:10D
28. Koszęcin - ul. Lubliniecka7:21D10:11D15:11D
29. Irki7:23D10:13D15:13D
30. Wierzbie - ul. Główna7:27D10:17D15:17D
31. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (skrzyżowanie)7:29D10:19D15:19D
32. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Szkoła)7:31D10:21D15:21D
33. Sadów - ul. Powstańców Śląskich (Przedszkole)7:32D10:22D15:22D
34. Lubliniec - Powstańców 27:34D10:24D15:24D
35. Lubliniec - Powstańców 17:36D10:26D15:26D
36. Lubliniec - Plebiscytowa7:38D10:28D15:28D
37. Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum)7:41D10:31D15:31D
38. Lubliniec - Grunwaldzka7:43D10:33D15:33D
39. Lubliniec - al. Solidarności 27:44D10:34D15:34D
40. Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP)7:46D10:36D15:36D

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)