do góry
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy

Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA

Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA26b1af-galeira_ocm_71.jpg6e7944-galeira_ocm_41.jpg

Ośrodkiem i miejscem tworzenia Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży NINIWA jest obiekt w Kokotku (Lubliniec). To w tym miejscu odbywają się wszystkie rekolekcje formacyjne Niniwitów a także Festiwal Życia. Stąd również wyruszają wszystkie wyprawy rowerowe NINIWA Team. Ale to nie wszystko. Dzięki wyremontowanej już kuchni sali bankietowej i konferencyjnej możliwości OCM-u pozwalają na organizowanie rekolekcji, konferencji, obozów sportowych, czy imprez okolicznościowych nawet dla 200 osób.

 

Sam ośrodek jest dawnym hotelem, zakupionym przez zgromadzenie Misjonarzy Oblatów MN i przeznaczonym do celów młodzieżowych w 2017 roku. W latach 2017 i 2018 odbył się pierwszy etap remontów – kuchni, recepcji, sal bankietowej i konferencyjnej. Remonty części noclegowej oraz sali gimnastycznej oraz dobudowanie kaplicy planowane są na lata 2019 i 2020.

Chcemy, żeby OCM nabrało ducha modlitwy i spotkania z drugim człowiekiem. Chcemy, żeby każdy przyjeżdżający do nas mógł poczuć się jak w domu.

Autor: Niniwa.org
Źródło: Niniwa.org
Ilość wyświetleń: 26

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa

LINIA NR 36
TRANS GREGOR

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Posmyk osiedle silesiana nr 425. Obiekt znajduje się w odleglości 187.39 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót