do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa

Polowy schron piechoty przy ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Polowy schron piechoty przy ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 1 (Polowy schron piechoty otoczony drzewami.  Szary obiekt z niebieskimi drzwiami. Obok widoczne fragmenty innego budynku i czerwonego auta.)Polowy schron piechoty przy ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 2 (Wnętrze schronu. Ściany w kolorze szarym z prostokątnymi elementami w kolorze brązowym. Widoczny zamurowany otwór.)

Polowy schron piechoty do ognia bocznego. Jego uzbrojenie miały stanowić dwa ckm-y na podstawie polowej. Schron zachowany w stosunkowo dobrym stanie, gdyż znajduje się na terenie posesji. Jedna ze strzelnic jest zamurowana, ściany pobielone. Obiekt do niedawna służył jako składzik, teraz zarośnięty pajęczynami. Schronu przed wojną najprawdopodobniej nie zdążono obsypać ziemią. Nosi ślady ostrzału.

Autor: J. Miniewicz, Polskie i niemieckie schrony bojowe dla dział przeciwpancernych 1934-1939,[w:]"Kwartalnik Historii, Nauki i Techniki", T.2, 1989, Portal Fortyfikacja.pl
Źródło: J. Miniewicz, Polskie i niemieckie schrony bojowe dla dział przeciwpancernych 1934-1939,[w:]"Kwartalnik Historii, Nauki i Techniki", T.2, 1989, Portal Fortyfikacja.pl
Ilość wyświetleń: 98

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa

LINIA NR 6
GAWENDA

lub

LINIA NR 7
GAWENDA

lub

LINIA NR 46
GAWENDA

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - ul. Lisowicka (Zachodnia) nr 50. Obiekt znajduje się w odleglości 487.14 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 9
PARASOL

lub

LINIA NR 10
PARASOL

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Zwycięstwa 2 nr 3. Obiekt znajduje się w odleglości 551.45 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 1
SIGMA BUS

lub

LINIA NR 3
TKA BUS

lub

LINIA NR 4
TKA BUS

lub

LINIA NR 5
SIGMA BUS

lub

LINIA NR 18
TRANS GREGOR

lub

LINIA NR 31
TRELEK BUS

lub

LINIA NR 34
TRANS GREGOR

lub

LINIA NR 41
TRANS GREGOR

lub

LINIA NR 45
GAWENDA

lub

LINIA NR 47
TRELEK BUS

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 1 nr 38. Obiekt znajduje się w odleglości 664.68 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 37
MOTOMIX

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka nr 47. Obiekt znajduje się w odleglości 692.75 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 43
ARWIS

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 2 nr 209. Obiekt znajduje się w odleglości 695.41 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 19
ARWIS

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - M. Skłodowskiej-Curie 2 nr 416. Obiekt znajduje się w odleglości 785.36 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót