do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa

Budynek Szpitalny

Budynek Szpitalny nr 1 (Szary budynek szpitala z ciemniejszym napisem: Szpital Powiatowy. Po lewej stronie widoczny mężczyzna i czerwone kosze na śmieci. W tle rowery, samochód oraz budynek.)Budynek Szpitalny nr 2 (Widok z lotu ptaka na dach od strony parkingu)Budynek Szpitalny nr 3 (Widok z lotu ptaka na dach od strony frontowej)Budynek Szpitalny nr 4 (Sala operacyjna, w środku łóżko na ścianach zielone kafelki)Budynek Szpitalny nr 5 (Korytarz na salę operacyjną)Budynek Szpitalny nr 6 (Sala diagnostyczna)Budynek Szpitalny nr 7 (Korytarz na salę operacyjną, na ścianach zielone kafelki)Budynek Szpitalny nr 9 (Drzwi wejściowe na oddział noworodkową)Budynek Szpitalny nr 10 (Drzwi wejściowe na oddział położniczy)Budynek Szpitalny nr 11 (Kącik zabaw dla dzieci na oddziale dziecięcym)Budynek Szpitalny nr 12 (Łóżka na sali szpitalnej)Budynek Szpitalny nr 13 (Lada sekretariatu na oddziale)Budynek Szpitalny nr 14 (Drzwi wejściowe na oddział pediatryczny)Budynek Szpitalny nr 15 (Korytarz wejściowy na nową część szpitala, na ścianach obrazy matek ze swoimi pociechami)Budynek Szpitalny nr 16 (Korytarz wejściowy - łącznik, z sofami i stolikami, gdzie można odpocząć i wypić kawę)

Czas powstania: ok. XX wieku.

Budynek szpitala jest murowany, podpiwniczony, czterokondygnacyjny usytuowany kalenicowo w ciągu zabudowy ulicy. Elewacja frontowa otynkowana pięcioosiową. W środkowej osi znajdują się współczesne drzwi wejściowe oraz klatka schodowa. Stolarka okienna współczesna. W budynku mieści się odział szpitalny.

Autor: Gmina Lubliniec
Źródło: Karta Gminnej Ewidencji Zabytków 31/320
Ilość wyświetleń: 118

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa

LINIA NR 1
SIGMA BUS

lub

LINIA NR 3
TKA BUS

lub

LINIA NR 4
TKA BUS

lub

LINIA NR 5
SIGMA BUS

lub

LINIA NR 6
GAWENDA

lub

LINIA NR 18
TRANS GREGOR

lub

LINIA NR 31
TRELEK BUS

lub

LINIA NR 41
TRANS GREGOR

lub

LINIA NR 43
ARWIS

lub

LINIA NR 45
GAWENDA

lub

LINIA NR 46
GAWENDA

lub

LINIA NR 47
TRELEK BUS

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Grunwaldzka nr 39. Obiekt znajduje się w odleglości 174.38 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 19
ARWIS

lub

LINIA NR 36
TRANS GREGOR

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1) nr 417. Obiekt znajduje się w odleglości 343.12 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 34
TRANS GREGOR

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - ul. Sobieskiego (Liceum) nr 42. Obiekt znajduje się w odleglości 369.08 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 37
MOTOMIX

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 2 nr 209. Obiekt znajduje się w odleglości 470.57 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 7
GAWENDA

lub

LINIA NR 9
PARASOL

lub

LINIA NR 10
PARASOL

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 1 nr 38. Obiekt znajduje się w odleglości 531.17 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót