do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.transportpowiat.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
POWIATLUBLINIECKI
Powiat Lubliniecki
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa

Urząd Miejski w Lublińcu

Urząd Miejski w Lublińcu nr 1 (Wejście do Urzędu Miasta. Ceglany budynek z białymi oknami w kształcie łuku z zielonymi parapetami. Przed wejściem dwie białe kolumny. Brązowe drzwi w kształcie łuku.)

Budynek przy ul. Paderewskiego 5 zbudowano w 1909-10 r. W budynku mieścił się dawniej główny urząd statystyczny. Budynek murowany jest z cegły i wzniesiony na planie podobnym do prostokąta (niesymetryczny). Jest dwukondygnacyjny z wysokim użytkowym poddaszem. Budynek posiada elewację dziewięcioosiową i pokryty jest czterospadowym dachem (nad ryzalitami dwuspadowym) wykonanym z dachówki ceramicznej karpiówki. W osi środkowej piętra znajduje się balkon z płytową balustradą podparty dwiema gładkimi kolumnami. Osłania on wejście główne do budynku tworząc sklepienie łukowe pełne. Szczyty ryzalitów zakończone zostały wolutowo.

Autor: Gmina Lubliniec
Źródło: Karta Gminnej Ewidencji Zabytków 76/320
Ilość wyświetleń: 113

Poniżej na mapie zobaczysz gdzie znajduje się wybrane miejsce wraz z wszystkimi innymi punktami:

Jak dojechać w pobliże tego miejsca?

Wsiądź do busa

LINIA NR 7
GAWENDA

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Plebiscytowa nr 343. Obiekt znajduje się w odleglości 164.50 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 1
SIGMA BUS

lub

LINIA NR 3
TKA BUS

lub

LINIA NR 4
TKA BUS

lub

LINIA NR 5
SIGMA BUS

lub

LINIA NR 6
GAWENDA

lub

LINIA NR 31
TRELEK BUS

lub

LINIA NR 41
TRANS GREGOR

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - ul. Powstańców (Przedszkole) nr 46. Obiekt znajduje się w odleglości 230.02 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 18
TRANS GREGOR

lub

LINIA NR 34
TRANS GREGOR

lub

LINIA NR 37
MOTOMIX

lub

LINIA NR 43
ARWIS

lub

LINIA NR 47
TRELEK BUS

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Niepodległości (Dworzec PKP) nr 43. Obiekt znajduje się w odleglości 263.29 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 45
GAWENDA

lub

LINIA NR 46
GAWENDA

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Rondo wł. Opolczyka nr 47. Obiekt znajduje się w odleglości 560.16 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 19
ARWIS

lub

LINIA NR 36
TRANS GREGOR

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - Sokoła (Szk. podst. nr 1) nr 417. Obiekt znajduje się w odleglości 577.76 m od przystanku w linii prostej.
Wsiądź do busa

LINIA NR 9
PARASOL

lub

LINIA NR 10
PARASOL

następnie wysiądź na przystanku Lubliniec - al. Solidarności 1 nr 38. Obiekt znajduje się w odleglości 647.01 m od przystanku w linii prostej.

Przed podróżą sprawdź godziny odjazdu busa! Powyżej wyświetlamy najbliższe przystanki znajdujące się w odległości nie większej niż 1000 metrów od wybranego miejsca.

powrót